User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 15-18 bin TL Arasý Araç Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question 15-18 bin TL Arasý Araç Tavsiyesi

Cümleten selamın aleyküm. Tempra'yı sattıktan sonra babamın vefatı, toparlanmam vs. derken uzun süre araçsız kaldım. Çıkabileceğim en yüksek rakam 18 bin, ötesi olmaz. Kafamdaki araçlar bunlar fakat alternatiflere açığım. Ayrıca bunlar arasında motor seçenekleri vs. her türlü bilgiye ihtiyacım var.
    Aradığım araçtaki özellikler: Benzin-lpg, klima(şart), bir iki parça değişen önemsiz ağır kaza yoksa, boya takıntım yok macun yoksa, km takıntım yok araç temizse, 4 kapı, manuel, az çok ikinci eli olan, kısaca aile arabası.
    Biliyorum bu şekilde fazlaca konu var araştırdım fakat çıkamadım işin içinden, lütfen yardımı, bilgiyi esirgemeyin. Şimdiden herkese teşekkürler.

Fiat Marea

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Opel Astra ( 16V Ecotech olmalı )

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Opel Vectra 2.0 16v ( Bunları çok beğeniyorum )

Renault Laguna ( 140lık 16v ler tercihim ama temizleri sanırım bütçe üstünde )

Renault Megane 2.0 8v ( 1.6 16v olsa çok iyi ama bütçemin üzerindeler. Ayrıca bu 2.0'lar hakkında iyi bilgiye ihtiyacım var )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82122799/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...75698770/detay

Renault 19 Europa ( 1.6 8v Megane 1 Motorlu olanlar sadece enjeksiyonlu olanlar )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71652692/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69812751/detay

Bunlara ek Toyota Corona olabilir fakat temizi ve parça temini zor ve tuzlu. Carina'lar da keza öyle ve bütçe üstünde.
    İlandakiler tamamen temsili. Vectra ve Megane önceliğim. Tabi motorları, kronik arızaları vs her türlü bilgiye ihtiyacım var. 17 18 e Doğan almak istemiyorum şu kardeşinize bi yardım
    BMW E90 320d LCI

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 1 bizde var kuzenimde 14kya almıştık değişen yok 130binde ama maalesef klimasızdı bu çok büyük dezavantaj. Araç güzel gidiyor 8v olmasına rağmen ama yaktığı yakıta bence değmiyor o güç. Aracın kronik sıkıntısı bildiğim kadarıyla yok ama tüpü sıralı olursa daha sağlıklı olur bizde ki sıralı değil bazen pat pat ses çıkartıyor. Tutuş konfor bence o paralara gayet iyi biz şahin parasına aldık bey amcadan 1 sene önce. Benim tercihim sanırım temiz bir laguna olurdu dolu dolu bulunursa...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane 1 bizde var kuzenimde 14kya almıştık değişen yok 130binde ama maalesef klimasızdı bu çok büyük dezavantaj. Araç güzel gidiyor 8v olmasına rağmen ama yaktığı yakıta bence değmiyor o güç. Aracın kronik sıkıntısı bildiğim kadarıyla yok ama tüpü sıralı olursa daha sağlıklı olur bizde ki sıralı değil bazen pat pat ses çıkartıyor. Tutuş konfor bence o paralara gayet iyi biz şahin parasına aldık bey amcadan 1 sene önce. Benim tercihim sanırım temiz bir laguna olurdu dolu dolu bulunursa...
    Klima şart benim için. Evet sıralı sistem daha uygunmuş öyle duymuştum ben de. Fazla hız aramıyorum zaten ama az çok hakkını da vermeli Çok teşekkür ederim.
    BMW E90 320d LCI

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    megane-astra bakardım ben olsam.. Vectra b lerden uzak dur.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bu fiyatlara araç bakıyorum konuyu takipteyim benim aklımda Carisma ve Polo Classic var bildiğim kadarıyla vectralar sorunluymuş kulaktan duyma öğrendim bende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marea almanı öneririm ama o fiyatlara temizi zor. Ve alacaksan mutlaka MK2 olan kasasını almalısın yani 2000model üstünü. O linkini paylaştığın ilk seri biraz problemli kullanan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane-astra bakardım ben olsam.. Vectra b lerden uzak dur.
    Vectradan neden uzak durmalıyım? Astra eski duruyor ama megane önerilerine açığım.

Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu fiyatlara araç bakıyorum konuyu takipteyim benim aklımda Carisma ve Polo Classic var bildiğim kadarıyla vectralar sorunluymuş kulaktan duyma öğrendim bende
    Carisma Lpg uyumsuz diye biliyorum, Polo Classic inan hiç düşünmedim pek hoşuma gitmiyor.

Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marea almanı öneririm ama o fiyatlara temizi zor. Ve alacaksan mutlaka MK2 olan kasasını almalısın yani 2000model üstünü. O linkini paylaştığın ilk seri biraz problemli kullanan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla.
    2001 sonrası Mk2 diye geçiyor sanırım emme manifoltları mk1 den farklı. Bunlarda da çözülemeyen tekleme sorunu var en nefret ettiğim şey. Mpi Tempradan o soğutmuştu beni zaten ne kadar arabamı sevsemde.

Güncel olsun limit 20 ye çıktı. Farklı modeller var mı tavsiyesi olan.
    BMW E90 320d LCI

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    otomatik mondeom var düşünürsen araba düzgün tavanı falan boyasız.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Listeye 93-94 Mazda 323 1.6glx modelide eklenebilir.Klimalı olan modelleride var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Carisma 1.6 lar LPG ye uyumlu değil mi ? o olay 1.8 Gdi için geçerliydi

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O rakamlara alacağınız B kasa Opel Vectra, yüksek ihtimalle sizi opelden soğutur,

ancak ve ancak; tanıdığınız, geçmişi belli bir araç olursa alın derim

diğer araçlar hakkında bilgim yok, hakkınızda hayırlısı olsun

Mert_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    18 bin liraya kadar 97-98 mazda 323 1.8 familia bakabilirsiniz parasına göre iyi arabalar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten çok güzel araçlar akrabam vasıtasıyla kullanmıştım ama temizini az km olanı bulamadım.

Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otomatik mondeom var düşünürsen araba düzgün tavanı falan boyasız.
    Teşekkür ederim İbrahim abi otomatik istemiyorum.

Alıntı gkhn55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Listeye 93-94 Mazda 323 1.6glx modelide eklenebilir.Klimalı olan modelleride var.
    Olursa 626 olur, 323'leri sevemedim, sağolasın.

Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Carisma 1.6 lar LPG ye uyumlu değil mi ? o olay 1.8 Gdi için geçerliydi
    Doğruya evet. Nerden kaldıysa aklımda kalmış öyle bir şey o günden beri aklıma Carisma hiç gelmemişti Listeye aldım çok sağol

Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O rakamlara alacağınız B kasa Opel Vectra, yüksek ihtimalle sizi opelden soğutur, ancak ve ancak; tanıdığınız, geçmişi belli bir araç olursa alın derim diğer araçlar hakkında bilgim yok, hakkınızda hayırlısı olsun
    Onu çıkardım listeden çokları öyle dedi. Amin hepimiz için çok sağol.

Alıntı Mert_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 bin liraya kadar 97-98 mazda 323 1.8 familia bakabilirsiniz parasına göre iyi arabalar
    Hiç aklıma gelmemişti evet. Hatta forumda bir arkadaşta vardı sanırım beyazı çok beğeniyordum. Bi araştırayım çok sağol gerçekten.

Bayram günceli olsun var mı başka yardımcı olabilecek. Megane Coupe 1.6 16v, yakıt, sorunsuzluk vs ilgimi çekiyor. Megane 1 1v6 8v mi veya Megane 1 2.0 8v mi ne dersiniz?
    Konu tlgylmz106 tarafından (02-09-2017 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla hatası
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba sizinmiş hocam insan bende var der Pm'den rahatsız edicem biraz kusura bakmayın
    BMW E90 320d LCI

Mert_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba sizinmiş hocam insan bende var der Pm'den rahatsız edicem biraz kusura bakmayın
    Ne rahatsızlığı estf. Bilgim dahilinde cevaplarım

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer yaşadığınız yerde fazla rampa yoksa toyota corolla 1.3 terra 99-00 alabilirsin yakıtı az ve sorunsuz klimalı olanları var..düzde iyide az rampasıda iyi olaydı denebilir yalnız...

muratdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vectra B kullanıcısı olarak söylemek istedim. Gayet güzel ve konforlu araçlar gerek yok tutuşu oturaklığı, dijital klima, 6 airbag vs. herkes sorunlu diye bilir ama her aracın hor kullanılmışı baş ağrıtır. Bende 20 k civarına aldım ve gayet memnunum. Temizi Denk gelirse bakın derim

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    98 corsa gsi verelim tek kapı ekstralı
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler