User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Araba Bulamamak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Palio 1.6 16v ile aynı motor değil mi? Palio da güzel seçenek olabilir o zaman. Bravo çok sevdiğim bir araçtı ama ankarada feleğin çemberinden geçmeyenini bulmak zor
    evet 103 beygir olan bir araç. Km'si az ararsan iyi olur
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardesım yerınde olsam buna kesin bakardım.Doblo motoru var.

2001 MODEL FİAT MAREA 1.9 JTD DİZEL MARİA MASRAFSIZ
    İlan No: 535367894
    Konu smtakdnz tarafından (11-03-2018 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulabilirsen temiz bi 1.6 Fiat Bravo Sx öneririm. Ben 4 senedir kullanıyorum çok memnunum. kozmetik olarak nokta atışlarla araç çok güzel oluyor. filtre takarsan çok güzel homurdar. Düz boru ve varexle yırtar. Temizini bulursan şiddetle öneririm. parçası bulunmaz, sıkıntılı araç diyenlere arkanı dönmeden kaç. Ankara da her parçası bulunuyor ve temizi cidden sıkıntısız.

Edit: araca şuan ihtiyacım olmasa satılığa çıkarabilirdim

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı smtakdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son sahibi olur, doblo motor ancak debriyaj volan her parçası farklı ve ithal. Bizde vardı, 12 bin liraya zor sattık. O paraya alınabilecek en donanımlı, en az yakan ve konforlu araç tabii ancak parçalar sıkıntılı.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alir ugrasirim dersen bi arkadasimin babasinda 89 Dogan var. Ilk sahibi. Orj trsiz plakalar, lpgsiz, kitapciklarina kadar duruyor.

Ancak uzun zamandir yatmakta. Alinca en azindan aku, balata, lastik vs ister.

14 lira civari istiyor. Alip 2 lira da sen harcasan fistik gibi olur.

Ilgilenirsen mesaj at fotolarini gondereyim.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banada -12-14 arası önerebilceğiniz bir araç varmıdır ? (öğrenci)

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buggy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada -12-14 arası önerebilceğiniz bir araç varmıdır ? (öğrenci)
    http://www.techturkey.com/forum/otom...o_1_8_rsi.html

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı smtakdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Malesef, teşekkür ederim

Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulabilirsen temiz bi 1.6 Fiat Bravo Sx öneririm. Ben 4 senedir kullanıyorum çok memnunum. kozmetik olarak nokta atışlarla araç çok güzel oluyor. filtre takarsan çok güzel homurdar. Düz boru ve varexle yırtar. Temizini bulursan şiddetle öneririm. parçası bulunmaz, sıkıntılı araç diyenlere arkanı dönmeden kaç. Ankara da her parçası bulunuyor ve temizi cidden sıkıntısız.

Edit: araca şuan ihtiyacım olmasa satılığa çıkarabilirdim
    Çok severdim eskiden ama Ankara'dda düzgün Bravo göremez olduk iyice.. Takipteyim aracınızı satılığa çıkarsa neden olmasın

Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alir ugrasirim dersen bi arkadasimin babasinda 89 Dogan var. Ilk sahibi. Orj trsiz plakalar, lpgsiz, kitapciklarina kadar duruyor.

Ancak uzun zamandir yatmakta. Alinca en azindan aku, balata, lastik vs ister.

14 lira civari istiyor. Alip 2 lira da sen harcasan fistik gibi olur.

Ilgilenirsen mesaj at fotolarini gondereyim.
    Kuş serisinin çok aşığı değilim, 14 lira ona vermeye gönlüm razı olmaz.. Seven, değer verecek birisine gitmesi çok daha iyi olur.

Güncel sorumuz: Bu fiyatlara 1.5ex civic mantıklı bir alternatif mi?

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakıtı düşünerek konuşunca palio van ve 206 van da olabilir. Ben de ortalama aynı bütçelere 206 bakınıyorum 2 aydır kafama yatan bir araç bulamadım. Senelik muayene çok sıkıntı değil benim için ve yaş itibariyle aşırı mtv de çıkmıyor.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsettiğin araçlardan Corsa GSI, Golf MK2 1.6 turbo dizel, Megane Coupe, Corsa 1.7 DTI' a bindim. Hepsi hakkında yorumlarımı yazayım,
    Corsa GSI;
    Düzgününü bulursan çok mutlu eder, 2 kere yolda kaldım ama en keyif alarak kullandığım araçlarımdan biriydi. Piyasada bakımsızları geziyor, sahibinden yerine Corsa B Alım-Satım Facebook grubunu takip etmeni öneririm, güzel araçlar düşüyor. Tüp vardı söktüm, benzinde 450-550 km arası değişken yol yapıyordum. Gazlamaktan son derece keyif aldığım bir arabaydı.Sattığıma bin pişman olduğum araçtır.
    Megane 1.6 Coupe;
    Eşime almıştık, bakım harici masraf etmedik. Bir kere yolda bırakmadı. 9750' ye alıp bir sene sonra 10750' ye satmıştık. Tüpte az yakar, keyif verir.
    Corsa 1.7 DTI;
    1 kere yolda bıraktı, yakıt yok denecek kadar azdı. Bir depoyla 850 km yol yapıyordum. 13000 liraya alıp 1 sene binip 15750' ye satmıştım. Epey masraf ettim. Emme temizliği, beyin arızası vs vs. El ele baş başa satmıştım. Yolda salça olanlar, binici kitlesi vs kesinlikle bulaşmazdım. Sürüşü keyifli desem yalan olur, ben hiç keyif alamıyordum. GSI satıp almıştım belkide ondandı.
    Golf MK2 1.6 Turbo;
    Hiç yolda bırakmadı, benden önce motoru komple yeni yapılmıştı, bir kere ön takımında bir parça bozmuştu oda basık gezmekten bozmuştum. Yakıt çok azdı, 10.500' e alıp bir sene köpek gibi binip 10.750' ye satmıştım. Geçen letgo' da rastladım eski aracıma alayım diye düşündüm. Bende yeri ayrı olan bir arabadır, çok keyifliydi ama kışın bozulan kaloriferi, ağır direksiyonu vs çok hoş değildi

Sonuçta hepsi eski araçlar ve spor araçlar, gençlerin elinde gezdiğinden bilinçli kullanılmışını zor buluyorsun. 4 kapılı baba arabaları alırsan daha bakımlısına denk gelebilirsin. Misal 97 model 2.0 Mondeo almıştım 13.000 liraya ilk sahibinden almıştım o arabamdanda çok keyif almıştım, babamın baskılarından sattım pişman oldum sattığıma. Hem donanımlı, hemde yürürü çok güzel bir arabaydı.

Ben temiz denk getirebilirsem Corsa GSI alırdım ama bütçende o arabalarda sıkıntı yaratır sana, Vento veya temiz bir Jetta' da ekleyebilirsin listene. Citroen Saxo 1.4 tek kapılılarıda dikkatimi çekiyor onlarda güzel bi seçenek olabilir.

İbrahim Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corsa B gsi senin ilacın. 1,5 sene bindim 98 modeline. Az yakar parçası ucuz ama temizi zor illa masraf çıkarır özellikle lpg sebebiyle bobin yakmaya meraklıdır. Piyasadaki çoğunun kliması çalışmaz. Bendekinde müşür vardı hararet yapmıyordu ama ecotec motor harareti seven bir motordur. Onun dışında küçücük araca o kadar motor tesisatı sığdırdıklarından dolayı üstünde çalışması zor araçtır. Bir parça sökmek için başkasını sökmeniz lazım. Eğer temizini denk getirirsem tekrar alırım.

ONURRBAKI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aşartlarda en mantıklı en güzel araba mazda lantis, hem parçası ucuz hem çerçevesiz cam vs çok keyifli hemde 1.8 motoruyla yürüyor...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim araba bulmak sıkıntı. Hadi buldun,yürütmek sıkıntı. Bence hiç bulaşma derim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam biraz daha sadelikten yanayım bana uyan golf MK2 gibi duruyor bide turbo dizel olursa tadından yenmez diye düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin araçlardan Corsa GSI, Golf MK2 1.6 turbo dizel, Megane Coupe, Corsa 1.7 DTI' a bindim. Hepsi hakkında yorumlarımı yazayım,
    Corsa GSI;
    Düzgününü bulursan çok mutlu eder, 2 kere yolda kaldım ama en keyif alarak kullandığım araçlarımdan biriydi. Piyasada bakımsızları geziyor, sahibinden yerine Corsa B Alım-Satım Facebook grubunu takip etmeni öneririm, güzel araçlar düşüyor. Tüp vardı söktüm, benzinde 450-550 km arası değişken yol yapıyordum. Gazlamaktan son derece keyif aldığım bir arabaydı.Sattığıma bin pişman olduğum araçtır.
    Megane 1.6 Coupe;
    Eşime almıştık, bakım harici masraf etmedik. Bir kere yolda bırakmadı. 9750' ye alıp bir sene sonra 10750' ye satmıştık. Tüpte az yakar, keyif verir.
    Corsa 1.7 DTI;
    1 kere yolda bıraktı, yakıt yok denecek kadar azdı. Bir depoyla 850 km yol yapıyordum. 13000 liraya alıp 1 sene binip 15750' ye satmıştım. Epey masraf ettim. Emme temizliği, beyin arızası vs vs. El ele baş başa satmıştım. Yolda salça olanlar, binici kitlesi vs kesinlikle bulaşmazdım. Sürüşü keyifli desem yalan olur, ben hiç keyif alamıyordum. GSI satıp almıştım belkide ondandı.
    Golf MK2 1.6 Turbo;
    Hiç yolda bırakmadı, benden önce motoru komple yeni yapılmıştı, bir kere ön takımında bir parça bozmuştu oda basık gezmekten bozmuştum. Yakıt çok azdı, 10.500' e alıp bir sene köpek gibi binip 10.750' ye satmıştım. Geçen letgo' da rastladım eski aracıma alayım diye düşündüm. Bende yeri ayrı olan bir arabadır, çok keyifliydi ama kışın bozulan kaloriferi, ağır direksiyonu vs çok hoş değildi

Sonuçta hepsi eski araçlar ve spor araçlar, gençlerin elinde gezdiğinden bilinçli kullanılmışını zor buluyorsun. 4 kapılı baba arabaları alırsan daha bakımlısına denk gelebilirsin. Misal 97 model 2.0 Mondeo almıştım 13.000 liraya ilk sahibinden almıştım o arabamdanda çok keyif almıştım, babamın baskılarından sattım pişman oldum sattığıma. Hem donanımlı, hemde yürürü çok güzel bir arabaydı.

Ben temiz denk getirebilirsem Corsa GSI alırdım ama bütçende o arabalarda sıkıntı yaratır sana, Vento veya temiz bir Jetta' da ekleyebilirsin listene. Citroen Saxo 1.4 tek kapılılarıda dikkatimi çekiyor onlarda güzel bi seçenek olabilir.
    şu MK2 hastalığı banada bulaştı Çok hoş bir araba bide temizine denk gelsem kesinlikle başka araca bakamam 97 model corsaymış 2000 model twingoymuş falan golfün yeri ayrıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim deneyimini ve fikrini paylaşan herkese. Clio 1.6 sport öncelikli olmaz üzere GSi, twingo, megane coupe, hatta quiksilver 106 filan bile bakıyorum. Fakat acele etmemeye karar versim yaza kadar bekleyebilirim hem bütçe artar hem bu dönemde uygun bir araç denk gelir belki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim araba bulmak sıkıntı. Hadi buldun,yürütmek sıkıntı. Bence hiç bulaşma derim..
    Farkındayım ama sigorta, vergi, kaza gibi durumlar için sponsorum var

serci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün iyi bir kaportacı boyacıdan teklif aldım
    3 binliraya komple düzeltip fırında boyarım dedı
    yapmıyorum satıyorum ilandaki rsi sahibi olarak yazıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün iyi bir kaportacı boyacıdan teklif aldım
    3 binliraya komple düzeltip fırında boyarım dedı
    yapmıyorum satıyorum ilandaki rsi sahibi olarak yazıyorum
    Abi çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok hoşuma gitti, bütçeme de uyuyordu hem, günlerce araştırdım kullanıcıları ile konuştum. Bana fazla uygun olmadığını düşünüyorum kaza bela arıza durumlarında zorlayacağını söylediler hep.
    Aracınız çok güzel ama mavi paçalıklı arkadan fotoğrafına dakikalarca baktım bilmenizi isterim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler