User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Güncel akaryakıt fiyatlarına göre dizel mi lpg mi

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdıkların tutarsız, 2.0 dizel le başladık İstanbulda, şimdi 1.4 sökük 206 oldu İzmirde.
    Orda yaşımada bak, epey araba kullandım.
    Kamyon kepçe dahil, sadece sen araba kullanmayı bilmiyorsun bizde biraz biliyoruz.
    demekki okumayi anlamayida ogrenmek gerekiyor. 120d ile istanbulda 206 ile izmirde.. hayirli geceler bos laf salatasi yapmayalim yasca buyuksun gicik edici konusuyorsun ve ben sinirleniyorum yasina sana saygim sonsuz.

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demekki okumayi anlamayida ogrenmek gerekiyor. 120d ile istanbulda 206 ile izmirde.. hayirli geceler bos laf salatasi yapmayalim yasca buyuksun gicik edici konusuyorsun ve ben sinirleniyorum yasina sana saygim sonsuz.
    Uzun yıllardır bu sitedeyim,
    Senin gibi sallayanları çok gördüm, hele açtığın konuları görünce yazdığıma pişman oldum, eskiden olsa ikinci actigin konuda seni uzun bi tatile cikarirlardı.
    Mübarek Ramazan düzgün yazıcam, öyle gıcık salata gibi kelimeler cümleler kurma kalbini kırdırma.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2009 honda jazz ile şehir içinde, 5.5 litre benzin tüketiyordum. Lpg ile 1 litre daha fazla yaktığını varsayarak 6.5 x 3.02 TL, Km başında 0,1963 TL yakıt tüketimi çıkıyor. Benim gibi ayda 2.000 KM yol yapıyorsanız japonların küçük arabalarını tavsiye ederim. Sürüş zevki üst seviylerde değil ama ekonomi ve sorunsuzluk üst seviyede.

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul şehir içinde 6.3 yakıyor arkadan iter 1500 kg. 1.4 hdi ile ben koklatırdım be 2.8 şehir dışı 3.4 şehir içi.Ayrıca lpg verimsiz bir yakıttır çok yakar lakin birim fiyatı düşüktür , bir gün lpg fırlarsa bam bam bam..
    Çok üstüne gelmişler destek tutayım
    Psa da 1.4 hiç kullanmadım ama kat egr iptal hard yazılımlı hybrid turbolu focusla hiç kasmadan uzunda 3.2-3.5 görüyordum. Şehir içi 5 i hiç düşüremedim ama çok kastığım halde. Bu söylediğim rakamlar pompa hesabıdır. Araç 2.6 lt gösteriyor yoksa bkz

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Talih abicim , seninle tartışmaya girmek bile istemiyorum , niye sallıyayım , hyper miller diye birşeyden haberin vardır.
    Lastiklere yüksek basınç basmak , arabayı sökmek , gözünü anlıktan ayırmadan ışık yanmaya başlayınca gazdan ayağını çekmek kırmızı 1 e gelince hafifce gazı okşamak. bunların hepsini kasarak yapıyorum sıradan bir kullanıcı yapabilir demiyorum. Ayıp ediyorsun beni tanımıyorsun hiç konuşmadın , goy goy u bende yapıyorum. Ama senin yaptığın gibi değil , sakaryada bu forumdan tanıştığım güzel bi abimiz var tolga kaan diye , yüzyüzede görüştü belki tanıyorsundur diye diyorum, beni sor ona .. Düşüncelerin değişecektir. Hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar abicim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler