User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
81 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 22-23K Bütçeyle hangi HotHatch ?

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corsa da 106 da eger ki temiz ve bilinçli kisiler tarafından kullanilmis ise üzmez. Corsaya 20 lira mazot atarsin gezer tozarsın sonra rolle gidersin basarsin stres atarsin dönüşte de pacaya gidersin hala seni eve atacak mazot vardır depoda yüzün güler. 106 ile de aynısını biraz daha fazla yakit ile biraz daha yavas yaparsin ama hothatche biniyorum dersin eve döndüğünde parkeder oturur izlersin yine yuzun guler. Yani acele etmeyin bakınmaya devam edin hangisi daha önce karşınıza çıkarsa ve içinize sinerse onu alın. Çok temiz araçlar düşüyor ayda 1 2 onlari denk getirmeye çalışın.
    106 nı beni düşündüren tek yönü hafifliğinden ve küçük boyutlarından dolayı yüksek süratlerde ve rüzgarlı sert virajlarda güven vermemesi güven olmaması, kullanıcılarının söylediklerine göre önden kopma haliyle normal olarak oluyor fakat korkmaz işini bilirsen toplaması kolay ve zevkli oluyor deniliyor. Çok temizden kastım kazası olmasın darbedi olmasın hor kullanılmış olasın yeter benim için bide mümkünse macun olmasın satıcılar öyle şüpheli konuşuyorki mesela biriyle görüşüyorum kaportada ne var ne yok diyorum adam abi kaputun yanına motor düştü bilmem nerde bu yüzden kaputun ucundan bilmem neresinde kadar macunlu usta motor yana düşmemişmiydi ucu neden macunlu diyorum bilmiyorum diyor çok sinsi insanlar var. Birde bir şey sorman istiyorum corsa olursa eğer şehir içi yürütmek için en az lag lı mutlu edecek bir turbo öneriniz varmıdır fazla pahalı olmayacak şekilde ? gt17 öneriliyor sanırım bide insignia turbosu. Birde abartı duman olmadanda aracını yürütenler var bunun sırrı nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlıklı bir c20 yağ kaçırmaz,yağ kaçıranlar hard binilip arabayı bilmeyenlerin elinde hırpalanmış araçlardır.Sağlıklı c20 kapak açmadan 500bin gider,yeterki c20yi bilen adam adam binsin ve tek usta baksın.early type denen 1992-1993 astra gsi bulursan daha iyidir,özellikle ks700 kapaklı bulmanı tavsiye ederim.
    Gsi larda kasa olarak gerçekten hoş duruyorlar gidişide tatminkar yüklemek içinde önü açık söyleniyor. Bütçem belli tek 1 hakkım var bu yüzden iyi araştırıp öyle karar vermek istiyorum. Gsi a nedense mantığım yatmıyor bu tamamen kişisel bi sebep yani sebebini bende bilemiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi güncel geçelim aramalara hala devam

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bu araç hakkında yorumlarınız düşünceleriniz nelerdir ? Kazası yok iç resimlerini istedim döşemeleri bakım istiyor bu benim için sorun değil döşemeleri yaptırırım yapacak bi şey yok değişeni yok arka bagajın avuç kadarı işlemli bide ön kaput ucu resimleri mevcut. Ne dersiniz ?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    corsa c 1,7 dti temizi onparmak atılmamışını bulup emin ellerde güzel speclerle yaptırırsanız sizin yüzünüzü fazlasıyla güldürür , ben öle yaptım iyikide yapmışım ,şaka yapıyorum
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corsa c 1,7 dti temizi onparmak atılmamışını bulup emin ellerde güzel speclerle yaptırırsanız sizin yüzünüzü fazlasıyla güldürür , ben öle yaptım iyikide yapmışım ,şaka yapıyorum
    ) Corsa piyasası onparmak oldu zaten

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2-3 daha çıkarım dersen özelden yazailirsin

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birkaç gündür şu araca bakıyorum temiz duruyor. Eğer dediği gibi düzgünse kronikleri yoksa iyi bi pazarlıkla düşünülebilir. Ufak ufak kendin yaparsın. Şu an ki hali 110-120hp civarıdır ama o bile tatmin edecektir yine. Sonra da yaklaşık 6-7k ya 200+ çıkarabilirsin. Ya da yarısına hybrid yaparsın 140-150hp takılırsın ama pek tavsiye etmem.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç gündür şu araca bakıyorum temiz duruyor. Eğer dediği gibi düzgünse kronikleri yoksa iyi bi pazarlıkla düşünülebilir. Ufak ufak kendin yaparsın. Şu an ki hali 110-120hp civarıdır ama o bile tatmin edecektir yine. Sonra da yaklaşık 6-7k ya 200+ çıkarabilirsin. Ya da yarısına hybrid yaparsın 140-150hp takılırsın ama pek tavsiye etmem.

Sahibiyle görüştüm detayları aldım araba iyi maşallah ama sıkıntısı ticari olması ticari olmasının bana göre en büyük sıkıntı sebebi hız limiti bu beni çok düşündürüyor ve ben uzun süre binmek istiyorum ama satmaya kalksam zor satılacak olması

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibiyle görüştüm detayları aldım araba iyi maşallah ama sıkıntısı ticari olması ticari olmasının bana göre en büyük sıkıntı sebebi hız limiti bu beni çok düşündürüyor ve ben uzun süre binmek istiyorum ama satmaya kalksam zor satılacak olması
    Şimdi anlaşıldı günlerdir ilanda kalmasının sebebi... Ticari ise sıkıntı kardeşim. Bu paralara alınmaz yani. Zaten göze batan bir araç bi de ticari olursa cezadan yılda bir muayene derdinden usanırsın. Tuhaftır ki temiz kalanlar artık sadece ticariler nerdeyse... Bikaç ticari gördüm hususi araçlardan daha temiz daha diri. Hususilerin anasını ağlatmışlar hep...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hot hatch değil ama warm hatch sayılabilen Mk1 focus 2.0 sportrendlerde özellikle yol tutuşu olarak çok zevk verir. 2.0 136 beygir motoru var sanırım. İngilteredeki forumlarda bir çok kişi turbolayıp 180*200 beygir civarı elde edebiliyor. Arabanın görüntüsü zaten tartışılamaz

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 coupe getz bence çok mantıklı şekli şemalide çok güzel

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şükür aracımızı bulduk boyasız hatasız 1.7 Corci Şansımıza araya bayram girdi araya devir işlemini gerçekleştiremiyoruz bayramdan hemen sonra karşınızda olacak inşaallah Birde araca Dr.Ecu da yazılım yaptırmayı düşünüyorum sizce iyi bir firma mıdır ?

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forumda kim dr. Ecu ya kotu diyebilir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsorluğumu var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    site onların

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    site onların
    Sorry ...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dr ecuya kötü diyebiliriz varsa bir problem ?
    Ben şahsen 1.7 dti da mg remaps ya da paşaoğlu diyorum..
    Benzinli güçlü araçlarda da dr ecu diyorum.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dr ecuya kötü diyebiliriz varsa bir problem ?
    Ben şahsen 1.7 dti da mg remaps ya da paşaoğlu diyorum..
    Benzinli güçlü araçlarda da dr ecu diyorum.
    Sizi tebrik ederim o zaman
    Yazdigim mesajda 2 anlam vardi. Ilki evet forum onun burada aleni elestirildigini cok gormedim.
    Ikincisi Turkiyedeki sayili adamlardan biri.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağlıklı bir BRAVO HGT olabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler