User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Porsche 911 Carrera Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Porsche 911 Carrera Hakkında

Merhabalar,

Kuzenimin aracına bir müşteri çıktı. Satmalı mı, satarsak yerine ne almalı diye düşünürken gözü bu araçlara ilişmiş, ilgisini çekmiş. Kendisi pek fazla alakadar değil keyfini çıkarmaya bakıyor aldığı aracın. Bakım vs. gibi konularıyla ben ilgilendiğim için de haliyle bana sordu.

Benim de bu araçlar hakkında bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Araç 98 model km 120k civarında. Kronik problemleri, bakım masrafları, yakıt sarfiyatı vs. hakkında bilgi rica ediyorum bilenlerden. Almaya değer mi piyasası nedir ne değildir kısacası bu araçlar ile ilgili A dan Z ye bilgi arıyorum.

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdışından parça getirtebiliyorsanız işçiliklerinde büyük bir sıkıntı yok. 98 model aracı yetkili servise götürmeyin ama, üzücü rakamlar söylerler.

Bence 911lerin o kasaları mükemmel. Manuel olursa tadından yenmez.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pm yolladim
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konusu varken bende sorayım bu 40-50 civarına satılan 95-96-97 porsche boxerlar varya onlar nasıldır ?

şunlardan bahsediyorum

Connecting site...

sadece haftasonu kullanmalık araç olarak alınırmı ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boxter hakkinda bilgim yok fakat yanilmiyorsam ilandaki boxter in saglam kazasi vardi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konusu varken bende sorayım bu 40-50 civarına satılan 95-96-97 porsche boxerlar varya onlar nasıldır ?

şunlardan bahsediyorum

Connecting site...

Ici kirmizi olandan uzak dur digerleri biraz daha iyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şunlardan bahsediyorum

Connecting site...

Ilanda 'body kit otomobile deger katiyor' gibi bi ifade kullanmis body kit tamamen apaci isi gostermis. Oturdugum yere yakin oturuyor sahibi her gordugumde yazik etmisler diyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tip vs olarak değilde motorları şanzumanları nasıldır bu kasanın ve bu modellerin ? Kronik sorunları varmıdır ? Fiyatları uygun bu sebepten insanın içinde acaba sorgusu bırakıyor..

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şunlardan bahsediyorum

Connecting site...

parçaları inanılmaz pahalı.
    benim evoya 2 defa boxster takas teklifi geldi, kendim araştırmadım ama birisin sadece aynanın mı farın mı 2500euro olduğunu konuştuğum kişi söylemişti. (araçta gözüken hasar kaydını açıklarken)
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim evoya 2 defa boxster takas teklifi geldi, kendim araştırmadım ama birisin sadece aynanın mı farın mı 2500euro olduğunu konuştuğum kişi söylemişti. (araçta gözüken hasar kaydını açıklarken)
    sallamışlar komple toplasan bile o parayı bulmaz , burada var birkaç şey Buy Porsche Boxster (986 / 987 / 981) Mirrors & Parts | Design 911

vtc_30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _Emre_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Kuzenimin aracına bir müşteri çıktı. Satmalı mı, satarsak yerine ne almalı diye düşünürken gözü bu araçlara ilişmiş, ilgisini çekmiş. Kendisi pek fazla alakadar değil keyfini çıkarmaya bakıyor aldığı aracın. Bakım vs. gibi konularıyla ben ilgilendiğim için de haliyle bana sordu.

Benim de bu araçlar hakkında bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Araç 98 model km 120k civarında. Kronik problemleri, bakım masrafları, yakıt sarfiyatı vs. hakkında bilgi rica ediyorum bilenlerden. Almaya değer mi piyasası nedir ne değildir kısacası bu araçlar ile ilgili A dan Z ye bilgi arıyorum.

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
    Yaklasık 1.5 yıldır cayman s kullanıcısıyım s2000 den sonra gercekten konforlu spor arabaya bindiğimi hissediyorum motor güclü ve torklu olması apayrı bi zevk porsche alırken bakman gereken en önemli şey arka camurluklarında işlem olmaması ben araştırırken herkez aynı şeyi söyledi satarkende rahat satmak istersen 2 3 euro fazla verip kazasız boyasız almaya calıs. yetkili servise gidersen öperler ama sanayide iyi bir usta olursa hic bir sorun yaşamadan normal araç fiyatlarına işini yaptırırsın istanbulda olsan maslak bavaria yüksel bey biçilmiş kaptandır alırken tramer kaydıda cok önemli çünkü sigorta sirketleri riskten dolayı ve servis fiyatlarından dolayı kasko yapmak istemiyor tramer kayıtlı araclara 20 30 arası kasko fiyatları cıkartıyorlar buna cok dikkat edin bide benim tercihim 98 99 carrera alacagıma 06 07 cayman cayman s boxer falan bakarım

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @vtc_30 İyi hoş demişsinde 98-99 carrera nere, 06-07 cayman nere arasında ciddi fiyat farkı var

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    porsche 996 in Engines & Components | eBay

Şu parçaların neyi pahalı Allahaşkına. Daha ebay.de var, daha bu sadece bazen orijinal bazen yan sanayi satan e-bay. Sürüyle site var, sürüyle parça var. Sıkıntı olmaz.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtngn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @vtc_30 İyi hoş demişsinde 98-99 carrera nere, 06-07 cayman nere arasında ciddi fiyat farkı var
    Ben zaten kendi tercihimi yazdım fiyat olarak düşünmedim bakmadımda işin acıkcası evet arada ucurum var düzeltiyorum ☺

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    986-996 ikisinin de Dogus oto marifetiyle parcalari cok kazik, farlari 2500 euro dogru rakam, spreyli ve sinyalleri beyaz olani, xenonlusu daha da pahali... Yurt disi baglantin varsa bilemem, otm vitesi sikintidir vuruntu var mi iyi bakin, bobinlerin omru var beru marka ve adedi 400 liraydi sanirim, akismetresi sikintidir 800 euro civari yenisi. E46 M3 daha performansli 996 den,986 dan pek bir sey bekleme 330 gibidir gidisi
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ceratoniaorg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlara bakılırsa anca porsche a biniyorum demek için alınır.
    "Hayatta çok az şey iyi bir önden motorlu ve arkadan itişli otomobili kullanmak kadar eğlencelidir."

antverse.com

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ceratoniaorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumlara bakılırsa anca porsche a biniyorum demek için alınır.
    Pek sayilmaz, guzel arabadir 996. Dogus'la falan ugrasmak manasiz benim gozumde acikcasi 17 yasinda araba icin. Maslak'ta bile 2-3 tane rahat rahat her isinizi gorebilecek rahat rahat motor toplayacak usta var Porsche icin. Parcalar yurtdisi Allah'in emri burda yok yere fiyatlarla debelenmek gereksiz. It gibi saglam sanziman vardir vuruntu falan yoksa bakimliysa hic bisey olmaz, motoru da duzgunse gayet guzel binilir. Dun yine 996 sahibi bi arkadasa danistim, ben kullandigim kadariyla biliyodum o da benim soylediklerimden farksiz seyler soylemedi bana. Bugun benzinli otomatik 308 Istanbul ici 9-10 yakarken 996 12-13 yaksin bi zahmet.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka onların hepsi çok uyguna yurtdısından getirtilir.far tampon stop ayna vs çok önemli değil.Zaten haftasonu arabası olacak parçalar gelene kadar yatar birkaç hafta no problem.Benim için önemli olan şanzumanı ve motor sağlamlıgı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde alırken cok kafama takıldı expertize haramidere dogusa gittik 150 binde anahtar degmemiş müsterimiz var bakımlarını zamanında düzenli düzgün fazlada zorlamadan kullan hic bir sıkıntı yaşamassın dediler 16000 km yol yaptım 3 kere bakıma soktum sıvılar falan değişti ve gram sorun yaşamadım s2000 varken ordan ses geldi burda ses var hadi sanayiye cayman da servis vakti gelmese yolu unutcam arkadaşlar porsche bu ben düzgün bakıldıgında sorun cıkartacagını düşünmüyorum panamera ve cayenne haric

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)