User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 2014 C180 Facination mu 320ied Luxury mi ?

enginman01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2014 C180 Facination mu 320ied Luxury mi ?

Arkadaşlar merhaba 145-150 bin tl bütçe ile araç alacağım 316 i Modernline aracımı sattım ve aklımda 2 araç var ikiside 2014 model olmak üzere C180 beyaz yada Çelik gri 50k km lerde bmw 320ied sedefli beyaz harman kardonlu taba geröek deri iç döşemeli 40-50k kmlerde ikiisde hatasız.
    ayrıca bir tanede bmw320ied makyajlı kasa deri spor koltuklu hifi ses sistemli sport paket bulunmakta araçların fiyatları ve km leri aynı servis bakımlı. siz olsanız hangisini alırsınız ve nedenini yazarsanız sevinirim.
    Bilesin ki yalakalık, sahibin kabına kemik atmaya devam ettiği sürece işine yarar:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sport paket olan 2015 model.
    Bilesin ki yalakalık, sahibin kabına kemik atmaya devam ettiği sürece işine yarar:

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2014 fastination 35binde 145e sattik bugun boyasiz 1.500tl tramerli - 2016 hatasiz luxuryline beyaz taba derili 160a satildi 20binde. Ayni sekilde elimde 2016 luxury var beyaz ici taba deri harman kardon yok 6bin tl trameri var oda 150bin tl'lerde 20binkm'de tavsiye edebilirim. Mercedes biraz primli gidiyor cunku 2014 boyasiz bir f30 sunrooflu 130bin tl ederken C kasanin ancak olusu o rakamlara alinir. Yumusak bir surus istiyorsaniz C kasa. Performans adrenalin istiyorsaniz 3 kasa.Yuzu yeni oldugundan makyajli f30 derim. F30lar icindede luxury kesinlikle.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 fastination 35binde 145e sattik bugun boyasiz 1.500tl tramerli - 2016 hatasiz luxuryline beyaz taba derili 160a satildi 20binde. Ayni sekilde elimde 2016 luxury var beyaz ici taba deri harman kardon yok 6bin tl trameri var oda 150bin tl'lerde 20binkm'de tavsiye edebilirim. Mercedes biraz primli gidiyor cunku 2014 boyasiz bir f30 sunrooflu 130bin tl ederken C kasanin ancak olusu o rakamlara alinir. Yumusak bir surus istiyorsaniz C kasa. Performans adrenalin istiyorsaniz 3 kasa.Yuzu yeni oldugundan makyajli f30 derim. F30lar icindede luxury kesinlikle.
    teşekkür ederim bmw 320ied kullandım beni baya tatmin etmiştim ama mercedesin performansının yetersiz olduğu söyleniyor kullanmadım bir fikrim yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes tavsiye etmiyorum konfor olarak zayıf geliyor bana

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisininde dizel olanlarını kullandım . Bence c180 daha ferah iç hacim olarak. F30 un da pek konforlu olduğunu düşünmüyorum.

316 mi c180 mi deseydiniz c derdim ama sırf motor u için f30 diyorum.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmw mercedes çelişkisinde ben genelde mercedesi tutardım ama

burdaki mukayesede çok da konforu olmayan c yerine hem gücü hem donanımı hem de motorşanzıman uyumu daha iyi olan bmw yi tercih ederim.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı ikilemde kalsam şahsen mercedesi tercih ederdim

yazın birkaç gün arkadaşımın yeni kasa c serisi aracını kullanma fırsatım olmuştu, bence gayet konforlu ve keyifli bir otomobil.
    tabi beklentilerinizi test sürüşü yaparak kendi açınızdan değerlendirebilirsiniz, makyaşlı f30 320ied de performans yönünden cezbedici olabilir ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler