User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 39 ile 52 arası

Konu: max 50000 TL HOTHACH araç tavsiyesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kmsi ile oynanmış deyip direk günah almak istemiyorum ama açıkcası bu araç gözüme çok limoni geldi.

1) kim yılda 7000km yapıyor? yok bu ikinci zevk aracı ise kim bu şekilde 2inci zevk spor özelliklede GTI gibi bir araca stock biniyor üstelik 12 sene?

2) kazalara baktığınızda genelde gündelik kullanılan araçlarda boya olur insanların ikinci zevk aracı mega cilalar görür, dehşet bir ilgi alaka görür kolay kolay boya yada kazası olması tabi adı üstünde kaza ama bu arkadaşın tam 3 parça boyasının olmasıki resimlerden gördüğüm kadarıyla daha fazlası var (renk uyumsuzluğu çok) ben pek haftasonu aracı olduğuna inanmıyorum.

3) kim yıllarda az km yaptığı özene özene az bindiği, 12 sene stock tuttuğu Golf GTI gibi aracını bu fiyata verirki 100km altında?

4) aracın direksiyonu yıpranmış ,çok olmasada yıpranmış,pedallarıda öyle ve vites topuzu çok diri ve canlı muhtemelen değişmişki sebebi belli önceki çok yıpranmıştır bunların hepsi kmsin aslında epey daha yüksek olduğunun sinyali.

açıkcası dediğim gibi araçta çok soru işareti var , ingilizce bir atasözü var gerçek olamayacak kadar birşey iyi ise muhtemelen gerçek değildir diye..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence 50 ye RS bulursun temizinden. daha 3-4 sene önce 30a bile bulunuyordu. o kadar zamdan sonra 50yi aşmamıştır heralde temizleri diye düşünüyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kmsi ile oynanmış deyip direk günah almak istemiyorum ama açıkcası bu araç gözüme çok limoni geldi.

1) kim yılda 7000km yapıyor? yok bu ikinci zevk aracı ise kim bu şekilde 2inci zevk spor özelliklede GTI gibi bir araca stock biniyor üstelik 12 sene?

2) kazalara baktığınızda genelde gündelik kullanılan araçlarda boya olur insanların ikinci zevk aracı mega cilalar görür, dehşet bir ilgi alaka görür kolay kolay boya yada kazası olması tabi adı üstünde kaza ama bu arkadaşın tam 3 parça boyasının olmasıki resimlerden gördüğüm kadarıyla daha fazlası var (renk uyumsuzluğu çok) ben pek haftasonu aracı olduğuna inanmıyorum.

3) kim yıllarda az km yaptığı özene özene az bindiği, 12 sene stock tuttuğu Golf GTI gibi aracını bu fiyata verirki 100km altında?

4) aracın direksiyonu yıpranmış ,çok olmasada yıpranmış,pedallarıda öyle ve vites topuzu çok diri ve canlı muhtemelen değişmişki sebebi belli önceki çok yıpranmıştır bunların hepsi kmsin aslında epey daha yüksek olduğunun sinyali.

açıkcası dediğim gibi araçta çok soru işareti var , ingilizce bir atasözü var gerçek olamayacak kadar birşey iyi ise muhtemelen gerçek değildir diye..
    Selam abi nasılsın vw lerin direksiyon derisi kalitesiz 28 binde jetta aldık sattık 2015 model direksiyonu görmen lazımdı benim 104 bindeki eski corsamdan beterdi aracın teyp klima ve direksiyon tuşlarına bakılırsa ve tabiki deri koltuklara bakınca km orjinal gibi duruyo direksiyon yanıltmıs olabilir sizi bilemem belkide cekilmiştir sadece direksiyondan anlayamayız zaten pedallar da aliminyum galiba

Konuya dönersem benim o paraya tavsiyem 2011 cam tavansız tek kapı düzgün bi polo gti ama satısı cok zor tavansızın özellikledl zor . Ne kadar ekmek o kadar köfte . 50 ye de bulunur netteki fiyatlara bakmayın 55 yazana 50 ver hayırlı olsun derler özellikle tavansızlarda pazarlık payı yüksek genelde satılmadıgı için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam abi nasılsın vw lerin direksiyon derisi kalitesiz 28 binde jetta aldık sattık 2015 model direksiyonu görmen lazımdı benim 104 bindeki eski corsamdan beterdi aracın teyp klima ve direksiyon tuşlarına bakılırsa ve tabiki deri koltuklara bakınca km orjinal gibi duruyo direksiyon yanıltmıs olabilir sizi bilemem belkide cekilmiştir sadece direksiyondan anlayamayız zaten pedallar da aliminyum galiba

Konuya dönersem benim o paraya tavsiyem 2011 cam tavansız tek kapı düzgün bi polo gti ama satısı cok zor tavansızın özellikledl zor . Ne kadar ekmek o kadar köfte . 50 ye de bulunur netteki fiyatlara bakmayın 55 yazana 50 ver hayırlı olsun derler özellikle tavansızlarda pazarlık payı yüksek genelde satılmadıgı için

iyiyim kardeşim umarım sendede keyifler yerindedir ?

peder yıllarca adana'daki en isim yapmış galericilerden birinin ortağıdı devredeli yıllar oldu halen firma/isim boyasız ve sadece boyasız araç satmasıyla ünlü ve muhtemelen piyasda yıl 2017ken tek güvenilen ve halen satış yapan galeridir.

diyeceğim şu ordaki boya ve mekanik experinin bana şimdiye kadar öğretiği ne varsa bu araçta fual be kardeşim.belki sana denk gelmiştir yada 10000 araçta 5 oluyordur bilemem ama şu an ilandaki gtiları bir derle topla kıyas yap anlarsın.

75binde benzer kmde birebir 2006 araca baksana hocam bir bunun direksiyonuna, renk uyumuna, renk tonuna, kasa parça araları boşluklarına ve far kararmasına bak bir diğer aracın açık ve net bence mümkün değil hani o derece eminim diyebilirim.

bahsi geçen aracın arka farlarının oturmasından tut,ön farların kararmasından tut,parçalar arası boşlukarın yer yer eşit olmayışından tut, direksiyonun özellikle sol üst (elinizi koyduğunuz yerden tut) hepsi fual.

birde dediğim gibi abi bir insan 12 yıllık araçla bu kadar az km yapacak olursa araç çok çok bakımlı ve diri olur genelde hani boya kaza olsa bile diri olur buyrun bakın bu araçta tek parça boya yok bir bunun yukarıdaki bahsi geçen detaylarına bakın birde konuda bahsi geçene, açıkcası arka koltuk özelliklede gti araçta bence hiçte değerlendirme yapılacak yer değil kaç kişi kaç defa oturuyor bilmek zor geneli boş kalıyor.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

buda yine mesela 170binde gti bakın arka koltuklar benzer dirilikte ve bunda bile direksiyon tertemiz yine parçalar arası uyum,farlar vs de öyle:

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

113binde ,bakın araç siyah ona rağmen çok diri canlı,farlar tertemiz, parçalar uyumlu vs

buda 183binde bakınız bahsi geçen direksiyon erimesi ancak bu ilanda görülüyor ve bunda bile ordaki kadar değil ve araç 183bin , hocam o araç 86bin km çıksın ben işimden istifa ederim, memleketi terk ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde diyorum ya kim piyasada aynısının 180bindekileri 70 isterken 86binde kazasız olduğu ve stock olduğu iddia edilen araca 55bin ilan koyar?

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi araç düzgün demedimki sadece direksiyon cabuk yıpranıyo vw lerde bence kalitesiz deri kullanıyolar . yani sadece direksiyondan km bilemeyiz ne arabalar ve içi boncuk gibi 300 binde . 50 binde olup ici mahvolmuşu da var . Bence km si orjinal ama kaporta olarak da düzgün demedim muhtemelen o yüzden ucuz kaput ve tampon boyalıymış bu ne yaman çelişki kaputu açıp panel ve camurluk kaput vidalarına bakınca ne b.k oldugu belli olur

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçla alakam yoktur, ama seçenekler arasına almanızı tavsiye ederim, bende de sedanı var, merak ettiklerinizi cevaplarım.

SAHİBİNDEN SIFIR AYARINDA FOCUS SCTİ
    İlan No: 441925779

terzifikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu başlığı hothatch açıklama en mantıklı olmadı ki şimdi.

B sınıfı mı c sınıfı mı?

O paraya yeni model c sınıfı hızlı araba almak imkansız.

Mito qv, corsa d opc, 208 gti, polo gti , ibiza cupra bakılabilir. Mantıktan kasıt piyasası ve yaygın olması ise son ikisi en iyi seçenekler sanırım şu an.
    Belirtmediğime değil de belirttiğim noktalar üzerinden hareket edebiliriz mesela 50.ooo TL
    megA3

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatıp ne alındığını sormak ve görüş almak istiyorum . Aynı fiyatlara bende araç arıyorum tavsiyelerinizide bekliyorum

terzifikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alınamadı araç hala özel nedenlerden dolayı.
    megA3

aybrskck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yaklaşık 3 yıldır honda crz kullanıyorum bahsettiğiniz limitlerde araç bakıyordum bende aldığım günden beri en küçük bir sorun dahi yaşamadım kullanımı oldukça zevkli motor zaman zaman yetersiz kalsada elektirik motoru sayesinde günlük kullanımda oldukça zevkli ve yeterli tek dez avantajı yedek parçası biraz tuzlu kısa vadede satmayı düşünmüyorsanız ve günlük kullanıcaksanız kesinlikle tavsiye ederim yakıt tüketimi sürüş keyfi ve donanımı koltuğa her oturduğunuzda sizi memnun edicektir
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen şuan stage 1 söküklükte
    Eğerki iddaa olunca stage 5 yapıyorum araca tangayı giydirip çıkarıyorum

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o paralara mitodan başkası yalan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler