User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 1.5 dci clio 3 grandtour yada 1.5 dci symbol hakkinda fikir verirmisiniz..?

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.5 dci clio 3 grandtour yada 1.5 dci symbol hakkinda fikir verirmisiniz..?

Merhaba arkadaslar.

Suan 207 1.6 hdi preminium kullanmaktayim. Fakat bagaj sorunlari yüzünden 1.5 clio grandtour yada clio 3 symbol düşünmekteyim. Kesinlikle 85 lik versiyonlarından düşünüyorum. Hani bu araclari deneyimlemis konu hakkinda tecrubeli arkadaslar arac hakkinda yardimci olurlarsa sevinirim. Dci motor nasıldır, kronik sıkıntıları vs. Ozellikle yakıt tuketimleri konusunda cidden ekonomikler. Iki aractada dolu paket dusunuyorum.
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    85 lik symbol dedigine gore bir alt kasadan bahsediyosun sanirim abi makyajdan sonra gucu 90 a cikardilar. Bizdeki 85 lik collection di 4 cam otomatik (arka camlar on iki koltugun arasindan acilip kapaniyodu. Ayagimizla acip kapatiyoduk desek yeridir.) Celik jant,sis vs vardi. Suanda fluence var ve bence fluence den cok daha yumusak bi arabaydi. Uzun yolda full bagaj +4 kisiyle 150 den sonra on tarafin bariz sekilde havalandigini hissediyosun arabanin direksiyonu baya tepkisizlesiyo. Gerci bu arabalarla ne olursa olsun o hizlara cikmamak lazim. Onun harici ilk 2 vitesi kisa oldugundan sanirim baya baya seriydi kalkislarda vs. Herhangibi bi kronik sorun yasamadik depoyu fulle devam.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    90lık symbol için konuşayım

masrafı yok, yakıtı yok, şehiriçi için çukularda vs öyle çekinmezsiniz girer çıkarsınız direk

direksiyonu sert, koltukları yumşak sünger ama sandalye gibi mübarek, vites oranları uzun olduğu için ş.dışı sürüşlerde yakıta düzel etkisi var

ama kesinlikle en ufak şekilde güvenli hissettirmez sizi, 130 140 gibi süratleri geçmenizi tavsiye etmem hiç bir şekilde
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski kasa symbol cok kullandim yeni kasayada sahip oldu bi müddet. arada dağlar kadar fark var bi kere eski kasanın vites oranlari cok kısa uzun yolda rahatsiz etti beni yeni kasa 5 te 2000 devirle 110 km ile gidiyo hatta 113 gibi bişeydi imkanınız el verirse yeni kasa alın derim ben . 35 36 ya güzel bi joy paket bulunur 90 lık km biraz yüksek olur belki ama dci saglam ünite .

kesik_çizgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 collection ilk sahibi olduğumuz sembol u, 156 bin km de iken bu mayıs ayında 26 ya verdim, şehiriçi ufak tefek sürtme kazaları vardı, motor mekanik olarak hiç sorunu yaşamadım sadece iki sefer baskı Balat'a ve triger degistirdim ağır masraf olarak bunlar var, gerisi fren Balat'a vb sarf malzemeleri, ikinci eli hızlı doğru fiyat ile, sıfır iken 33 e almıştık 2011 kasımda, yakıt yok masraf yok boyutlar şehiriçi icin çok uygun, tipi de hoşuma gidiyordu, güvenlik frenler bilhassa zayıf, tavsiye ederim
    iki şerit arasında müebbet yemişim..

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlar icin oncelikle cok tesekkurler.

Is yogunlugundan vs sehir dışı anca tatil amaçlı gidersem yapiyorum ki oda senede 1 defa 😊

Yilda yaptığım 15 bin km nerdeyse sehir ici hep. Ailelere gitme - hanımın gezmesi - benim arada ise gidip gelmem - pazar gezmeleri 😀 cocukta var 120 uzerine cikmiyoruz cogu zaman sehir ici olduğu icinki. Zaten genelde 70-90 gidiyorum.

bana bagaj olsun , yakıtı ekonomik olsun, sorun çıkarmasın, birazda dolu 207 den sonra bezdirmesin diye dolu olsun azda oyle iste...

Hayirlisi bakalım.
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirkette model model 4 farklı çeşit symbol kullanıyoruz. Gerek oturuş pozisyonu olsun symbol bence hiç başarılı değil. Tek avantajı tüketim. Bizim araçlar şantiyelerde geziyorlar. Baya da hor kullanılıyorlar ama ciddi bir problem yaşamadık öyle. Clio grandtour 2 sefer kullandım bana daha güzel geldi. Şirketteki araçları da bakımdan bakıma kontrol amaçlı kullanıyorum sadece.

Tercih etmem gerekse neden bilmiyorum ama kesinlikle linea tercih ederdim. Bir yere gidecek isem kendi aracım dışında hep tercih ettiğim linea oluyor. Bana göre gerek kullanım zevki olsun gerekse yolda gidişi olsun linea çok daha iyi. Tüketim hariç tabi 1.5dci ın yanına yaklaşamıyor.

İkisi arasında tercih etmem gerekse kesinlikle grandtour tercih ederdim ben.

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 clio3 grandtour'u 3 yıldır dükkanda kullanıyoruz. sorunsuz motor ve düşük yakıt harici çöp.2016 clio symbol kullandık bir süre o daha çöp. grandtour'un kronik sorunu ön tabla burçları.
    komançero garage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler