User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 1.5dci 90hp Symbol, Fiyat ve Araç önerisi

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.5dci 90hp Symbol, Fiyat ve Araç önerisi

Arkadaşlar selam. Arayışlarım devam etmekte.
    Bugün şöyle bir araca denk geldim. 2 parça boyalı. Değişen yok.
    1100 TL hasar kaydı mevcut.

2014 Model
    Joy Paket
    175.000 KM

Sizce aracın ederi nedir sizin gözünüz de? Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile şoför koltuğunda 1 adet sigara deliği mevcut o kadar.

İlan no: 560153593

Renault dci Motor'un Turbo ve enjektör ömrü nedir? 200 binlere geldiğin de sıkıntı çıkartır mı? Fiyat bence fazla geldi, benim gözümde ederi 36-37 civarı. Aslında o bile fazla sıfır'ı 38 e alındığı için o zamanlar da ama gel gör ki zaman bu zaman

Yorumlarınızı ve önerilerinizi esirgemeyiniz. Teşekkürler.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen sene 55bin km'deki symbolü 38e verdim işte siz yapın hesabı. Yüksek model için symbol alıyosanız kmsinin de düşük olmasına özen gösterin derim.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene 55bin km'deki symbolü 38e verdim işte siz yapın hesabı. Yüksek model için symbol alıyosanız kmsinin de düşük olmasına özen gösterin derim.
    Evet, yüksek model ve az tüketim, serilik için Symbol alıyorum. Bu aracın km yüksek. Ancak en az hasarlı ve en az hasar kayıtlı olarak en uygun fiyatlı bu araç çıkıyor. Ya da ben gözden kaçırıyorum. Sözde yetkili servis bakımlıymış. Sizce ederi nedir bunun? Geçen sene imkanım olsaydı alırdım aracınızı..
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, yüksek model ve az tüketim, serilik için Symbol alıyorum. Bu aracın km yüksek. Ancak en az hasarlı ve en az hasar kayıtlı olarak en uygun fiyatlı bu araç çıkıyor. Ya da ben gözden kaçırıyorum. Sözde yetkili servis bakımlıymış. Sizce ederi nedir bunun? Geçen sene imkanım olsaydı alırdım aracınızı..
    o aracın ederini bilemem ama hasar kayıt olayına çok takılmayın, binmek için alıyosunuz çok bi sıkıntı yoksa araçta bişey olmaz. Benimkinin de çamurluğunda işlem vardı ama binmeme engel olmadı sonuç olarak
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasar kaydına normal şartlarda zaten takılmam. Çamurlukta işlem olması da önemli değil benim için Satarken zorlanmamak adına takiliyorum, yoksa pert kaydı dahi olsa düzgünse bir araba alırım

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O para o arabaya çok 175k km var. Bende 2014 1.5 dci var daha 90k da. DAha uyguna yada bu paraya daha temizini çok rahat bulursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O para o arabaya çok 175k km var. Bende 2014 1.5 dci var daha 90k da. DAha uyguna yada bu paraya daha temizini çok rahat bulursun
    Araç önerini bekliyorum hocam Zaten almayacağım bunu o fiyatlara, taş çatlasın 33-34 ederi şu an gözümde. Piyasasına baktıkça az çok fiyat biçiliyor.
    Eşe dosta gidecek, haldır huldur kullanılmamış araç varsa çevrenizde önerir vembilgi alırsanız sevinirim. Bütçe maksimum 40 bin. 30 cepte var, 10 da kredi çekmeyi planlıyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler