User Tag List

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
131 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Station Wagon İnceleme Başlığı

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    station un dibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok ya dayanamıyorum artık ben de vagon aramaya koyuluyorum . Saab istiyorum ama çekincelerim var bundan dolayı Volvo'ya yöneliyorum .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlginçtir artık sw araçlar gözüme baya baya hoş görünmeye başladı. İnşallah bende aileye karıştığım zaman güçlü bir sw istiyorum..

se_RC_an - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende megene sprttoruer gt line aldım kafan rahat etti banada arkadaşlar ilk napcan sw aracı diyolrdı aldıktan sonra herkezin hoşuna gitti ben cocuk olduktan sonra aldım clio la daha once eziyet cekmişim resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sw candır herşeye gelir hem binektir hem nakliye. eşimi jeep yerine sw'a alıştırmaya çalışıyorum. şu anda passat sw kullanıyor bende leon st var inanılmaz hoşuma gidiyor ferah rahat vs. Passat'ı satıcam ve leon x-perience alıcam sanırım.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene oldu i30 cw kullanıyorum , çok fazla büyük araca ihtiyacımız olmasada bunca zaman eziyet çekmisiz ciddi rahatlık

1.6 crdi otomatik kombinasyonu ile istanbul için çok ekonomik sayılmaz rakiplerine gore ama ciddi memnunum genel anlamda

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aegea'ya bugün baktım.. Dizel - Otomatik seçeneği yokmuş
    Ciddi bir seçenek olabilirdi eğer bu opsiyon olsaydı
    Bir kaç tane kaza yapmış egea fotoğrafı var internette.. O resimleri gördükten sonra marka/model seçimini tekrar değerlendireceğini düşünüyorum.

basgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000 li yıllarda sw hastasıydım ve vectra iyi bir tercihti. ama zaman ve ihtiyaç değişiyor. araç yükseldikçe uzunluk kısalıyor. bu yüzden zafira gibi araca yöneldim ama meriva aldım. ama bu sefer de yüksek gözüken ama yüksek olmayan bir araç olduğunu hafif arazide öğrendim. sonuç 3 çocuk ve suv sınıfı tucson. sw güzel hele de i30 dizelse ama şehirden çıkmayacaksın..

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 citroen c5 wagon e-hdi araç aldım 10 gün önce ve alır almaz tatile çıktık aynı gün... 4 yetişkin 1 çocuk ve bagaj full dolu halde süper bir yolculuk yaptık diyebilirim 1500km boyunca

yakıt ortalaması 5,7 (klima mütemadiyen açık) sadece mcp şanzımanın ilk kalkış sırasında anlamsız bir titremesi var onun dışında gayet konforlu

senelerce wagonları beğenip cesaret edememiş olmama üzülüyorum şimdi, bundan sonra kolay kolay vazgeçmem sanırım wagondan, marka değişebilir
    her zafer acı ister...!

veliazak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaç tane kaza yapmış egea fotoğrafı var internette.. O resimleri gördükten sonra marka/model seçimini tekrar değerlendireceğini düşünüyorum.
    O fotoğrafları bende gördüm ama kazanın oluş şekli de, araçların o hale gelmesine büyük etken... Yani her araç düz beton duvara kontrolsüz olarak çarpsa pres olması gayet normal gibi geldi bana.

oğuzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdilik bunları ekleyim en kısa sürede 2 aracın daha fotoğraflarını düzenleyip konu açıcam

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babam, 96 model, OPEL OMEGA Wagon 2.5 TD aldı geçen ay. donanım olarak da yeterli

en egzotik wagon bizde
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı veliazak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O fotoğrafları bende gördüm ama kazanın oluş şekli de, araçların o hale gelmesine büyük etken... Yani her araç düz beton duvara kontrolsüz olarak çarpsa pres olması gayet normal gibi geldi bana.
    Her araç demeyelim isterseniz.. Alman ve iskandinav ülkelerine ait otomobil markalarının bu hale geleceğini düşünmüyorum.

Bunların ötesinde EuroNCAP çarpışma testine girmemiş ve girmeyecek olan bir model söz konusu olan araç. Dolayısıyla ortada test namına bir kayıt yok, done yok, bilgi yok.. Ne kadar güvenilir, bilinmiyor ve bu otomobiller insan taşıyor. Kaza yapınca ancak görünüyor malın ne olduğu.. Ama içinde de ölen ölüyor..

Aşağıdaki fotoğraflardaki sac bükülme şeklini ben hiç bir zaman vw dahil bir alman markasında görmedim. Fotoğraflar, işkillenmek için çok yeterli bana kalırsa..

(Açılan konuyu amacından saptırmamak adına sadece link koyuyorum)

https://store.donanimhaber.com/6c/c3...213f294f0.jpeg

https://store.donanimhaber.com/3d/54...f75d83515.jpeg

https://store.donanimhaber.com/dc/88...72d9daacd.jpeg

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her araç demeyelim isterseniz.. Alman ve iskandinav ülkelerine ait otomobil markalarının bu hale geleceğini düşünmüyorum.

Bunların ötesinde EuroNCAP çarpışma testine girmemiş ve girmeyecek olan bir model söz konusu olan araç. Dolayısıyla ortada test namına bir kayıt yok, done yok, bilgi yok.. Ne kadar güvenilir, bilinmiyor ve bu otomobiller insan taşıyor. Kaza yapınca ancak görünüyor malın ne olduğu.. Ama içinde de ölen ölüyor..

Aşağıdaki fotoğraflardaki sac bükülme şeklini ben hiç bir zaman vw dahil bir alman markasında görmedim. Fotoğraflar, işkillenmek için çok yeterli bana kalırsa..

(Açılan konuyu amacından saptırmamak adına sadece link koyuyorum)

https://store.donanimhaber.com/6c/c3...213f294f0.jpeg

https://store.donanimhaber.com/3d/54...f75d83515.jpeg

https://store.donanimhaber.com/dc/88...72d9daacd.jpeg

- Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Epey wagoncu varmış forumda..
    Dikkat çekici detay, bir kere wagon alan kolay kolay vazgeçemiyor.
    Benim de gözüm başka otomobil görmüyor açıkçası.

Volvo v70 / xc70 modelleri de kendi fiyat skalasında harika duruyor.Sahiplerinden yürütme maliyetleri / kullanım özellikleri hakkında detay alsak çok iyi olur ama kullanan yoktur sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG]https://store.donanimhaber.com/b6/c3/0e/b6c30e7f89065d154719f483c68d27c0.jpg[IMG]

[IMG]https://store.donanimhaber.com/52/56/b0/5256b014766972f87340b08bc0eae6ee.jpg[IMG]

[IMG]http://i.internethaber.com/images//gallery/25615/1.jpg[IMG]

[IMG]https://img.donanimhaber.com/images/haber/82303/600x338ikiye-ayrilan-Ferrari-Enzo-yenilenen-hali-ile--17-milyon-dolara-satildi.jpg[IMG]
    Önce şöyle bi temiz hava al, sonra yazdıklarımı bir daha oku ondan sonra yazmak istersen yaz.. Ne dediğimi anladığına emin olur da değer görürsem yazarım bişeyler..

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önce şöyle bi temiz hava al, sonra yazdıklarımı bir daha oku ondan sonra yazmak istersen yaz.. Ne dediğimi anladığına emin olur da değer görürsem yazarım bişeyler..
    Bugünü kendime tatil ilan ettim abim işede gitmedim, boğazda kafede rüzgarlanıyorum

Okumuştum zaten ama tekrardan okudum yinede

Bahsettiğiniz sac bükülme olayı gayet açık değil mi vw dahil alman arabası olarak? Çok daha beteri gelmiş 3 alman grubu aracın başına

Demem o ki bu tarz kazalarda bu şekilde konuşmak şahsıma göre marka fanatikliği olmuş olur. Yazmış olduğunuz alman, vw gibi kelimeler bunu destekliyor bence.. Tabi öyle olmayabilir ben yanlış anladıysamda açıklık getirirsiniz zaten
    - Bize Her Yer TRABZON

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    SW den önce ve SW den sonra olarak 2 ye ayıralım otomobil hayatımızı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugünü kendime tatil ilan ettim abim işede gitmedim, boğazda kafede rüzgarlanıyorum

Okumuştum zaten ama tekrardan okudum yinede

Bahsettiğiniz sac bükülme olayı gayet açık değil mi vw dahil alman arabası olarak? Çok daha beteri gelmiş 3 alman grubu aracın başına

Demem o ki bu tarz kazalarda bu şekilde konuşmak şahsıma göre marka fanatikliği olmuş olur. Yazmış olduğunuz alman, vw gibi kelimeler bunu destekliyor bence.. Tabi öyle olmayabilir ben yanlış anladıysamda açıklık getirirsiniz zaten
    Yoo fanatik falan değilim.. Honda kullanıyorum. O resimdeki araçlar bölünmüş.. Ben sac bükülmesinden bahsediyorum. Fotoğraftaki otomobillerin durumu ile benim linklerini verdiğim fotoğraftaki kazalı aracın durumları o kadar farklı ki.. Peynir tenekesinden hallice intibası var mı senin fotoğraflarda? Benim linkteki aracın durumu öyle işte..

Neyse.. Dağıtmayalım..

@Daywalker.
    Arabayı aldığın günü hatırlıyorum da, bu kadar bağlanacağını tahmin etmemiştim.
    Bir kere nazarlık oldu galiba, Allah daha beterlerinden korusun sizi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)