User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: 15-18 bin TL Arasý Araç Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı axcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer yaşadığınız yerde fazla rampa yoksa toyota corolla 1.3 terra 99-00 alabilirsin yakıtı az ve sorunsuz klimalı olanları var..düzde iyide az rampasıda iyi olaydı denebilir yalnız...
    Karadenizdeyim bir tarafım köy o yüzden rampa farz En az 1.6 olsun istiyorum aldığım araç, teşekkür ederim.

Alıntı muratdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vectra B kullanıcısı olarak söylemek istedim. Gayet güzel ve konforlu araçlar gerek yok tutuşu oturaklığı, dijital klima, 6 airbag vs. herkes sorunlu diye bilir ama her aracın hor kullanılmışı baş ağrıtır. Bende 20 k civarına aldım ve gayet memnunum. Temizi Denk gelirse bakın derim
    Üst limitimi 21 e çektim, bakıyorum ama 96 99 arası Cd Gls falan var Vectra B. Hangisi donanım vs iyidir bilmiyorum. Ayrıntılı bilgiye açığım.

Alıntı 1998corsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 corsa gsi verelim tek kapı ekstralı
    Teşekkür ederim abi düşünmüyorum sağol.

Son karar Mazda 323 1.8 Familia veya Vectra B 2.0 16v. İkisinden biri olacak da Vectra B hakkında bilgiye ihtiyacım var bilgisi olan veya favorisinde vs olan varsa değerlendirebilirim.
    BMW E90 320d LCI

muratdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Olan Model 99 Vectra 2.0 16v Cd Modeli, Cd Modelinde 6 airbag, dijital klima, abs, çekiş kontrol sistemi, ayarlı direksiyon, bardaklık, 4 cam otomatiği,yol bilgisayarı, gibi pek çok özellik mevcut, Gls Modeli Boş Diye Tabir Edilen Model Olduğunu Biliyorum. Pek Detaylı Bilgim Yok, Cdx Versiyonun Dolu Versiyondur, Mercekli Farlar Deri ısıtmalı Koltuklar gibi özellikler Mevcut. Cd Paket Benim işimi Görüyor

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karadenizdeyim bir tarafım köy o yüzden rampa farz En az 1.6 olsun istiyorum aldığım araç, teşekkür ederim.

Üst limitimi 21 e çektim, bakıyorum ama 96 99 arası Cd Gls falan var Vectra B. Hangisi donanım vs iyidir bilmiyorum. Ayrıntılı bilgiye açığım.

Son karar Mazda 323 1.8 Familia veya Vectra B 2.0 16v. İkisinden biri olacak da Vectra B hakkında bilgiye ihtiyacım var bilgisi olan veya favorisinde vs olan varsa değerlendirebilirim.
    21 civarına düzgün bir şey bulunabilir, 96'lar makyajsız, 97'den itibaren makyajlı, CD güzeldir, donanım falan tatmin eder,

lakin GLS alırsanız, daha düzgün bir araç bulabilirsiniz bu rakamlara, hayırlısı olsun tekrardan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler