User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 2011 1.0 gl suzuki alto

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2011 1.0 gl suzuki alto

Arkadaşlar günlük şehir içi binmek için almayı düşünüyorum,hasar kayıtlı bir araç bulfum düşük km 20 bin civarında bir fiyatı var klima abs 4 hava yastığı vs düşük model pololara bile 20 25 isteniyor bu araç mantıklı geldi. Sizce nasıl bir araç tecrübe eden oldu mu parça fiyatları servis maliyetleri vs ne durumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar günlük şehir içi binmek için almayı düşünüyorum,hasar kayıtlı bir araç bulfum düşük km 20 bin civarında bir fiyatı var klima abs 4 hava yastığı vs düşük model pololara bile 20 25 isteniyor bu araç mantıklı geldi. Sizce nasıl bir araç tecrübe eden oldu mu parça fiyatları servis maliyetleri vs ne durumda bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    swift kullanısıyım parça sıkınıtısı olan araçlar değil aksine pahalıda değil parçaları temiz içine sinen araçsa alınır
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köfrezde klima açık drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanına gelip sigara yakan kaç kişi kaldı kardeşim

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kktc'de cok var altolardan buradakiler 660 cc olan modeli,emsali olarak mazda carol,nissan pino hepsi aynı araç sadece marka olarak farklı,1.0 olanı kullanmadım ama 660 cc'de şehir içi oldukça yeterli ama yol tutuş sakın beklemeyin 70 km hızla bile cok rahat arkasını bırakacak araçlar ki devrilmeye oldukça müsaitler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler