User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: e36 Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e36 Hakkında

Yaklaşık 5-6 aydır e36 arayışındayım.47 civarı bir bütçem var ve bulabileceğim en temiz e36 yı bulmaya çalışıyorum tabi 25-28 olması veya cabrio olması tercihim olacak.Sizlere iki sorum var arkadaşlar birincisi stroker olayı;e36 lar ***** belli bir yaşa geldikleri için bir çoğunun motoru yapılı artık ve yapanlar da doğal olarak aynı paraya tekrar b20 yapmak yerine b28 b30 vb yapıyorlar.m50b30 veya m52b30 yapılan motorlarda hararet gibi durumlar yaşayan duyan bilen var mıdır? ikinci sorum cabriolardan bıkkınlık yaşayan o işe girme hayattan bezdirir diyenleriniz var mı?Tanıdığım bu forumdan bir abim cabrio konusuna çok temkinli yaklaşıyor ve kendi tecrübelerinden de yola çıkarak masrafı çok olur,uğraşamazsın diyor.Benzer tecrübeler yaşayan var mıdır bu konuda? Gerçekten cabriolar da herkes aynı sorunları yaşıyor mu yoksa bahsettiğim tanıdığıma hususi tecrübeler midir bunlar?

okanackgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle o bütçeyle aradığın kriterlerde cabrio bulman zor hatta imkansız,temiz coupe alabilirsin ancak.Alacağın cabrio hayattan soğutur emin olabilirsin.Bir ikincisi alacağın araç en genci şuan itibariyle 20 yaşında sorunlar arızalar muhakkak olacaktır.Motor konusunda kendim 98 m52b20 e36 coupe kullanıcısıyım eğer stroker yapma niyetim olsaydı m52 motor a yapmazdım muhtemelen aliminyum blok olduğu için hararete pek dayanıklı olmadığı söyleniyor. Bol şans...

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araba stroker. (krank kol piston)
    Eski sahibi yaptırmış. Sıfır sıkıntı.
    Düz adam___

BurakYozgat. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O paraya ancak coupe alabilirsiniz o da koleksiyonluk olmaz.
    Arkadaşım da cabrio arıyor bütçesi 60.000 tl ve hala temizine denk gelemedi

Motor konusunda sonradan yapılan stroker'a ülkedeki bu kadar üçkağıtçı adam varken ben gözümü kapatıp güvenip alıp binemem.
    Rektefiye nasıl yapıldı kapak nasıl toplandı neleri çıkma neleri sıfır koydular kapalı kutu sonuçta.
    Kırılan motordan çıkan 3ü başka model diğer 3ü başka model pistonla da karşılaştı bu gözler

Limitini bilecekseniz çapı maks 84 yapacaksanız m52 m50 stroker avantaj farkı yok.
    Stroker sırasında soğutma ekipmanlarını yenilemeniz ve bilinçli şekilde kullanmanız yeter.
    Real men use three pedals !
    Supercharged e36coupe

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler