User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: 1.2 TSI vs 1.4 TSI Golf -Leon

PuT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    ÝSTANBUL SARIYER
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.2 TSI vs 1.4 TSI Golf -Leon

Merhabalar,

Öncelikle herkese hayırlı,sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum.Uzun zamandır iş değişikliği vs derken siteye girememiştim çok şükür şuan her şey yolunda artık aranızdayım.Hiç uzatmadan konuya direk dalıyorum, sizin değerli yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Mevcutta Opel Corsa 1.3 enjoy 111 paket aracım var.Yakıtı sorunsuzluğu bakım fiyatları vs bizi hiç üzmedi çok memnunuz fakat aracı babama bırakıcaz bu yüzden bana yeni araç lazım.Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum her gün ***** siteye girip fiyat analizi yapıyorum forumlara vs girip bilgi edinmeye çalışıyorum fakat bir yere kadar. Aslında aklımda Kıa Ceed İ30 ve ne alaka diyeceksiniz biliyorum ama Polo vardı.4 Gündür poloya bindiğimden midir nedir aracı kullanırken yatarak kullanırım arkaya kimse oturamıyor.Bildiğin 3 kişi olarak seyahat edebiilyoruz bu yüzden direk eledim.Her ne kadar iki araç olsa da Allah korusun anamız babamız var. Ceed ve İ 30 araştırdım özellikle Ceed tip olarak gercekten çok çok iyi fakat yakıt olarak fazla yakıyormus birde 128bg oldugu halde o gücü veremiyormuş diye okudum.Servis olarak çok yaygın değil ses alıyor vs irdelekçe eksi yönlerini gördükçe sadece tip için almak istemedim yada bilmiyorum zaten buraya bu yüzden geldim.Daha sonra yıllık 10bin km anca yapacağımı düşünerek bilemiyorum dizel yerine benzinli alıp kullanmak geldi bir çok kişide böyle söyledi.Neden 1.2 Tsı comfortline golf almıyorsun yada 1.4 en kötü git Leon Fr al keyfine bak tarzında konuşmalar oldu.Bu arada Opel astra 1.6 cdtı çok az yaktıgını da duydum ama onunda mevcutta yeni kasası var o yüzden sıcak bakmıyorum Şimdi;

Haftalık 200 250km yol yapılıcak oda taş çatlasın
    Bütçe taş çatlasın patlasın 72 73 civarları
    Oturdugum yer sariyerin üstü çok dik rampalar öyle 3 4 vites zorlanılıcak bayırlarla karıştırmayın cünkü o yolda 3 4 yok yani olsada
    Manuel düşünüyorum otomatik olarak Dsg den başkasını almam.En önemli özellik kısmet olursa bu yaz söz olacak aşağı yukarı 2 sene sonra arac satılıcak belki daha iyisi için belkide daha kötüsü için ama kesin satılıcak bu yüzdendir zaten ceed almayışım Siz değerli arkadaşların değerli yorumlarınızla bir karar vericem.Allaha emanet olun
    Haksýzlýk önünde eðilmeyiniz. Çünkü hakkýnýzla beraber þerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

ACTPK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sýrasýyla;
    2013 model 1.2 tsi golf
    2012 model 1.2 tsi beetle
    2016 model 1.2 tsi leon sahibi olduk. Eþime alýndýðýndan hepsi DSG idi araçlarýn bu arada.

Yakýt olarak sakin kullanýmda 7 litre civarý yakar izmir trafiðinde. Þehir dýþý 6 civarý oluyor. Biraz basýlýrsa 6.7 civarý. Yokuþlarda falan bayýlma olmaz. Turbo olmasý sebebiyle yakýn güçlerdeki 1.6 atmosferik bir araçtan daha keyiflidir. Garantili alýnýrsa DSG için kafanýzda soru iþaretide kalmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler