User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Megane 2 Dci 100 Mü Astra cdti 90 lıkmı???

selcukkoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emretorlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisindende uzak dururum!
    1-Opel Astra cdti 90hp yepyeni bir araç olmasına rağmen motoru fabrikasyon bir hata nedeni ile yağ yakıyor.Hatta bu sitede bile bu sorunu yaşayan insanlar biliyorum.Size detaylı bilgi verecekleridir.
    2-Renault T.C. yollarına iyi adapte olmuş bir arabadır.Fakat araç içinde kullanılan ucuz plastik uzak durmam için yeter de artar!
    bencede 2 sindende uzak dur.benzinli bir araba seç astra classic olabilir,corolla olabilir.bende astrada vardı meganede,astra megane yi ikiye katlar ama daha iyileride var

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c4 dizel yada focus dizele yönel derim..
    ghia paket bir dizel..
    bence en mantıklı seçim...
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

nightkids_han
    Misafir
    walla arkdaşlar meganenin iç kalitesi hiçde düşük değil
    daha onceden 80lik HB'im wardı sonrdan pert oldu o yüzden yeni arayış içindeyim
    bende citroen , focus ve peugeot'tan daha iyi malzeme kalitesi olarak
    o benim açımdan sorun değil, astra'ların soğukta çalışmama sorunları wardı halen çozuldumu bilmiyorum , megane'de herhangi 1 sorun duymadım ama bilmiyorum kararsızım, gidiş olarak astra 1.3 iyi diyen war ölü diyen war henüz anlayabilmiş değilim megane'de öyle 1 sorun yok ,hatta sınıfında en güçlüsü 110lukların 1 gerisinden geliyor...

Pugracer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkisindende uzak dururum!
    1-Opel Astra cdti 90hp yepyeni bir araç olmasına rağmen motoru fabrikasyon bir hata nedeni ile yağ yakıyor.Hatta bu sitede bile bu sorunu yaşayan insanlar biliyorum.Size detaylı bilgi verecekleridir.
    2-Renault T.C. yollarına iyi adapte olmuş bir arabadır.Fakat araç içinde kullanılan ucuz plastik uzak durmam için yeter de artar!
    Temmuz ayında sıfır Astra CDTI aldım, şu anda 13700km de ve bir kere bile yağ ilave etmedim, genelde sakin araç kullanırım. Otobanda yokuş aşağı bir kere 210 da gördüm anlık olarak... tam gaz otobanda çoooook uzun süre de gittiğim oldu.Her yeni araçta motorun alışmasından ötürü belli bir zaman yağ eksiltme doğaldır. Ama ben 13700km yapmama rağmen hala yağ seviyesi çubuğun alt seviyesine gelmemişse burda bir durup düşünmek lazım. Şahsen bu sorunu yaşamamış biri olarak size detaylı bilgi vermek istedim.

emretorlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Pugracer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temmuz ayında sıfır Astra CDTI aldım, şu anda 13700km de ve bir kere bile yağ ilave etmedim, genelde sakin araç kullanırım. Otobanda yokuş aşağı bir kere 210 da gördüm anlık olarak... tam gaz otobanda çoooook uzun süre de gittiğim oldu.Her yeni araçta motorun alışmasından ötürü belli bir zaman yağ eksiltme doğaldır. Ama ben 13700km yapmama rağmen hala yağ seviyesi çubuğun alt seviyesine gelmemişse burda bir durup düşünmek lazım. Şahsen bu sorunu yaşamamış biri olarak size detaylı bilgi vermek istedim.
    Aracınızı güle güle kullanın.Sakin araç kullandığınızdan bahsetmişsiniz.Belkide yüksek devirli kullanımda yağ eksiltiyordur.Ama yine de sizin problem yaşamıyor olmanız bu araçta böyle bir sorun olmadığını göstermez.Duyduklarım bu yönde.

Ben peugeot kullanıyorum ve aracımdan hiçbir şikayetim yok sorunsuz kullanıyorum.Peugeotların sorunsuz ve dayanıklı aletler olduğunu söyleyebilir miyim?Sanmıyorum

JOSEFGT
    Misafir
    donanım, konfor, yakıt ekonomisi, estetik gibi elemanlardan dolayı astrayı tercih ederim. Bende bir opel sahibiyim, megane dci kullandım ama hiç tatmin edici değil donanım olarak tam bir hayal kırıklığı yaşadım

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    astrada da arkaya sığma(ma) sorunu var benim için
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astra alman ruhuna sahip bi araba ... konfor bakımından megan dan çok daha üstün .

ben astra yı seçerdim
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Pugracer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınızı güle güle kullanın.Sakin araç kullandığınızdan bahsetmişsiniz.Belkide yüksek devirli kullanımda yağ eksiltiyordur.Ama yine de sizin problem yaşamıyor olmanız bu araçta böyle bir sorun olmadığını göstermez.Duyduklarım bu yönde.

Ben peugeot kullanıyorum ve aracımdan hiçbir şikayetim yok sorunsuz kullanıyorum.Peugeotların sorunsuz ve dayanıklı aletler olduğunu söyleyebilir miyim?Sanmıyorum
    Teşekkürler. Size de.

Sakin kullanırım genelde ama uzun yolda çok uzun süre yüksek devirde gittiğim oldu. Geçmişte 106GTI, E36 M3, S2000 gibi araçlarım olduğu için bu araç sadece BENİM için beni bir yerden bir yere götürme vasıtası. Araçtan bir beklentim yok. 1280 kg ve 1248cc bir araç ne kadar performanslı olabilir ki zaten....

Başka Astra 1.3 CDTI' lar yağ eksiltmiş olabilir ama büyük ihtimalle kullanımla alakalıdır diye düşünüyorum.

Her araçta sorun çıkabilir, sonuçta insan yapısı. fabrikadaki robotların bile yazılımını insanlar yapıyor. Ama sorunsuzluk için en iyisi japon otomobilleri

emretorlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane-Astra karşılaştırmasında bile döndük dolaştık yine Japon'a geldik.Hayırlı işler

torrento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim meganı al geç astyranın yüzüne bile bakma her ikisininde sahibi oldum opel beş para etmez kalite diye bişey yok yani eski opel değil meganı öneri,rim herşeyiyle harika bir araba dizelde üzerine tanımam

Alper D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende şubat ayında astra cdtı aldım 1 sene oldu tam su anda 65000 km ye geldı hıc te yag falan eksılttıgını gormedımkı arabalara ılgılı bırıyım bunu ılk defa duydum megane a gore cok daha kalıtelı bır ıc yapıya sahıp ve daha kalıtelı bır araba ama sımdıkı aklm olsa cıtroen c4 alırım. ama megane hayatta almam..

MeJo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle astra derdim her ne kdr opel i sevmesem de megane cok emanet duruyor
    yada Honda kullanıcı olduum için öle gelebilir
    opel astra dizele bindim gidişi gayet hoş ama megane için bilgim yok

Emir_b16a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    focus alma şansın warsa focus derim

illa ikisi arasında seçim yapiim diosan almandan şaşma ne olursa olsun
    atın iyisine ''Doru'' yiğidin iyisine ''Deli'' derler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)