User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Sıfor Skoda octavia 1.6 tdı can tavan mı? Honda civic mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim civic aşığı gagamartı aka otodr buraya da el atmış dayıcım yol al senin gözün kör.

Octavia al geç DSG 110'luk kullandık uzun yolda klima açık 4.8lt şehir içi ise 6.5lt yakar konfor donanım mutlu eder. Civic gibi kalitesiz değildir. Ama ikinci elde civic gibi tutulmuyor şuanlık ilerde ne olur bilemem.
    Patlak DSG aşıkları geldiğine göre Civic'i boşverip vag grubunun ikinci sınıf yan ürünlerini alabilirsiniz.

Yazık lan henüz Civic'in koltuğuna oturmadığı için dandik Skoda'yı daha kaliteli zannediyor. Kıyamam ya...
    Konu Otodr tarafından (21-05-2018 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

SametYkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı marikan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen gün park halinde tavanı göçen (C sütunu değil bildiğiniz tavan) Civic gördükten sonra hala azda olsa Civic alma düşüncesi olan otursun tekrar tekrar düşünsün

YouTube
    Hass..... O nedir öyle kutsal güçler iş başında
    41 UU 106 Peugeot 106 gti 2001
    34 YKN 76 Citroen c3 2010
    34 YKN 89 Vw Transporter T5 2005

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otodr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patlak DSG aşıkları geldiğine göre Civic'i boşverip vag grubunun ikinci sınıf yan ürünlerini alabilirsiniz.

Yazık lan henüz Civic'in koltuğuna oturmadığı için dandik Skoda'yı daha kaliteli zannediyor. Kıyamam ya...
    Ya güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. İki tane DSG aracımız oldu bugüne kadar 2014 Leon ve 2015 Octavia ikisinde de gram sorun yaşamadık. Vag grubunun ikinci sınıf yan ürünü dediğin aracı bir gör incele öyle uzaktan atmakla olmaz.

Ben bugüne kadar bir çok araca bindim belki yaşım küçük ama senden çok araba deneyimim olmuştur bu yüzden ne kaliteli ne kalitesiz emin ol senden iyi kavrıyorum. Marka fanatikliği peşinde koşmuyorum.

Ayrıca helal olsun honda türkiyeye göçüklü araçları sizin gibi kerizlere iyi kitlediler acısı çıkmamış hala.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen biraz büyü baba parası yemeyi bırakıp cebinden araba al bakalım korkmadan dsg'li bir araç alabilecek misin.

Bu arada benim Octavia'ya binmediğimi nereden biliyorsun? Arkadaşımda 1.0 tsi düz vitesli Octavia var. Binmediğim araçlar hakkında bu kadar net konuşmam.

Üstün Alman kalitesini görmek için Octavia'nın camlarını yarıya indirip kapıyı bir çarp istersen. Üstün Alman kalitesi kaputtaki verniğin akması ile de hissediliyor. Sıfır aracın kaputunu boyatıp kazalı muamelesi görüyor. Sağında solunda oluşan bir sürü sorun var hepsini yazayım mı?

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otodr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen biraz büyü baba parası yemeyi bırakıp cebinden araba al bakalım korkmadan dsg'li bir araç alabilecek misin.

Bu arada benim Octavia'ya binmediğimi nereden biliyorsun? Arkadaşımda 1.0 tsi düz vitesli Octavia var. Binmediğim araçlar hakkında bu kadar net konuşmam.

Üstün Alman kalitesini görmek için Octavia'nın camlarını yarıya indirip kapıyı bir çarp istersen. Üstün Alman kalitesi kaputtaki verniğin akması ile de hissediliyor. Sıfır aracın kaputunu boyatıp kazalı muamelesi görüyor. Sağında solunda oluşan bir sürü sorun var hepsini yazayım mı?
    TAMAM dayı TAMAM sen de onlar gibisin anladık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler