User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Bu 4 Araç arasında kalmak :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gürhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1974 1303S Big (1.6) vosvos sahibi olarak sadece vosvos için yorum yapacağım. 13-15 bin lira bütçeyle sahip olman gereken son otomobildir. Evet güzel, şirin, dikkat çekicidir ama maddi yönden seni çok yıpratır o yüzden özellikle öğrenci olduğun için kesinlikle önermiyorum.
    Bütçene ve senin durumuna göre karşına çıkabilecek negatif yönlerini yazayım.
    -Çok yakar. Bunu tüp takarak çözebilirsin fakat o zaman performanstan ödün vermen gerekecek. Ben tüpü önermiyorum.
    -15 bine alacağın vosvos masraflıdır. Alacağın arabaya göre değişir tabiki ama en az 2-3 bin kenarda durmalı.
    -İşçiliği pahalıdır ve aynı işi 1 kere yaptırabileceğin ustayı bulman gerek bu da oldukça zor.
    -Yedek parçası pahalıdır.
    Şimdilik aklıma gelen bunlar. Özelden veya burdan vosvos hakkında merak ettiklerini sorabilirsin. Arabamın restorasyon konusu mevcut istersen o konuya da göz atabilirsin
    Hocam çok teşekkür ederim bilgiler için mecbur vazgeçtim Golf MK1 veya Fiesta Van var aklımda şuan hayırlısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazzı kelimelerle anlatılmaz. Kullanırken o bakışlar, yolda çevirenler, fotoğraf çekilenler bitmiyo. Ama gel gör ki kornası bozulduğunda bile uğraştım, ustalar bakmak istemiyo, bakanlar fahiş saçma sapan fiyatlar istiyor. Bezdiriyorlar adamı.
    Corsa alırsan eğer İstanbul' da çok iyi bir usta var DR Corsa Aydın abi, her sıkıntısını bilir ve cidden abi gibidir. Motoru bilindik Opel motoru ve önü açık. Benim sattığım araç mesela şu an ITB' lendi koşturuyo
    Kamyonet geçen 1.7 dizel veya 1.3 dizel Corsada bulabilirsin o paralara. Ama ben olsam kesinlikli Corsa GSI alırdım
    Bakicam hocam şimdi bir kurcaliyim ama neden se opellere isinamiyorum tek Vectra b kasalar hoşuma gidiyor onlarda baya sorunluymus

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladığım kadarı ile retro araçlardan hoşlanıyorsunuz ama 15 lira bütçe ile benim tercihim abs, klima, sunroof ve airbagi olan bir corsa gsi olurdu.

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz ögrenciyken arkadaş grubumuzda 3-4 araba vardı
    ben 94 skoda favorite glx almıştım boya pasta cila lpg bbs cant derken ucuza az yakan bir arabam olmuştu okulun sonuna kadarda bindim.
    tek sıkıntısı kışın lpg de bıraktıgım zaman sabahları eziyet cekmem oluyordu cok yeri gezdim ucuza,didime,bodruma,olımposa,istanbula,ankaraya heryere gittik tepesinden inmedik gitmiyordu ama yakmıyorduda
    -bir arkadsım 1303vw (74_75model) aldı sırf sekil olsun diye işte sesi cok güzel tarzı var diye aldı içinde durulmuyordu benzin kokusundan ve gürültüsünden arabanın içinde,bikere biraz iriysen omuz omuzasın sanki bayram namazı kılıyorsun bide gitmemesi cabası yürümuyorduk arabayı kaç kere vurdurdumuzu bilirim,araba dünyanın en eziyet arabası oldu
    2010'da kilometrede 1 lira yakıyordu benim araba 18-20 kurusa(lpg) gezerken,sanayi ye gide gele akraba oldu bide ögrenci haliyle eziyet cekti cok para harcandı cokta vakit.
    -90 model tanus 2.0 gts(92-93) aldı biride abi araba müthişti hız desen o biçim gidiyor araba ama duramıyor konfor desen bizimkilerine göre ucan halı.arabada hidrolik direksyon var ya klima otamatik cam efsane tipide güzel
    gel zaman git zaman arabaya sadece hafta sonları bine bildi cok güzel yakıyordu yattıgı içinde hep masrafı cıkıyordu adam bir gün olsun sehir dısına cıkamadı anca mahalle okul ögrencinin harcı degil masrafı bitmeyen resmen incir agacıydı tanus.
    eminimki mercedeste incir agacı olur uzak dur derim
    golfu yürütürsün ama zaman ve para harcarsın,eger ozamanlar 3-5 liram daha olsaydı net twingo alırdım hiç degilse teknolojisi yeni
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok aykırı olacak belki ama o bütçelere ben olsam 2003 2004 model 1.2 16V tek kapı palio bulurdum. Bir golf etmez lakin parçası ucuz. Bir vosvos etmez pek şirin değil. Bir mercedes etmez tenekeden hallicedir. Lakin bana kalırsa öğrenci için sizin tercihlerinizden daha mantıklı benim yazdığım. Bende öğrenciyim bütçem 25bin ben 206, c2, corsa vs. bakıyorum. Bütçem 15 olsaydı inanın ya corsa gsi yada sorunsuz olsun istiyorsanız düşük km palio bulur alırdım. Düşündüğünüz kadar hantal değildir 16v olanları gayet canlıdır. Parçaları komik denecek kadar ucuzdur. Donanım olarak klima abs hariç başka bişey yoktur. Ama nedense bana hep mantıklı bir tercih olarak geliyor. Yinede siz bilirsiniz umarım yardımcı olmuşumdur.
    1.2 fire motorun parçaları altınla aynı değerde 1.4 motorun parçaları ucuz
    turbocuk istiyoruz

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı yoldan gecmiş biri olarak konuşuyorum, hiç kaşınmaya gerek yok. En güzel yıllarını sansyide usta nazı kaprisi çekerek, yolda kalarak geçirme.

Öğrenci adam gezmeli. Satılıklarda bi tane 1.5 saxo dizel vardı, at mazotu gonlunce gez.
    +1 motoru düzgün bir saxo yakıt yönünden orgazma ulaştırır güzel bi kozmetik bakım ile mutlu mesut gezilir.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saxo dizel e katılıyorum.. Klimalı ve az yakar.. 12-15 arasına birsürü seçenek var yarısı temiz gibi demin baktım.Hemde spor görünüşü var.. O ilk saydıklarından uzak dur..

practica da aklında olsun

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu fiyat aralığında bende araç bakıyorum konuyu takipteyim.practica parça durumu vs nasıl?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxo dizel e katılıyorum.. Klimalı ve az yakar.. 12-15 arasına birsürü seçenek var yarısı temiz gibi demin baktım.Hemde spor görünüşü var.. O ilk saydıklarından uzak dur..

practica da aklında olsun

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Saxo yu koydum aklımın kenarına bakalım hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KARALOM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz ögrenciyken arkadaş grubumuzda 3-4 araba vardı
    ben 94 skoda favorite glx almıştım boya pasta cila lpg bbs cant derken ucuza az yakan bir arabam olmuştu okulun sonuna kadarda bindim.
    tek sıkıntısı kışın lpg de bıraktıgım zaman sabahları eziyet cekmem oluyordu cok yeri gezdim ucuza,didime,bodruma,olımposa,istanbula,ankaraya heryere gittik tepesinden inmedik gitmiyordu ama yakmıyorduda
    -bir arkadsım 1303vw (74_75model) aldı sırf sekil olsun diye işte sesi cok güzel tarzı var diye aldı içinde durulmuyordu benzin kokusundan ve gürültüsünden arabanın içinde,bikere biraz iriysen omuz omuzasın sanki bayram namazı kılıyorsun bide gitmemesi cabası yürümuyorduk arabayı kaç kere vurdurdumuzu bilirim,araba dünyanın en eziyet arabası oldu
    2010'da kilometrede 1 lira yakıyordu benim araba 18-20 kurusa(lpg) gezerken,sanayi ye gide gele akraba oldu bide ögrenci haliyle eziyet cekti cok para harcandı cokta vakit.
    -90 model tanus 2.0 gts(92-93) aldı biride abi araba müthişti hız desen o biçim gidiyor araba ama duramıyor konfor desen bizimkilerine göre ucan halı.arabada hidrolik direksyon var ya klima otamatik cam efsane tipide güzel
    gel zaman git zaman arabaya sadece hafta sonları bine bildi cok güzel yakıyordu yattıgı içinde hep masrafı cıkıyordu adam bir gün olsun sehir dısına cıkamadı anca mahalle okul ögrencinin harcı degil masrafı bitmeyen resmen incir agacıydı tanus.
    eminimki mercedeste incir agacı olur uzak dur derim
    golfu yürütürsün ama zaman ve para harcarsın,eger ozamanlar 3-5 liram daha olsaydı net twingo alırdım hiç degilse teknolojisi yeni
    hocam tecrübelerinizi falan okurken hak veriyorum . Ancak Favorite bulaşmam hararet sıkıntısı bol bir araç . Çok güzel bilgiler ediniyorum bu arada hepinize teşekkürler .

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VW İyiymiş bunun ustası varmıdır hocam ventolar pek tutmadı :/
    Golf 3 ile uyumlu parçaları mekanik sıkıntı olmaz kaporta bulunur mu bilmiyorum. Gerçi bu paralara golf 3 bulunabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HardCore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarı ile retro araçlardan hoşlanıyorsunuz ama 15 lira bütçe ile benim tercihim abs, klima, sunroof ve airbagi olan bir corsa gsi olurdu.
    Evet Retro nun benim için yeri ayrı Anladığım kadarı ile corsa nın bayağı fanatiği varmış Listemi güncelledim
    1-) MK2-Vento
    2-)Citroen Saxo
    3-)Renault Twingo
    4-)Corsa Gsi
    5-)Fiesta Van

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golf 3 ile uyumlu parçaları mekanik sıkıntı olmaz kaporta bulunur mu bilmiyorum. Gerçi bu paralara golf 3 bulunabilir
    Golf 3 ler hoşaf olmuş hocam baktım demin MK2 desen yok zaten MK 1lerede 17-18 istiyorlar temizlere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bir öğrenci olarak fikrimi söylüyorum bu araçların hepsi seni üzer listedeki araçlar çevremde var biliyorum sıkıntılı yanlarını yerinde olsam twingo düşünürüm mümkünse air tavanlı zamanla eksiklerini giderirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oyunbozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir öğrenci olarak fikrimi söylüyorum bu araçların hepsi seni üzer listedeki araçlar çevremde var biliyorum sıkıntılı yanlarını yerinde olsam twingo düşünürüm mümkünse air tavanlı zamanla eksiklerini giderirsin
    Twingo iyide çok çirkin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar biliyorum bu bütçeye biraz fazla kriter istiyorum yanlış yapmak istemem yardımcı olanlara çok teşekkürler
    Konu buggy tarafından (12-01-2018 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vosvos klasik konumundaki arabalar ve parçaları pahalı. Hacı Muratlarda aynı şekilde. Orjinal parçalarına saçma sapan paralar isteniyor. Keşke Golf MK1 bulabilsen. Çok şirin kasa küçük ama içi büyük. Akvaryum gibi araba. Herşey mekanik. Yolda kalsa kendin tamir eder devam edersin.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler