User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
117 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Range rover sport 2.7tdv6 hakkında

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşeye rağmen alacak gibi

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Son kada vogue sporttan iyi yalnızda

Senin baktığın kasada sport her anlamda misss de

Kalbi bitik işte
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım Borusan da çalışıyor 40.000 de 50.000 de yatak sarmasını çok doğal karşılıyor.Hatta yatak sardığında aracı o haliyle takasa verip tekrar sıfırını alan bir sürü müşteri var diyor.yani milyon verip 40.000 biniyorsun 100.000 masraf çıkartıyor 200-300 bine takasta saydırıp tekrar milyon verip yenisini alıyorsun nasıl bir tutkuysa???
    umarım açıklayıcı olmuştur ama tavsiyem siz böyle bir tutkuyla bağlanmayın derim bu markaya.bilmem kaç yaşında ve km de bilmem kaçıncı el araçlardan bahsediyoruz.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu sahibi arkadaşım heves var anlıyorum ama örnek teşkil etmesi açısından aşağıya bir link bırakıyorum 1 sene öncesinin konusu döviz o zamanlar bu kadar yukarıda değil belirtmek isterim. Buna ek olarak misal motoru kırsam 2jz(örnektir) koyarım değer o zaman diye düşünüyor olabilirsin yada daha güçlüsünü %99 şanzumanın limiti senin motor gücüne kadardır. Son kasa almadığın sürece başına gelebilecek bir kaç şeyi yazmak isterim. Yarın öbür gün amortisörlerin arıza verecek, patlayacak onu yaptıracaksın, cam kumandan bozulacak onu yaptıracaksın, bi bakacaksın klima kontrol bozulmuş klima 18derecede açık kalmış. Kamber açısını amostisörlere bağlı olarak kendi ayarlıyor, amortisör sağlam kalsa o bozulacak yaptırmasan lastikleri yiyecek 4 tane lastik koyucan 10k vs. vs. diye uzar gider liste.Diff. takozu gelecek 3ayda bir. Bi motor kulağını yaptırcan onun acısı geçmeden diğer motor kulağı selam verecek hadi diyecen oda eksik kalsın bu sıra şaft rulmanlarından bi uğultu gelecek ulan daha dur motor kulaklarını ödemedim derken ona zamanında müdahale ettirmesen şanzumanın(vidamıydı bişeydi tam hatırlamıyorum 6 ay uğultusuyla gezmiştim) bişeyleri eskiyecek sonra o kesilecek bu gelecek bilmem ne bilmem ne. Bu kadar üst üste arıza sürekli bi uğultu ve içe doğru girmesi halinin sonunda paranoyak olacaksın misal kız arkadaşımı alayım bi yol yapayım dedin müziği açtığınız keyifli keyifli giderken, birden huzursuz olacaksın müziği kısıp huzursuz olacaksın. Arabaya her bindiğinde huzursuz olacaksın, motoru arabayı sıkıştırırken kırdıysan hele gaza her oturduğunda huzursuz olacaksın başka arabalarda da. Yarın öbür gün vebostolu araban olsa çıkardığı dumanı görünce korkacaksın bayan psikolojin bozulacak işin özü. Eğer hazırsan hemen aşağıya otomobilleriniz konusununda linkini bırakıyorum, sahne senin

not: yazılanların hepsi yaşanmış bir hikayeden uyarlanmıştır.

http://www.techturkey.com/forum/sohb...tak_sardi.html

http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/
    123d

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu sahibi arkadaşım heves var anlıyorum ama örnek teşkil etmesi açısından aşağıya bir link bırakıyorum 1 sene öncesinin konusu döviz o zamanlar bu kadar yukarıda değil belirtmek isterim. Buna ek olarak misal motoru kırsam 2jz(örnektir) koyarım değer o zaman diye düşünüyor olabilirsin yada daha güçlüsünü %99 şanzumanın limiti senin motor gücüne kadardır. Son kasa almadığın sürece başına gelebilecek bir kaç şeyi yazmak isterim. Yarın öbür gün amortisörlerin arıza verecek, patlayacak onu yaptıracaksın, cam kumandan bozulacak onu yaptıracaksın, bi bakacaksın klima kontrol bozulmuş klima 18derecede açık kalmış. Kamber açısını amostisörlere bağlı olarak kendi ayarlıyor, amortisör sağlam kalsa o bozulacak yaptırmasan lastikleri yiyecek 4 tane lastik koyucan 10k vs. vs. diye uzar gider liste.Diff. takozu gelecek 3ayda bir. Bi motor kulağını yaptırcan onun acısı geçmeden diğer motor kulağı selam verecek hadi diyecen oda eksik kalsın bu sıra şaft rulmanlarından bi uğultu gelecek ulan daha dur motor kulaklarını ödemedim derken ona zamanında müdahale ettirmesen şanzumanın(vidamıydı bişeydi tam hatırlamıyorum 6 ay uğultusuyla gezmiştim) bişeyleri eskiyecek sonra o kesilecek bu gelecek bilmem ne bilmem ne. Bu kadar üst üste arıza sürekli bi uğultu ve içe doğru girmesi halinin sonunda paranoyak olacaksın misal kız arkadaşımı alayım bi yol yapayım dedin müziği açtığınız keyifli keyifli giderken, birden huzursuz olacaksın müziği kısıp huzursuz olacaksın. Arabaya her bindiğinde huzursuz olacaksın, motoru arabayı sıkıştırırken kırdıysan hele gaza her oturduğunda huzursuz olacaksın başka arabalarda da. Yarın öbür gün vebostolu araban olsa çıkardığı dumanı görünce korkacaksın bayan psikolojin bozulacak işin özü. Eğer hazırsan hemen aşağıya otomobilleriniz konusununda linkini bırakıyorum, sahne senin

edit: ben bunları kendi şanssızlığım olarak değerlendiriyordum lakin sanayiye gide gele gördüğüm LR maalesef böyle yapacak birşey yok. Aracım 2.0td4 freelander idi.
    123d

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 tane 2.7 aldım sattım şuan bi tanede 4.2 superchargedim var. Hepsi airmatik arızası verdi hata suan charged bursada airmatik yüzünden. Hadi bunları ufak arıza sayıyorum geçen sene bu zamanlar 2.7 tdv6 im vardı sabah marşa basmamla motor krank kırdı 1 milim bile yürümedim. Hadı bulgarıstandan parça, tanıdık ustayla falan 30.000 e mal ettim. Hemen sattım alan galerici 10.000 km sonra yinr krank kırdı motordan yana sıkıntı yaşamak istemiyorum diyorsan 4.2 supercharged al yakıt o kadar fark etmiyor 2.7 de cok yakıyor uzun yolda 4.2 belkı daha az bile yakıyordur ama illa masraf cıkarır en basıtı kapı, cam motorları arıza verir klima kompresörü arıza verir ekran pikselleri bozulur. Yanı range alıcaksan sanayı ve bulgar ayağın olsun
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkerist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeye rağmen alacak gibi
    Bana kalırsa çoktan arabalara gidip bakmıştım abi
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son kada vogue sporttan iyi yalnızda

Senin baktığın kasada sport her anlamda misss de

Kalbi bitik işte
    Son kasada voguenin yanında sporta bakmam bile abi ama bu kasalarda sportlar daha şık Diyelim hiç sıkıştırmadan kullanıyoruz yine mi sorun çıkarıyor O kadar çok istiyorumki bu arabayı
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Borusan da çalışıyor 40.000 de 50.000 de yatak sarmasını çok doğal karşılıyor.Hatta yatak sardığında aracı o haliyle takasa verip tekrar sıfırını alan bir sürü müşteri var diyor.yani milyon verip 40.000 biniyorsun 100.000 masraf çıkartıyor 200-300 bine takasta saydırıp tekrar milyon verip yenisini alıyorsun nasıl bir tutkuysa???
    umarım açıklayıcı olmuştur ama tavsiyem siz böyle bir tutkuyla bağlanmayın derim bu markaya.bilmem kaç yaşında ve km de bilmem kaçıncı el araçlardan bahsediyoruz.
    Abi inan bağlandım bile ama yorumlar çok caydırıcı

edit: ben bunları kendi şanssızlığım olarak değerlendiriyordum lakin sanayiye gide gele gördüğüm LR maalesef böyle yapacak birşey yok. Aracım 2.0td4 freelander idi.
    Abi tam hayalimdeki olayı yazmışsın İnan bunu yaşamayı o kadar çok istiyorum ki ama işte tedirginlik. Abim felanda aynı böyle bmw ile uzun yola çıkmak istemez Ama babam öyle değil yaparsa yapar denemiş oluruz modunda Babam x5 i çok severdi istanbulda bi range rover'a bindi içini dışını çok beğendi sonra bana bulaştı hastalık Neyse hayırlısı olsun abi Teşekkür ederim bilgiler için.
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 tane 2.7 aldım sattım şuan bi tanede 4.2 superchargedim var. Hepsi airmatik arızası verdi hata suan charged bursada airmatik yüzünden. Hadi bunları ufak arıza sayıyorum geçen sene bu zamanlar 2.7 tdv6 im vardı sabah marşa basmamla motor krank kırdı 1 milim bile yürümedim. Hadı bulgarıstandan parça, tanıdık ustayla falan 30.000 e mal ettim. Hemen sattım alan galerici 10.000 km sonra yinr krank kırdı motordan yana sıkıntı yaşamak istemiyorum diyorsan 4.2 supercharged al yakıt o kadar fark etmiyor 2.7 de cok yakıyor uzun yolda 4.2 belkı daha az bile yakıyordur ama illa masraf cıkarır en basıtı kapı, cam motorları arıza verir klima kompresörü arıza verir ekran pikselleri bozulur. Yanı range alıcaksan sanayı ve bulgar ayağın olsun
    Abi illaki arıza çıkarır ama motor olunca hele kupa şase ayırma felan çok sıkıntı. Motor hariç herşeye tamamız şuan Bide bizimkiler dizel istiyor benzinli olmaz diyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Adam 1 km gitmden kırdım diyor

Sen bu hayvanı alma bundan kurban olmaz

Alacağın arabayı söylüyorum

Audi Q7 3.0 TDİ makyajlarsın missss gibi

Her dönem elit ve sağlam

Ben çanakkaleye gittim aldığımda millet nasıl bakaydi be

Valelerin göz bebeği kafaya çekilir

Range başına bela olur çok ciddiyim

Senim gibi çok kararsız kalıp almadım

Karar senin
    Dr.ECU

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tutmayın küçük enişteyi, gençlik heyecanı bacayı sarmış, tecrübe etmeden inanmak istemiyor

Maddi durumunuz rahatsa, sokağa atacağınız paralar çok koymayacaksa alın gitsin kardeşim, aklınızda kalacağınıza elinizde kalsın, dünya malı, yiyin gayri

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    azimle sıçan mermeri deler
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 1 km gitmden kırdım diyor

Sen bu hayvanı alma bundan kurban olmaz

Alacağın arabayı söylüyorum

Audi Q7 3.0 TDİ makyajlarsın missss gibi

Her dönem elit ve sağlam

Ben çanakkaleye gittim aldığımda millet nasıl bakaydi be

Valelerin göz bebeği kafaya çekilir

Range başına bela olur çok ciddiyim

Senim gibi çok kararsız kalıp almadım

Karar senin
    Yok abi q7 hiç ilgimi çekmiyor ama range dende vazgeçtim teşekkürler
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tutmayın küçük enişteyi, gençlik heyecanı bacayı sarmış, tecrübe etmeden inanmak istemiyor

Maddi durumunuz rahatsa, sokağa atacağınız paralar çok koymayacaksa alın gitsin kardeşim, aklınızda kalacağınıza elinizde kalsın, dünya malı, yiyin gayri
    Valla aklımda kalacak abi ama yapacak birşeyde yok yorumlardan sonra Teşekkürler.
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide bunun degişik bi versiyonu var ama onu demeye dilim varmıyo anladınsenonu
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide bunun degişik bi versiyonu var ama onu demeye dilim varmıyo anladınsenonu
    Anladım Gürsel abi anladım gerek kalmadı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım Gürsel abi anladım gerek kalmadı
    o zaman fazladan yorma bizi
    PROSTOCK GARAGE

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evin 4. arabası ve araba range benzinin fiyatı düşermi hiç
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zaman fazladan yorma bizi
    Sıkıntı yok deseydiniz yormazdım Gürsel abi
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evin 4. arabası ve araba range benzinin fiyatı düşermi hiç
    Keşke düşse Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar masrafla sıkıntıyla uğraştıktan sonra ferrari’ye filan binersin değer en azından. gündelik kullanılacak sıradan bir suv araç için hiç gerek yok uğraşmaya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi q7 hiç ilgimi çekmiyor ama range dende vazgeçtim teşekkürler

Valla aklımda kalacak abi ama yapacak birşeyde yok yorumlardan sonra Teşekkürler.

2008 Audi Q7 3.0 TDI Quattro 139.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 589949491

miss gibi araba beğenmiyisinnn
    Dr.ECU

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aga git yeni kasa sorento sportage al o bile daha iyidir sana derim, 3-5 keyif için ömür çürütmeye değmez aha sorunlu araba yani kabul git land servisi yapan yerlere sor motoru adamlar avuçlarını kaşımaya başlar zevkten
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler