User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: E87-B150 55-60.000 TL arası otomatik

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E87-B150 55-60.000 TL arası otomatik

Anneme araç bakınıyorum bütçe maks 60.000 tl, araç yılda maks 8-10.000 km yapacak yakıtın hiç önemi yok, lpg’li kesinlikle istemiyor, takılıp sökülmüş araç dahi istemiyoruz.

Sahibinden’de 208 0 km 1.2 otomatik’ler var 63.500’e bunlar çok mantıklı geliyor.

2.alternatif 2006-2010 arası Mercedes B-150 olabilir diye düşündüm bu fiyatlarda

3.Alternatif E87 116i-118i-120i düşündüm hatta bu aracı çok beğendim yorumunuz varsa alabilirim
    Fiyat vs nasıldır?

Pazarlıksız-Bayan Doktordan temiz BMW
    İlan No: 503616003

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot / 208 / 1.2 PureTech / Access / 2017 SIFIR KİLOMETREDE 208 OTOMATİK VİTES sahibinden.comda - 553091791

10-12 yaşında bmw yerine kesinlikle bunu alırdım. 6 litre benzin yakar en fazla. Bayan için ideal

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun yolda çok kullanmıyacaksanız micra bakın garantisi bitmemiş alınır o rakamlara. Yakıtları şanzımanları çok güzel, en önemlisi tam otomatik kullanımı çok rahat bayanlar için

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peugeot / 208 / 1.2 PureTech / Access / 2017 SIFIR KİLOMETREDE 208 OTOMATİK VİTES sahibinden.comda - 553091791

10-12 yaşında bmw yerine kesinlikle bunu alırdım. 6 litre benzin yakar en fazla. Bayan için ideal

Hah bende bunları diyorum, ama uzun yolda yorar mı nasıl olur bilemedim, çünkü Konya-Antalya arası gidip gelinecek km’nin çoğu, birde bmw ben kendim çok istedim içimde kalmıştı ondan bmw’ye sıcak bakıyorum galiba

Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda çok kullanmıyacaksanız micra bakın garantisi bitmemiş alınır o rakamlara. Yakıtları şanzımanları çok güzel, en önemlisi tam otomatik kullanımı çok rahat bayanlar için
    Micra’nın tipini bi türlü beğendiremedim anneme, bildiğimiz üzere kadınlar arabadan çok algısına, tipine bakınca, 63-64.000 liraya 0 micralar var aslında sahibinden’de ama ikna edemedim

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hah bende bunları diyorum, ama uzun yolda yorar mı nasıl olur bilemedim, çünkü Konya-Antalya arası gidip gelinecek km’nin çoğu, birde bmw ben kendim çok istedim içimde kalmıştı ondan bmw’ye sıcak bakıyorum galiba

Micra’nın tipini bi türlü beğendiremedim anneme, bildiğimiz üzere kadınlar arabadan çok algısına, tipine bakınca, 63-64.000 liraya 0 micralar var aslında sahibinden’de ama ikna edemedim
    47ye sıfır aldığım 2015 micra bu gün 55-56 lira ediyor. Güzel pirim yapıyor, satışı hızlı, yakıtı vergisi düşük, sorunsuz arabalar. Honda Jazzda alabilirsin bir eski yüzünü, sıfır ayarlarında onlarında piyasası hızlı baya, cam tavanlı bulursan tipleride çok güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    208 veya micra düşünün derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı şanzumana sahip dizel c3 kullandım. Almadan önce mutlaka test sürüşü yapmanızı öneririm. Vites atışları o kadar kötü ki, her vites arası mevsim değişiyor.

O fiyatlara en mantıklısı bence yaris veya micra olur. Sorun çıkarmadan, full ekonomi ile yıllarca tepe tepe binilir;

Toyota / Yaris / 1.33 / Fun Special Skypack / -SECKİN OTOMOTİV- 2016 OTOMATİK YARİS CAM TAVANLI sahibinden.comda - 520705951

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konya-antalya kullanılacaksa bagaj lazım olacaktır diye düşünüyorum. En azından micra veya 208 in yetereli olmayabilir ve uzun yolda yorma ihtimalide yüksek.

Yine de bu modellere alternatif fiat 500 de olabilir

1.2 tsi fabia, ceed, yada 1.4tsi bir önceki model octavia bulunur belki.

Ama bu listede fabia hem güncel olmasından hem uzun yolda güç problemi yaşatmayacak olması bakımından mantıklı duruyor

Eski araçlara belli bir yaş üstü özellikle de anne kullacanacaksa uzak durmakta fayda var.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E87 ve B150 üzer hiç gerek yok.

Pug 208 idealdir.

Micra olur - Yaris olur - i10 - i20 olur -- Swift olur
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskı kasa bmw mercedes yerıne ben corsa e otomatık onerırım

6 ılerı tam otomatık gayet sorunsuz ben sehırıcınde dogru kullanımla su an 6.8 yaktırıyorum. donanım ve malzeme kalıtesı de bır cok b sınıfına gore guzel ferah, 208 alana kadar 10 kere corsa alırım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler