User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
64 sonuçtan 58 ile 64 arası

Konu: Bu 4 Araç arasında kalmak :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vosvos klasik konumundaki arabalar ve parçaları pahalı. Hacı Muratlarda aynı şekilde. Orjinal parçalarına saçma sapan paralar isteniyor. Keşke Golf MK1 bulabilsen. Çok şirin kasa küçük ama içi büyük. Akvaryum gibi araba. Herşey mekanik. Yolda kalsa kendin tamir eder devam edersin.
    Aynen hocam MK2 veya MK1 düşünüyorum şuan dizel bakalım nasip kısmet ..

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    twingo al. bakacagın sey iç trimlerinin eksik olmaması. motor parçaları desen borodway ya da clio 1 lerle filan muadil. benzinde olsa sağlıklısını 7 lt yaktırırsın lpg olursa tabiki daha uygun olur.

Klimalısını alırsan rahat satarsın. open air alırsan cok keyıflı olur. şehir içinde öyle yetmicek bir araba değil. öğrenci için hiç değil. direksiyonu elektrik destekli, aynalar ve camlar elektrıklı 98 model 99 model cok ta guzel bır arac almıs olursun. lastiklerini güzel alırsan tutunmada filanda sıkıntı çekmezsin. dizelin heleki golf un dizelinin sesi ni titreşimini çekmeye değmez bence.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam MK2 veya MK1 düşünüyorum şuan dizel bakalım nasip kısmet ..
    Access Denied

Eski aracım satılık, motoruna falan bakılıp alınır bence. Custom coilover falan vardı, eskiden GTI' mış Bursa' da 1.6 turbo dizel motor atılmıştı, ben almadan önce motoru falan yeni yapılmıştı çok güzel bir şekilde. 4 sene önce tabii bu dediklerim Ben Zonguldak' ta bir galeriye satmıştım, oradan satıldımı veya onlar mı biniyodu bilmiyorum ama bendeyken çok iyi durumdaydı.
    Konu AliGizda tarafından (19-01-2018 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twingo al. bakacagın sey iç trimlerinin eksik olmaması. motor parçaları desen borodway ya da clio 1 lerle filan muadil. benzinde olsa sağlıklısını 7 lt yaktırırsın lpg olursa tabiki daha uygun olur.

Klimalısını alırsan rahat satarsın. open air alırsan cok keyıflı olur. şehir içinde öyle yetmicek bir araba değil. öğrenci için hiç değil. direksiyonu elektrik destekli, aynalar ve camlar elektrıklı 98 model 99 model cok ta guzel bır arac almıs olursun. lastiklerini güzel alırsan tutunmada filanda sıkıntı çekmezsin. dizelin heleki golf un dizelinin sesi ni titreşimini çekmeye değmez bence.
    Twingo şüphesiz en sempatik öğrenci arabası ancak tip olarak pek bana uymaz genede fikirlere her türlü açığım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler