User Tag List

Sonuçlar: 200'lük Astra mı, 182'lik Civic mi?

Katılımcı sayısı
261. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 200hp Astra Opc Line

99 37.93%
  • 182hp Civic

42 16.09%
  • Leon'a yazılım yap binmeye devam et

120 45.98%
Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
300 sonuçtan 286 ile 300 arası

Konu: 200'lük Astra mı, 182'lik Civic mi?

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen 150hp tsi ları ciddiye almıyorsun, bu forumda da seni ciddiye almıyor aradaki fark orada.

Polo GTI bir direk fark koymuş daha ne yapsın bir de 200'de bırakıyor. Zaten onu sölüyoruz ne yaptı RS'te seviniyorsun geçtimi tamponunda mı yürü GTI'ın? Ben neden 200'de bırakıyorum? Basalım 230'a kadar arkadan plaka bile okuyamazsın.
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen 150hp tsi ları ciddiye almıyorsun, bu forumda da seni ciddiye almıyor aradaki fark orada.

Polo GTI bir direk fark koymuş daha ne yapsın bir de 200'de bırakıyor. Zaten onu sölüyoruz ne yaptı RS'te seviniyorsun geçtimi tamponunda mı yürü GTI'ın? Ben neden 200'de bırakıyorum? Basalım 230'a kadar arkadan plaka bile okuyamazsın.
    Ciddiye almadığın için sürekli laf yetiştirmeye çalışıyorsun hatta ciddiye almadığın için avatarını bile RS yaptın değil mi?

Polo gti hafif olduğu için geçmesi normal zaten bunu söylemiştim. Stok polo gti ile ağırlıkları eşitleyip deneyelim dedim onda da yan çizdiniz. Polo belki yine geçer ama ne kadar geçer o zaman belli olur.

200 üstüne deneyeceksen limiti kaldırır deneriz ne olacak atla deve değil ya.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Tamam uyar diyorum, gel diyorum 2 kişi GTI tek kişi RS deneyelim. Limitini de kaldır sonuna kadar deneyelim diyorum? Problem nerede?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Problem yok daha önce de yazmıştım arada kaç kg varsa dengelersek denenir. Polo Civic'den sadece 70 kg mi hafif? Birebir aynı ağırlıkta Polo yine de geçebilir benim için bir sorun yok. Sizin kadar hırs yapmıyorum. Hatta mantık olarak çift kavrama olanın bir boyda olsa önde olması gerekiyor. ***** CVT'deki sürtünme kayıpları daha fazla.

Bu arada sizde Fiat yok muydu?

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam uyar diyorum, gel diyorum 2 kişi GTI tek kişi RS deneyelim. Limitini de kaldır sonuna kadar deneyelim diyorum? Problem nerede?
    Alıntı Otodr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Problem yok daha önce de yazmıştım arada kaç kg varsa dengelersek denenir. Polo Civic'den sadece 70 kg mi hafif? Birebir aynı ağırlıkta Polo yine de geçebilir benim için bir sorun yok. Sizin kadar hırs yapmıyorum. Hatta mantık olarak çift kavrama olanın bir boyda olsa önde olması gerekiyor. ***** CVT'deki sürtünme kayıpları daha fazla.

rica edicem ikiniz bi deneyin de herkes rahatlasın

BebekBaran_35'te her marka model araç bulunur, çevresi geniş (yanlış anlama olmasın bel çevresi geniş).

Aracı yoksa bisikletle dener deneme sonrası kahveler benden ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı dayı ne emmeye geliyon ne gömmeye yaw, çıkıp denemiyosunda..

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Katalog verisindeki KG de iken neden denemiyorsunuz peki? Boş bagaj, komple takılı 1 er sürücü işte deneyin o şekilde. Arada 150 kg olsa 2 kişi daha mı bindireceksiniz ekstradan.. E nerde kaldı oem olarak geçer olayı?
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katalog verisindeki KG de iken neden denemiyorsunuz peki? Boş bagaj, komple takılı 1 er sürücü işte deneyin o şekilde. Arada 150 kg olsa 2 kişi daha mı bindireceksiniz ekstradan.. E nerde kaldı oem olarak geçer olayı?
    Benzer motor gücünde olup 150 kg hafif arabayı geçen bir örnek biliyor musunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Benzer motor gücünde olup 150 kg hafif arabayı geçen bir örnek biliyor musunuz?
    E siz standart arabaları deneyelim farkı görelim demiyor muydunuz? kilo eşitleme son dk adeti sanırım. oldu olacak aerodinamileri de eşitleyin. Polo'nunki Civic'e göre oldukça yüksektir benden söylemesi..

Biliyorsanız Civic in değerini kıyaslayın, Polo 0.36 yada 0.37 idi. BMT modeller 0.33 e kadar indirilebildi o zaman.

Civic için veriye ulaşamadım ancak %13 iyileşme deniliyor ve eskisinin değeri 0.27..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bikere civic tersten yazılıncada civic oluyor.
    Bence daha iyi
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    E siz standart arabaları deneyelim farkı görelim demiyor muydunuz? kilo eşitleme son dk adeti sanırım. oldu olacak aerodinamileri de eşitleyin. Polo'nunki Civic'e göre oldukça yüksektir benden söylemesi..

Biliyorsanız Civic in değerini kıyaslayın, Polo 0.36 yada 0.37 idi. BMT modeller 0.33 e kadar indirilebildi o zaman.

Civic için veriye ulaşamadım ancak %13 iyileşme deniliyor ve eskisinin değeri 0.27..
    çok derine girdin, polonun 2 hp istemesi lazım maalum civicin fazlası var
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok derine girdin, polonun 2 hp istemesi lazım maalum civicin fazlası var
    Eksik yazdın abi. 1.4dü galiba gti. Aradaki 100cc hacimi de eşitlemeleri lazım illa kiloya takıyorsa r.s ciler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim Civic RS, Polo GTI'ı geçer gibi bir iddiam yok ki. Önce yazılanları doğru düzgün okuyun da ondan sonra komiklik yapmaya çalışın.

Aynı motor gücüne sahip olupta 150 kg hafif olan aracın daha hızlı olması zaten beklenen birşeydir. İşi gücü bırakıp bunu deneyecek ve farklı bir sonuç bekleyecek kim varsa ilk önce oturduğu evin damından atlasın bakalım yere düşünce birşey olacak mı hep birlikte görelim.

Siz istiyorsunuz ki holiganlık yapıp Civic RS herkesi tokatlar, en iyi arabadır, uçar kaçar filan yazayım da taştaş geçin ama maalesef ki sizin telinizden çalamayacak yaştayım ve araçlar hakkında yeterince bilgi sahibiyim. Kimse boşu boşuna şebeklik yapmasın kalbini kırarım.
    Konu Otodr tarafından (08-08-2018 Saat 03:46 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @Otodr

Amaç "sadece" aradaki farkı görmekse, yani hırs vs yoksa işin ucunda kilo eşitleme olayı nerden çıktı? 3. bi arabada 3 kişi olsun madem denemede, teke tek, 2vs2, 3vs1, 1vs3 şeklinde deneyin. Zevk bu şekilde alınır denemelerden

Bilirkişilik taslamaya gerek yok burada herkes birbirini biliyor. Bilmediğimiz bişey varsa da öğrenmeye açığız daima. Bazı şeyler yaş ile öğrenilmez, ne güzel demiş atalarımız " Öğrenmenin yaşı yoktur."

Saygılar

Edit:

Ben Civic'in esas olarak Polo ile değil, 184 lük 320D ile denemesini merak ediyorum E90, F30 farketmez.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Otodr

Amaç "sadece" aradaki farkı görmekse, yani hırs vs yoksa işin ucunda kilo eşitleme olayı nerden çıktı? 3. bi arabada 3 kişi olsun madem denemede, teke tek, 2vs2, 3vs1, 1vs3 şeklinde deneyin. Zevk bu şekilde alınır denemelerden

Bilirkişilik taslamaya gerek yok burada herkes birbirini biliyor. Bilmediğimiz bişey varsa da öğrenmeye açığız daima. Bazı şeyler yaş ile öğrenilmez, ne güzel demiş atalarımız " Öğrenmenin yaşı yoktur."

Saygılar

Edit:

Ben Civic'in esas olarak Polo ile değil, 184 lük 320D ile denemesini merak ediyorum E90, F30 farketmez.
    Benim ağzımdan polo gti ile ilgili bir iddia çıkmadı. Çok merak ediyorsan bir tane rs bulur denersin.

http://www.techturkey.com/forum/vide..._gti_cth_.html

Hazır denenmişi var ama bir daha dene bakalım sonuç değişecek mi?

Bu arada cidden merak ettiğim için soruyorum. Benim yazdığım mesajları okumadan mı cevap yazıyorsun yoksa okuyorsun ama anlayamıyor musun? Benim yazdıklarım ile tamamen alakasız şeyler yazıp birde cümlelerin sonuna sırıtan smile koyunca merak ettim. Bu mesajları yazarken neler yaşıyorsun kim bilir.
    Konu Otodr tarafından (08-08-2018 Saat 03:57 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler