User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
39 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 70.000 tl araç konusu kararsızlık

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

70.000 tl araç konusu kararsızlık

Arkadaşlar 70.000 bütçe ile araç bakıyorum, scirocco, e90 320d, e60 530d-520d düşünüyorum çok alakasız araçlar biliyorum

Şimdi açıkçası en çok e90 yada e60dan yanayım bmwye binmek arkadan itişin keyfini almak istiyorum, ama şimdiye kadar neredeyse hep 0 sorun araçlara bindim, yada 0 km araç sahibi oldum

Alacağım 150-200.000 de ki n47 e90 yada e60 530d illaki bana sorunlar çıkartacak, fakat çok mu masraflı olur nasıl olur kestiremiyorum, birde ben 2 sene binicem gelicek 240.000'e satışı zor olur mu nasıl olur?

İLK SAHİBİNDEN IŞIK PAKETLİ, TEMİZ, BAKIMLI, SORUNSUZ
    İlan No: 444339879
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Mesela bu araç nasıl

Yıllık 20-25k km yapıyorum ama yakıt sorun değil, neredeyse kız gibi 1-2 tane alternatif rocco var önümde dsg hariç sorun çıkarmaz gibime geliyor kmleri 50-60k hep

Sizce makul olan ne, ne yapayım?
    Bu arada favori ilanlarınız varsa bakabilirim dediğim araçlar için
    Konu CNR tarafından (05-07-2017 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence daha yeni model ve düşük km'li araçlara yönelin 11 yaşında araba alıcaksınız ve 70 bin tl az bir rakam değil ne olursa olsun, hem teknolojik açıdan bluetooth navigasyon vs. vb. özellikler yeni model araçlarda mevcut sürücü için daha doyurucu olur kanaatindeyim, zaten az km. yapıyosunuz benzinli araç alsanız bile act vb. teknolojiler sayesinde öyle çok büyük aman aman farklar kalmadı iki yakıt arasında, bir diğeride bu bmw 200k km'lere gelmiş yani trim sesleri? , kauçuk malzemeler? , metal yorgunluğu?, bakım maliyet? (ekonomik ömrü ? ), motor ? ( motor hadi bmw kalitesi 400-500 belkide fazlasını görür diyelim iyimser olalım oda çok bakımlıysa vs.), ülkemizin yolları ***** sıcak soğuk her kasisten geçtiğinde bir nebze o metal şasi vs araba esniycek esnemiştir hani bir şekilde, toz toprak yaz kış araba dediğin şey bilye'den bilyeli mafsal vb dönen parçalardan oluşuyo onuda tozdan topraktan koruyan keçe en nihayetinde bir yere kadar dayanıcak toz toprak giricek ilk günki performansı zevki vermiycek o araba size, bu model araba isterse mercedes olsun benim kanaatimce bu paralar haram bu arabalara max. benim gözümde ederi 40-45k paradır fazlasını etmez. etmemeli. ne olursa olsun ülkemizde sıfırlarınada o kadar para verilmemeleri yapçak birşey yok kardeş piyasa böyle diyip kabullenip bu arabalara bu kadar para veren şuursuzlar yüzünden fiyatlar bu düzeylere geldi.
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence daha yeni model ve düşük km'li araçlara yönelin 11 yaşında araba alıcaksınız ve 70 bin tl az bir rakam değil ne olursa olsun, hem teknolojik açıdan bluetooth navigasyon vs. vb. özellikler yeni model araçlarda mevcut sürücü için daha doyurucu olur kanaatindeyim, zaten az km. yapıyosunuz benzinli araç alsanız bile act vb. teknolojiler sayesinde öyle çok büyük aman aman farklar kalmadı iki yakıt arasında, bir diğeride bu bmw 200k km'lere gelmiş yani trim sesleri? , kauçuk malzemeler? , metal yorgunluğu?, bakım maliyet? (ekonomik ömrü ? ), motor ? ( motor hadi bmw kalitesi 400-500 belkide fazlasını görür diyelim iyimser olalım oda çok bakımlıysa vs.), ülkemizin yolları ***** sıcak soğuk her kasisten geçtiğinde bir nebze o metal şasi vs araba esniycek esnemiştir hani bir şekilde, toz toprak yaz kış araba dediğin şey bilye'den bilyeli mafsal vb dönen parçalardan oluşuyo onuda tozdan topraktan koruyan keçe en nihayetinde bir yere kadar dayanıcak toz toprak giricek ilk günki performansı zevki vermiycek o araba size, bu model araba isterse mercedes olsun benim kanaatimce bu paralar haram bu arabalara max. benim gözümde ederi 40-45k paradır fazlasını etmez. etmemeli. ne olursa olsun ülkemizde sıfırlarınada o kadar para verilmemeleri yapçak birşey yok kardeş piyasa böyle diyip kabullenip bu arabalara bu kadar para veren şuursuzlar yüzünden fiyatlar bu düzeylere geldi.
    Kesinlikle düşünceleriniz sonuna kadar doğru, aklımı çelen şey arkadan itiş oluşu, vereceği keyif

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e90 kasaların pek bi özelliği kalmadı artık..senin yerinde olsam güzel bir rocco + dsg ile çok keyifli rahat..ama sakın düz vites bakma 1 kere bindim araçtan soğudum.
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e90 kasaların pek bi özelliği kalmadı artık..senin yerinde olsam güzel bir rocco + dsg ile çok keyifli rahat..ama sakın düz vites bakma 1 kere bindim araçtan soğudum.
    Yok yok kesinlikle manuel düşünmüyorum,istanbuldayım yılda 9 ay,manuel arabayla 22.000km yapmışım istanbulda 9 ayda, çok kötüydü

Otomatikten başkası trafikte yalan

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düz vitese bakma derken trafikteki yoruculuğundan dolayımı söylüyosunuz?

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eyyyy scirocco sen kimsin yaa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyyyy scirocco sen kimsin yaa
    İroni mi var mesajda ben mi alamadım mesajı

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorunsuz hatta sıfır km araçlara binmişsen ikinci el bmw seni üzebilir.
    Ama en iyi roccoya da binsen, aklın üç harflide kalacak gibi.
    Allah yardımcın olsun.
    Düz adam___

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cuneytturkoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düz vitese bakma derken trafikteki yoruculuğundan dolayımı söylüyosunuz?
    evet hem trafik yoruculuğu hemde dsg kadar seri olamıyorsun nedense düz vitesi garip geldi bana vitesler küt küt geçiyor..
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    70 bin TL yi 11 yaşındaki arabaya vermek bana kalırsa mantıksız olur. Kaldı ki masraf açmıycak sorunsuz binilecek bir araba da değil E90 ve E60. Bana kalırsa bir arkadan itiş uğruna yeni modeli, teknolojiyi, ve alacağınız 200k km deki araca harcayacağınız sanayi parasını (kaldı ki BMW parçaları diğer araçlara nazaran çok pahalı) hiçe saymayın.
    Ayrıca Rocco gibi bir arabanın 160 lık modelinin performansı, ilan linkindeki 163 lük 320d den çok daha tatmin edici olacağından eminim. Tertemiz, BMW deki yanlama sevdası gibi hor kullanılmamış bir Rocco'nun sizi üzmeyeceği düşüncesindeyim.
    Keyifli Forumlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunsuz hatta sıfır km araçlara binmişsen ikinci el bmw seni üzebilir.
    Ama en iyi roccoya da binsen, aklın üç harflide kalacak gibi.
    Allah yardımcın olsun.
    Abi mantıklı olan scirocco dediğin gibi, ama akıl hep üç harfte kalacak Bakalım yüksek ihtimalle scirocco alacağım
    İlerde inşallah bütçem olursa 3 harflinin 0'ı nasip olur

Alıntı Oguz Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70 bin TL yi 11 yaşındaki arabaya vermek bana kalırsa mantıksız olur. Kaldı ki masraf açmıycak sorunsuz binilecek bir araba da değil E90 ve E60. Bana kalırsa bir arkadan itiş uğruna yeni modeli, teknolojiyi, ve alacağınız 200k km deki araca harcayacağınız sanayi parasını (kaldı ki BMW parçaları diğer araçlara nazaran çok pahalı) hiçe saymayın.
    Ayrıca Rocco gibi bir arabanın 160 lık modelinin performansı, ilan linkindeki 163 lük 320d den çok daha tatmin edici olacağından eminim. Tertemiz, BMW deki yanlama sevdası gibi hor kullanılmamış bir Rocco'nun sizi üzmeyeceği düşüncesindeyim.
    Keyifli Forumlar.
    Dediğiniz gibi mantık çerçevesinde makul olan scirocco, 9unda tatilden dönüyorum sonrasında bakacağım artık %90 rocco olacak

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlandaki E90 düşündüğün kadar keyif vermez, 184'lük olsa hiç düşünme derdim, ben temiz bir E46 3.30 benzinli almanı öneririm, rocco güzel evet ama kızılay dağıtıyor gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ikisini de salla , bütçeyi zorla güzel bi F kasa 1.16i alalım sana yazılım egsoz aradığın herşeyi bulmuş olursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlandaki E90 düşündüğün kadar keyif vermez, 184'lük olsa hiç düşünme derdim, ben temiz bir E46 3.30 benzinli almanı öneririm, rocco güzel evet ama kızılay dağıtıyor gibi
    E46 330ci de çok güzel valla, ama model yılı çok çok düşük geliyor
    BERR MOTORS TAN 2001 MODEL 103 BİN KM DE BMW 330 Cİ COUPE
    İlan No: 421881085
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Çizgiler çok düzgün değil ama yinede çok beğendim

Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikisini de salla , bütçeyi zorla güzel bi F kasa 1.16i alalım sana yazılım egsoz aradığın herşeyi bulmuş olursun
    Dayım ağzından bal damlıyor f20 hep dileğim güncel, az binilmiş şöyle bi 85 e çıksam ne bebekler var

2013 Çıkışlı Sunrooflu Tertemiz( muyene ve bakımları yapıldı!)
    İlan No: 272954336

Şuna ne diyorsun dayım yarın bi arayayım, bixenon eksik olsun o da

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tahmin ettiğim kadarıyla öğrencisin Caner. Her ne kadar durumun iyi de olsa dizel arabaya bindikten sonra benzinli araba depresyona sokabilir Dizel yüksek model bakmanı öneririm ben. Öneri dersen öneri veremiyorum. Bildiğimizi unutturdu bize bu piyasa
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tahmin ettiğim kadarıyla öğrencisin Caner. Her ne kadar durumun iyi de olsa dizel arabaya bindikten sonra benzinli araba depresyona sokabilir Dizel yüksek model bakmanı öneririm ben. Öneri dersen öneri veremiyorum. Bildiğimizi unutturdu bize bu piyasa
    Abi aynen öğrenciyim, hiç dizele binme şerefine erişemedim ***** şuanki bütçeyle ve piyasayla anca polo tdi alınır �� O da golf7den sonra baya kötü olur be abi

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Listendeki araçlar arasında bence de en mantıklısı rocco olur. Ama istersen 308 cabrio da genç işidir hani ilanım var diye sosyal mesaj verdim
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadas itis olarak c180 olmazmi. Oneri olarak yazdim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler