User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
118 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Alfa romeo mito öneri ve görüş?

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loading site please wait...

Sanırım bunlar abi.
    Fiayatlar uçmuş dostum biraz beklemeni öneririm

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 dizel boyasız mitom satılık ilgilenenler dm atabilir

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatma sayılmaz sanırım çok geçmemiş üstünden. Ben de bir iki şey sorayım. 1.6 dizel olanı hem yakıt hem gider olarak en mantıklısı ancak piyasada çok az var. Ve cam tavan üretimi yok. Alternatif olarak 1.3 alınabilir mi? Yazılımla gidişi kendine gelir mi? Yoksa bi cam tavan ve model için hiç girmemek ve 1.6 almak daha mı mantıklı? Karşılaştırırsak nasıl olur? Hacimden dolayı da sıkıntı olur mu çok? Şuan fiesta 1.4 tdci kullanıyorum tek rahatsız olduğum konu gidişi. Öyle bir sorun yaşar mıyım? Benim aracın hp de düşün çünkü. Yazılımla 120 hp civarı olur sanırım mito.

Mehmet Opc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatma sayılmaz sanırım çok geçmemiş üstünden. Ben de bir iki şey sorayım. 1.6 dizel olanı hem yakıt hem gider olarak en mantıklısı ancak piyasada çok az var. Ve cam tavan üretimi yok. Alternatif olarak 1.3 alınabilir mi? Yazılımla gidişi kendine gelir mi? Yoksa bi cam tavan ve model için hiç girmemek ve 1.6 almak daha mı mantıklı? Karşılaştırırsak nasıl olur? Hacimden dolayı da sıkıntı olur mu çok? Şuan fiesta 1.4 tdci kullanıyorum tek rahatsız olduğum konu gidişi. Öyle bir sorun yaşar mıyım? Benim aracın hp de düşün çünkü. Yazılımla 120 hp civarı olur sanırım mito.
    Valla dostum bende 155 likten var bende 3 ay önce 1.6 diesel bakıyodum 1-2 araç sahibiyle konuştum alıcaksan 1.6 al üzmez seni çok iyi gidiyor yazılımla siroccoları geçiyorum dediler ama 1.3 lere hiç girme baya hantal kalıyor dedi benim sadece duyumum budur ama 1.4 fiestadan sonra illaki gidişi 1.3 ün tatmin eder ama nasıl gittiğini ettiğini 1.3 lerin bilmiyorum sadece duyumlarımı seninle paylaşmak istedim ama mito çok doğru tercihtir vazgeçme derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 1.3 dızelıne bakıyorum bu aralar alınır mı yazılım Vs ıle bıraz gidişini tatlı hale getirmek istiyorum mümkünmüdür. Düşündüğüm araç 2014 cam tavan Vs full bi mıto ortalama ederi nedir kaça alınırsa mantıklıdır?

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mito kullanmadım ama 1.4 tdci stock halde 1.3 mjet ten daha sağır bi araç bence yeterli gelir 1.3 yazılım ile . Cam tavan keyfi için 1.3 alırdım.

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen tercih meselesi 1.3 ve 1.6 1.6 sahibiyim gerçekten sorunsuz kullanıyorum. Bir cok araca bindim bir cok lı araç topladım gerek cevrem gerek şahsım adına bir cok arac kullanmak nasip oldu fakat keske daha önce alıp binseymişim dedim 1.6 jtdm 120hp 320nm gercekten yok denecek kadar az. Insallah arayan arkadaşlar kısa sürede sahip olur.

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu bir hort olsun

Alfa Romeo MiTo 1.4 T MultiAir TCT Sportivo alınır mı? Multiair için çeşitli yorumlar var aynı şekilde tct içinde hem iyi hem kötü yorumlar var. Kullanıcısı varsa yorumlarınızı öğrenmek isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mito harici bir sorum olucak guiletta icin fikir ve onerilerinizi alabilirmiyim simdiden tesekkurler

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu bir hort olsun

Alfa Romeo MiTo 1.4 T MultiAir TCT Sportivo alınır mı? Multiair için çeşitli yorumlar var aynı şekilde tct içinde hem iyi hem kötü yorumlar var. Kullanıcısı varsa yorumlarınızı öğrenmek isterim.
    ben yaklaşık 1,5 sene kullandım. standardı gayet güzel araç ben üzerine yazılım egsoz filtre yapmıştım. oldukça güzel gidiyordu, şanzumanı da başarılı manuel kullanıma tepkisi çok iyi.

fiyatına göre oldukça mantıklı ve ilgili çekici bir araç bence. yine o fiyatlarda araba baksam tek tercihim mito olur. özellikle sormak istediğin soru olursa yardımcı olmaya çalışırım.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu takipteyim ciddi anlamda hoşuma giden bir araba. Golften sonra tercih edebilirim
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika bir araç )

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok iyi denk gelmiş konu.Benimde nakit düşürme model yükseltme arayışlarım arasında Giulietta ve Mito dikkatimi çekti.Yaklaşık bir sene kullanılacak 55bin max fiyatlı ve şu anki benzin-dizel fiyatlarıyla max .35 krş civarları tüketecek bi araca ihtiyaç var.İşe git gel , haftasonu turla ayda 2500km yapıyorum.

Mito dıştan çok daha güzel geliyor gözüme ama fazla küçük kaçar diye giu. da alternatifler arasında.Tüketim sorunsuzluk olarak hangi motora yönelmeyliyim(1.3jdt dışında)
    satıştaki psikolojik km sınırını gözardı edersek , 150k km üzeri araçlar mekanik olarak herhangi bir sorun çıkarırmı?
    55 lere temiz bi giu. yada mito gelir mi?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iyi denk gelmiş konu.Benimde nakit düşürme model yükseltme arayışlarım arasında Giulietta ve Mito dikkatimi çekti.Yaklaşık bir sene kullanılacak 55bin max fiyatlı ve şu anki benzin-dizel fiyatlarıyla max .35 krş civarları tüketecek bi araca ihtiyaç var.İşe git gel , haftasonu turla ayda 2500km yapıyorum.

Mito dıştan çok daha güzel geliyor gözüme ama fazla küçük kaçar diye giu. da alternatifler arasında.Tüketim sorunsuzluk olarak hangi motora yönelmeyliyim(1.3jdt dışında)
    satıştaki psikolojik km sınırını gözardı edersek , 150k km üzeri araçlar mekanik olarak herhangi bir sorun çıkarırmı?
    55 lere temiz bi giu. yada mito gelir mi?
    Tüketim sorunsuzluk adına yönelmeniz gereken motor paket kombinasyonu kesinlikle 1.6 dizel olmalı. Oldukça da mantıklı. 55 bine biraz zor gibi ama mk1 falan bulunur. 150 bin km üstündeki araç almak sorun değil de o aracın hangi kondisyonda olacağını kestiremediğimden tavsiye edip etmeme noktasında şüpheliyim.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    alfayı çok severim yalan yok. olması gereken bir marka piyasaya renk katıyor farklılık katıyor..
    bu sıradan aynı kasanın tasarımını büyüğünü ufağını üreten ve göz yoran almanların içinde..

b,c segmetinde olması alfanın güzel mini alfalar çok göz alıyor albenili .. mitonun motoru güzel dizel benzinli farketmez zaten kendini birsürü fiat grubunda ispat etmiş motorlar ama mitoya yakışan veriler ve değerlerde değil ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4 155 te lpg olayına ne diyorsunuz?
    Alfa Romeo Mito 1.4 TB Test Suruşu / Yavru italyan - YouTube 12. dakikadan sonrası

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfa Romeo Mito 1.4 TB Test Suruşu / Yavru italyan - YouTube 12. dakikadan sonrası
    Araç sahibi forumdan zaten Gerekli bilgiyi verecektir.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araç benim.

Forumda konusu da var.

Arabayı alalı yaklaşık 1 yıl olacak, sorunsuz ve büyük bir keyidle hem pistte hem de günlük kullanıyorum.

Lpg konusu benim için biçilmiş kaftan. Ama lpg ayarını adam gibi yapacak usta bulmak nerdeyse imkansız. O sebeple lpg ayarı nasıl yapılır, hakkıyla öğrenip, ayarı da kendim yaptım. Şu an 4400rpm i geçince lpg den otomatik benzine geçiyor. Hem normal hem de dynamic modda araba tık demeden ve hiç bir performans kaybı olmadan çok güzel yürüyor.

Ama dediğim gibi, lpg işini direkt kendim yaptım diyebilirim, o sebeple biraz sabır işi oldu. Şu an sakin kullanımda 8 lt lpg /100km, karışıkta ise 10 lt lpg /100km yakıyorum.

Gözüm kapalı tavsiye ederim. Hem performanslı hem de dizel kadar ekonomik, bulunması çok zor bir kombinasyon.

Yol tutuşu ve direksiyon hissiyatı ise muadillerine taş çıkarır cinsten. Elektronik kilitli dif ve 4 pistonlu ön fren kaliperleri beklentilerin çok daha üstünde iş yapıyor.

Tek sorunu, aracın sert olması. Ama o da bana sorun değil, sadece ana faydalarının yan etkisi gözüyle bakıyorum olaya.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler