User Tag List

Sonuçlar: 200'lük Astra mı, 182'lik Civic mi?

Katılımcı sayısı
261. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 200hp Astra Opc Line

99 37.93%
  • 182hp Civic

42 16.09%
  • Leon'a yazılım yap binmeye devam et

120 45.98%
Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
300 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: 200'lük Astra mı, 182'lik Civic mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    USTA

Duz gidicez

150 lik tsi aracimizi honda rs ile duz yolda deneyecegiz

Cupra vs konu ile alakali degil

Amac 150 lik tsi ile rsin hizlanmada verecegi cevap

Sadece bunu gormek istiyoruz

Test vs ilgimiz yok konustugumuz konu bu degil konumuz iki aracin roll denemesi
    Yazdıklarımı zaten okumuyorsunuz onu geçtim daha doğru düzgün kendinizi ifade edemiyorsunuz.

150 hp tsi nedir bunu bir araca takmayacak mısınız? 3-4 farklı markada bir sürü farklı araçta kullanılan motorun adını söyleyince hangi aracı kast ettiğinizi anlamak için fal mı açacağız?

Biz sadece motoru deneyeceğiz diyorsanız 150 hp dsg'li bir jetta bulun gelin RS ile nasıl gidiyorlar deneyelim.

Bu kadar roll'e neden taktınız onu da anlamadım. Stok halde bir şansınızın olmadığı belli de hadi diyelim ki Leon, Jetta ya da Golf Roll'de RS'i geçti, elinize ne geçecek? Aracınız sınıf atlayıp spor araç kategorisine mi çıkacak? Ani manevrada dotu başı dağıtan şasisi daha dengeli mi olacak?

Farkında mısınız bilmiyorum ama RS kullanıcısı olarak Golf, Jetta, Leon, Passat, Octavia gibi araçları geçeyim edeyim gibi bir derdim yok. Aklı başında bir RS kullanıcısı da o motor gücünü ciddiye almaz.

Leon hafif ve motor gücü yüksek olduğundan 150 km'ye kadar fena yürümüyor. Fiyatı da ucuz olunca eline geçirenlerin büyük bir kısmı C sınıfının en kalitesiz aracına spor araç muamelesi yapıyor. Ancak düz yolda gaza yüklemek matah birşey değil. Önüne ani bir engel çıktığında ya da virajlı bir yolda güvende olamayacaksan o araçtan alınan performansın bir anlamı kalmaz.

Bu kadar yarışmaya meraklısınız ama bir sayfa geride İstanbul'da ikamet eden Onur isimli üye deneyelim diyor kimse gitmiyor o da ilginç bir durum.
    Konu Otodr tarafından (02-05-2018 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacı abi bak aracım leon fr 150 dsg onceki sayfalarda yazdim,bunu okumussundur diye kisa yazarak gectim 1

Senin gecme derdin yoksa kendini yorma haci abi biz bundan keyif aliyoruz 2

Konumuz hb rs ile (veya sedan fark etmiyor) leonu denemek sinif / fiyat tartismasi yapmayi sevmiyorum 3

Gerek rolling yaparak gerek pistte bolca vakit geciriyoruz lakin sizin gorusunuz duz yolda gaza basmk degil saygi duyarim ama konumuz suan sadece ve sadece golf-leon 1.4 tsi 140-150 lik modellerin rs le rolling yapmasi 4

Onur hocamla sozlestik deneyecegiz 5
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otodr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buradaki gençler fazla heyecanlı olduğu için yazdığım mesajları doğru düzgün okumadan, anlamadan cevap yazmaya girişiyorlar tabi konu uzuyor. Yoksa defalarca yazdım performans karşılaştırması yaparken 150 hp'lik araçları ciddiye almıyorum. Dikkat ederseniz kendi klasmanında olmamasına rağmen RS'i rakip olarak görüpte ben onu geçerim, bunu geçerim, olmadı yazılım atar tokatlarım diyenler nedense hep tsi tayfası.

Bu kadar roll'e neden taktınız onu da anlamadım. Stok halde bir şansınızın olmadığı belli de hadi diyelim ki Leon, Jetta ya da Golf Roll'de RS'i geçti, elinize ne geçecek? Aracınız sınıf atlayıp spor araç kategorisine mi çıkacak? Ani manevrada dotu başı dağıtan şasisi daha dengeli mi olacak?
    eee rolle neden takıldık sanırım 150lik araçları ciddiye almadığınız, stok halde şansı olduğunu düşünmediğiniz için sanırım eh yaş itibariyle heyecan sahibiyiz biraz da, sanırım ondan.

Hani nerden çıktı bu roll vs. diyorsun ya güzel abim sen herkesi geçerim uçarım kaçarım demesen üstüne bide ikna olmasan gel deneyelim denmezdi

Ben anlamadım ki aslında gidecektin İzmir'e geçecektin 150likleri @BebekBaran35 benzinini de veriyorum dedi bide temiz İzmir havası mis niye gitmedin ki

Sonra aslanlar gibi yazardın buraya büyük harflerle kocaman fontlarla bi b*ka benzemiyor golfünüz polonuz gittik gördük diye bizde susardık...

Bu kadar dil dökmenin bir manası yok.

Bana verdiğin cvt cevabına mesajımı okumamışsın belli ben iki araba aynı gider demedim, ikisinin üstünde de cvt var cvt'de bi b*ka yaramaz dedim ama sen sınıf vs. girince üşenmiştim yazmaya.
    Konu EOZDAG tarafından (02-05-2018 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: sansur
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni sayfaya gectik yine yaziyim yazilimli yazilimsiz limitli limitsiz kprolu bütün rslere gider
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aga torbaci kimmm acill

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    150 hp tsi nedir bunu bir araca takmayacak mısınız? 3-4 farklı markada bir sürü farklı araçta kullanılan motorun adını söyleyince hangi aracı kast ettiğinizi anlamak için fal mı açacağız?

Biz sadece motoru deneyeceğiz diyorsanız 150 hp dsg'li bir jetta bulun gelin RS ile nasıl gidiyorlar deneyelim.
    A3 Sedan var stock 1.4TFSI 150hp uyar mı?

Neden geri vites yapıyorsunuz ki?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı abi bak aracım leon fr 150 dsg onceki sayfalarda yazdim,bunu okumussundur diye kisa yazarak gectim 1

Senin gecme derdin yoksa kendini yorma haci abi biz bundan keyif aliyoruz 2

Konumuz hb rs ile (veya sedan fark etmiyor) leonu denemek sinif / fiyat tartismasi yapmayi sevmiyorum 3

Gerek rolling yaparak gerek pistte bolca vakit geciriyoruz lakin sizin gorusunuz duz yolda gaza basmk degil saygi duyarim ama konumuz suan sadece ve sadece golf-leon 1.4 tsi 140-150 lik modellerin rs le rolling yapmasi 4

Onur hocamla sozlestik deneyecegiz 5
    Sınıf karşılaştırması yapmadan araçları değerlendiremezsin. Her aracın üretim amacı, ağırlığı, rüzgar direnci, iç hacimi, süspansiyonu, yol tutuşu farklıdır. Düz yolda birilerini geçince hiçbir araç bir diğerinden kaliteli ya da başarılı olmaz.

Siz Onur beyle deneme yapın sonuca bakarız.

Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee rolle neden takıldık sanırım 150lik araçları ciddiye almadığınız, stok halde şansı olduğunu düşünmediğiniz için sanırım eh yaş itibariyle heyecan sahibiyiz biraz da, sanırım ondan.

Hani nerden çıktı bu roll vs. diyorsun ya güzel abim sen herkesi geçerim uçarım kaçarım demesen üstüne bide ikna olmasan gel deneyelim denmezdi

Ben anlamadım ki aslında gidecektin İzmir'e geçecektin 150likleri @BebekBaran35 benzinini de veriyorum dedi bide temiz İzmir havası mis niye gitmedin ki

Sonra aslanlar gibi yazardın buraya büyük harflerle kocaman fontlarla bi b*ka benzemiyor golfünüz polonuz gittik gördük diye bizde susardık...

Bu kadar dil dökmenin bir manası yok.

Bana verdiğin cvt cevabına mesajımı okumamışsın belli ben iki araba aynı gider demedim, ikisinin üstünde de cvt var cvt'de bi b*ka yaramaz dedim ama sen sınıf vs. girince üşenmiştim yazmaya.
    İşim gücüm yok seni geçerim diyen herkesin ayağına gidip yarış mı yapacağım?

Ancak ciddiye aldığım ve sonucunu merak ettiğim araçlarla deneyebilirim. Geçerim geçilirim hiç sorun değil. Bizim yapmadığımız ve para verenin satın alabildiği bir aracı sizin kadar önemsemiyorum.

Herkesi geçerim gibi bir iddiam olduğunu nereden çıkardınız? Adam Astra mı Civic mi diye sormuş gelip Civic'i geçeriz diye iddiada bulunanlar ise Leon kullanıcıları. Bence konuyu baştan bir daha okumalısınız.

Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga torbaci kimmm acill
    Adam yerine konulup muhatap alınmak istiyorsan terbiyesizlik yapma.

Alıntı BebekBaran35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A3 Sedan var stock 1.4TFSI 150hp uyar mı?

Neden geri vites yapıyorsunuz ki?
    150 hp tsi motor Leon ile şahtı A3'e takılınca şahbaz oldu. Bak adamlar sözleşmiş denesinler işte herkes yarışacak diye bir şart yok. Ha çok istiyorsan buyur gel ilk önce dyno testi yapar sonra yola çıkarız.
    Konu Otodr tarafından (03-05-2018 Saat 09:18 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklı başında bir RS kullanıcısı da o motor gücünü ciddiye almaz.
    Ciddiye almadığınız motora sahip aracın 0-100 değeri daha iyi bunu biliyorsunuz umarım?

Ayrıca yazmayayım diyorum da yazayım, realitede civici Octavia, A200 AMG, Ibiza FR(1.4 150) gibi araçlarla denedik ve sonucu gördüm. Bu yüzden bende aklı başında bir TSI kullanıcısı olarak Civic RS'i ciddiye almıyorum

Ayrıca yazmayı unutmuştum yazayım, önceki sayfalarda bir video koyuldu sanırım siz koymuştunuz civic hızlı rakipleriyle karşı karşıya başlıklı sanırım leon ile mukayese ediliyordu. 'Benim' gibi objektif bir şekilde izlerseniz o videoda Civic 0-200 28 sn koşuyor. Şimdi size çok açık bir soru soruyorum o aracın 0-200 28 sn koşmasına imkan varmı?

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar sıkıntı yok denicez zaten en fazla geçiliriz yani bunu rs sahibi olarak ben diyorum forumdaki herkes benden daha çok ciddiye alıyor
    en en başından beri diyorum 150 lik standart tsi, ve standart polo gti, standart rocco (sanırım 160-170 hp emin değilim), 320 d, 320i standart ( 170 lik veya 184 luk) bu araçların hepsiyle denerim. bu araç sahipleri bana pm yazabilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddiye almadığınız motora sahip aracın 0-100 değeri daha iyi bunu biliyorsunuz umarım?

Ayrıca yazmayayım diyorum da yazayım, realitede civici Octavia, A200 AMG, Ibiza FR(1.4 150) gibi araçlarla denedik ve sonucu gördüm. Bu yüzden bende aklı başında bir TSI kullanıcısı olarak Civic RS'i ciddiye almıyorum

Ayrıca yazmayı unutmuştum yazayım, önceki sayfalarda bir video koyuldu sanırım siz koymuştunuz civic hızlı rakipleriyle karşı karşıya başlıklı sanırım leon ile mukayese ediliyordu. 'Benim' gibi objektif bir şekilde izlerseniz o videoda Civic 0-200 28 sn koşuyor. Şimdi size çok açık bir soru soruyorum o aracın 0-200 28 sn koşmasına imkan varmı?
    Paylaştığım videoda bir sorun yok iki aracın 0-200 hızlanmaları tam olarak bu şekilde gerçekleşiyor. Daha önce de yazmıştım yapılan diğer test verileri ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeden video paylaşmam.

Verdiğim testte Civic 1.5 turbo 28 saniyede 200 km'ye ulaşmıyor. Kadran verisi ile gps verisini karıştırıyor olabilir misiniz? Kadranda %4 kadar sapma olur. Kadranda 200 km gördüğünüzde gerçekte olan hız 193 km civarında oluyor. Kadranda 207-208 km hıza ulaştığında ise gerçekte 200 km hıza ulaşmış olur.

150 hp tsi motor kullanıcısı olarak Civic RS'i ciddiye almıyorsanız saygı duyarım. Demek ki Leon ile 1.20i ve 3.20i, E250 filan önünüze kim gelirse geçebilirsiniz.

Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sıkıntı yok denicez zaten en fazla geçiliriz yani bunu rs sahibi olarak ben diyorum forumdaki herkes benden daha çok ciddiye alıyor
    en en başından beri diyorum 150 lik standart tsi, ve standart polo gti, standart rocco (sanırım 160-170 hp emin değilim), 320 d, 320i standart ( 170 lik veya 184 luk) bu araçların hepsiyle denerim. bu araç sahipleri bana pm yazabilirler.
    Onur bey bir kaç video atında tsi'cılar rahatlasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konulu video cekicem merak etmeyin
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşim gücüm yok seni geçerim diyen herkesin ayağına gidip yarış mı yapacağım?
    İşsizmiyim diyosun gelmişsin burada geçer de geçer kaçar da kaçar geçsin kaçsın nerde, işin gücü olan adam sayfalarca boş mevzu yapmaz gider 2-3 saatte susturur milleti döner.

Ancak ciddiye aldığım ve sonucunu merak ettiğim araçlarla deneyebilirim. Geçerim geçilirim hiç sorun değil.

Herkesi geçerim gibi bir iddiam olduğunu nereden çıkardınız?
    Şöyle iki sayfa geri gidince her markaya kaldıran deneme talepleri gelince kaybolan bi GagaMarti vardı, kusura bakmayın onunla karıştırdım sizi sanırım.

Adam Astra mı Civic mi diye sormuş gelip Civic'i geçeriz diye iddiada bulunanlar ise Leon kullanıcıları. Bence konuyu baştan bir daha okumalısınız.
    Ben konuyu okudum hocam, konu şuan tsi motoru vag grubu vs civic.

Bizim yapmadığımız ve para verenin satın alabildiği bir aracı sizin kadar önemsemiyorum.
    Bizde onu diyorduk taa ki, olay böyle polemik olana kadar.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    la biri şu otodr nickli arkadaşı silksın yok oturaklı şase yok **** bası dagılan leon falan okadar soylendı eger guvenıyosa 182 BEYGİRLİK honda hayat ondasına denesınler yok leon 150 ye kadar oyle yok boyle yok a3 katıldı falan yok gecınce ust segment mı olucak falan yalova ya veya bursaya yolun duşerse eger denerım 150 act motor stok oglu stok arac hatta ön lastıklerımde ortalama 2 mm flan kaldı bakalım gorelım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle iki sayfa geri gidince her markaya kaldıran deneme talepleri gelince kaybolan bi GagaMarti vardı, kusura bakmayın onunla karıştırdım sizi
    Gagamarti zaten otodr nicki degismis sadece
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geyik testi yol tutuşu göstermez. Ani manevralardaki denge limitini gösterir. Son Civic iyi yol tutuyor olabilir ama hiç kimse beni VAG grubundaki bir aracın iyi yol tutmadığına inandıramaz. Hiçbir VW kullanıcısıda aracının yol tutuşundan memnun değilim diyemez ben görmedim. Zaten çoğu kişi Alman arabasına kaliteli olduğu kadar oturaklı olduğu için biner.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş biride alacaka adama konfor vs hakkında bişey yazmamış. Görende alan adamın sadece pist ve roll kovalayacağını sanıcak. Gündelik kullanılamıo mu bu arabalar?
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler deneme yaptik rs cok hizli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4 tsi fr 150 civic rs 1.5 182 yi goremez. ben denedim soyluyorum. valla sok oldum. yazilimli rs le denedim . o 2 kisi ben tek kisiydim 250 ye kadar bastik 3 4 boy geciyorum.o tek ben 2 kisiyken o beni 4 boy geciyor . 250 ye kadar bastik. ben polo gti yi geciyorum . o kadar hizli dusunun.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rs 250 yi görebiliyormu
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler