User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Arkadaşlar Kafam Çok Karışık Yardımcı Olur musunuz?

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten ederinin altında alınmış. Üstüne her 2. el araçta olacak masraflar çıkmış ve yapılmış. Üstüne satsam kar ederim diyorsun.

Bu durumda bence senin durum can sıkıntısı başka bir şey değil.

Listendeki hangi aracı alsan benzeri masraflar açması olası, honda harici hangisini alsan satarken zarar edersin %90. Hiç macera arama bence.

Kaldı ki altındaki bildiğin araba dünya iş yapılmış ben olsam satmam paşa paşa binerim.

değişik bir şeyler oldu yazıya. bir daha paylaşıyorum.
    Alıntı vinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    km düşürülmüş olsa ne olacak ki motor 87 çıkmış yağ yakma vs yok usta da sıkıntı yok diyor, eksiklerini de tamamlamışsınız binin gitsin.

ama arkadaşın dediği gibi konuyu açtığınıza göre araçtan çoktan soğumuşsunuz. o yazdığınız arabalardan bana en mantıklı geleni 1.8 t . temizi dolusu iyidir.

passat'da düz 1.8 i önermem, honda'ların piyasaları da çok gereksiz pahalı. vectra bilgim dahilinde değil.
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam binerdim,lakin araçtan soğuduysanız ilan açın satın.Vectra b önermem,derdi tasası bitmez.. temiz 1.8t alınabilir.. 1.6ies asla almazdım.. Ek bir seçenek 2004-2006 arası sol donanım corolla bakardım.2.el araç alıyorsanız 3-4 bin tl masraf vb esneme koymanız lazım.son kuruşa kadar araç alınırsa,çıkabilecek bir masraf sizi üzebilir.Sonuçta 2.el bir araç ve türkiye koşullarında ciddi temiz araç bulmak çok güç.mühim olan bence bakımları düzgün,şaseleride darbe olmayan bir araç bakılması.harici eleme yöntemi izlerseniz,dediğim gibi bütçede esneme yapmanız lazım olacak.
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer alıcağın araçların kaçıncı sahibi olmayı hayal ediyorsunki ?

mekanik işeyler zaten diğer alıcağın arabalardada sorun çıkarıcak vs

mis gibi bin arabana
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin tek olurun sıfır araba o vakit.
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar masraf yapıp toparladıktan sonra satmayın bence..üstelik değiştirmek istediğiniz arabaların da modelleri yeni değil..sonuçta yine aynı tarz masraflara açık olacaklar..bence kullanın 2-3 sene sonrasına bakarsınız.
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 civic nasıl 40 binlira yapıyor yav. Hayret ediyorum. Vectra cdx in temizi 40 bin se vay canına. 8. Sahibi olman 18. Sahibi olman bişey değiştirmezki arabanın herşeyini yaptırmışsın. Bence bin diycemde jafanda bitmiş sanki. Sen eskinin derdini çekeceğine yeninin borcunu çek. Al bitane sıfır.
    Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar masraf yaptıktan sonra istediğiniz rakama sattınız diyelim. Alacağınız hiç bir araba masrafsız olmayacak yine 3-5 bir şeyler harcanıcak. Bu durumda hazır harcadığınız arabayla devam edin bence. 8. sahibi olmanız hiçbir şey etkilemez. Benim şu an aldığım 2004 aracın 3. sahibiyim ama gel gelelim 5 bine yakın masraf da ben yaptım ne farkediyor ki kaç sahibi olduğu.
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasa düzgünse biniciysen takılma. Yapıcağını yapmışsın zaten, araçta görünen bir yağ yakma su eksiltme vs yoksa ne sorun çıkarabilir ki başka? Alıcağın her araçta bu ihtimaller var, 3 yaşında araba alsan bile var. Nice kiralama şirketi fluenceleri ilk muayneye girmeden km düşürülüp 60-70 binde diye satılıyor..
    Alıntı oyunbozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar masraftan sonra satmayın bence titiz birisiniz yeni araç alsanız ona da masraf edeceksiniz ister istemez
    Teşekkürler arkadaşlar.
    Araca binmeye karat verdim.
    Sizin yorumlarınızdan sonra başka bir Honda ustasınada gösterdim. O da aracın bir sıkıntısı yok gidişide vtec açmasıda güzel dedi.

Sağolun.
    Marv (Mickey Rourke) on the Mercedes:

"The padre drove a Mercedes, or at least that's what they're passing off as a Mercedes these days. Modern cars, they all look like electric shavers."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazdığın arabaların hepsi civicten konforludur orası kesin.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    96 model tipoya biniyorum. Ilk sahibiyim 230bin km de km kesinlikle orjinal, sol camurluk, kaput haric orjinal boyasi. Kafa kafaya takasa girerim. ��

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler