User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
117 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Range rover sport 2.7tdv6 hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kez sol on tarafta patladı o da hava eksilerdeyken hard araziye girdik o yüzden oldu ben hava cok soguk oldugu icin malzemenin dayanmayıp patladıgını dusunuyorum.
    gayet normal. 500 600 bin km dayandıysa süspansiyon daha ne. sizin araç yetkili servis bakımlı sanırım. bakımları zamanında düzgün yapılınca 3.6 motorlar sağlam, ufak tefek şeyler dışında sıkıntısı yok gibi.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ya al sen boşver dinleme.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayet normal. 500 600 bin km dayandıysa süspansiyon daha ne. sizin araç yetkili servis bakımlı sanırım. bakımları zamanında düzgün yapılınca 3.6 motorlar sağlam, ufak tefek şeyler dışında sıkıntısı yok gibi.
    Dogru 500k ciddi bir rakam aslında. Evet araca Borusan harici cam suyu bile koyulmadı diyebilirim. Dısarıda elletmis olsaydık sanırım bu kmlere kadar cok daha fazla sorunla ugrasırdık.
    Ama ben yine de sıkıntısı yok diyemeyecegim cunku cıkan sorunlarda ödenmesi gereken rakamlar cok ciddi rakamlar bana göre.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

ClioRs182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşımın dayısı yeni kasa 3008 i sattı 25 bin km de idi arac , sonra senin gibi heves yaptı 2.7 range aldı alalı 1 ay oldu daha 240 bin km de imiş dün yolda kalmış motor kitlemiş sorun ne olduğu daha belli değil servise bıraktık çekiciyle döndük sonra dayısı lanet okuyor arabaya suan

se_RC_an - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    discovery 3 lerde de aynımı problemler peki bazen kafama takılıyo alsam diye sonra vazgeciyorum
    ama hep bi dicovery 2 td5 istemişimdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu hort

Bende bir kaç şey yazmak istedim gerçek kullanıcı olarak..

2006 2.7 TDV6 sport um vardı 170.000KM de alıp 220.000KM de sattım ufak tefek sorunlar (alarm ötmesi - Sunroof tahliyelerinin tıkanması) harici büyük bir olay yaşamadım çok şükür ki bakımlarını günü gelmeden km dolmadan yaptırdım 10 bini beklemedim hiç (özel serviste)

Bakımsız araç çok var piyasada bu araçları alanların öncelikli baktığı şey fiyat ilanları ucuzdan pahalıya sıralayıp gidip en uygun fiyatlıyı alınca bir kaç yıl içerisinde cepten o arabaya verilen paranın %30-%50 si kadar daha çıkıyor

Özel servislere de ayrıca bir parantez açmak lazım bazıları resmen çakallık peşinde "beğenmiyorsan git yetkiliye" edasında çalışıyor. Bu arabayı aldıysanız siz de koşturacaksınız arızasında ingiliz forumlarında her şeyden bahsetmişler..

2006 3.0 TDV6 Vogue bakıyorum şimdilerde Bmw motorlu temizini yakalarsam affetmem 3e 5e hayatta bakmam ucuz alıp 3 5 ay sonra kötü süprizlerle karşılaşmak istemiyorum.

Bu araçlar sanıldığı kadar da kötü ve sabıkalı araçlar değil kötü olan bizim yollarımız kötü olan bizim yakıtlarımız kötü olan bizim şoförlerimiz altında 2.5 tonluk araç olduğunun farkında değil bir çoğu HB araba kullanır gibi kullanıyor. Forumlarda bu araçlar hakkında arkadaşta var dayımda emmimde var eltimde vardı yorumların çoğu bu güvenilirlikte çok takılmayınız.

Land Rover bu işin nirvanası eyw q7 x5 ML GL hepsi de güzel arabalar ama hiç biri LR ın RR sı değil olamaz çizgisi çok farklı seviyorsanız alın kullanın lakin doğru ve temiz arabayı alın muhakkak

umrdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Techturkey de bu kadar güleceğim hiç aklıma gelmezdi. Tesadüfen karşıma çıktı konu. Bir iki yorumda hakikaten iş yerinde gözümden yaş geldi.

Biliyorum bu mesajım konu dışı olacak ve konuyu hortlatacak, ama bence herkes birinci sayfadan itibaren bir okusun. Kahkaha attım bir iki yorumda.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

umrdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hocam en çok da senin yorumlara güldüm Nedense Benjamin Franklin resminden midir, nedir bir iki yorumu okurken dün iş yerinde gözlerimden yaş geldi. Arkadaşlar geldi baktı neye gülüyorsun diye.

Yalnız Range'in bu kadar sorunlu olduğunu da ilk kez bu konu aracılığıyla öğrenmiş oldum. Alfa Romeo için sorunlu denir, ki çok severim, Range daha fenaymış.

Yurtdışı review'larına da bakınca hep 5 yıldız aldığını olağanüstü arazi performansı gibi yorumlar okuyorum. Bu konu sayesinde ufkum açıldı. Benim berber almayı düşünüyordu 2.7 olanlardan, vazgeçireyim.
    Konu umrdmr tarafından (30-01-2020 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çekine çekine yazıyorum: Freelander II' de ki 2.2 TD4 motor nasıldır ? Bu motor ford motoru mudur?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çekine çekine yazıyorum: Freelander II' de ki 2.2 TD4 motor nasıldır ? Bu motor ford motoru mudur?
    Ford Duratorq 2.2 Dizel motoru var onlarda.

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford Duratorq 2.2 Dizel motoru var onlarda.
    @Berkan söylemişti sana sormamı. Evoque benzinli motorları nasıldır alınır mı?
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boost Up Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @B16 ya sorarsan ingiliz alamazsın , sormadan alıcaksın biniceksin olurda bi yeri eline alırsan o zaman yetiş @B16 parça lazım diceksin.

Sevdiklerine aldırmıyor Jaguar , RR vs. bana kalsa 50 kişiye XF aldırmıştım. Hep vazgeçirdi arabayı bozup gelmeyin kucağıma diye.

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sport ararken mali açıdan riske girmeyip freelander2 aldım 20 bin km kullandım kesinlikle tavsiye edilebilir bir jip.Motoru tdv6 ya göre daha sorunsuz performansı gayet yeterli tüketimi de abartılı değil.
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yeni 2.0 benzinliler de çok yakması ve turbo harici bi sorun yok. JLR ortak motor gaz tepkisi, konforu bozmaması için biraz geç ilk harekette atiklik bekleme.

Aşağıda ki mesaj her şeyi özetliyor aslında
    Özetleyecek olursak; 2.0 (XE), 2.7, 3.0 dizeller patates. Bazı kasa ve motorlar sorunlu gerçekten alınmaz.

Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @B16 ya sorarsan ingiliz alamazsın , sormadan alıcaksın biniceksin olurda bi yeri eline alırsan o zaman yetiş @B16 parça lazım diceksin.

Sevdiklerine aldırmıyor Jaguar , RR vs. bana kalsa 50 kişiye XF aldırmıştım. Hep vazgeçirdi arabayı bozup gelmeyin kucağıma diye.
    Sanırım yanlış yapıyoruz. Al kanka diyip herkese gazlayıp sonra tamir için kucağa almak gerekiyor bu dönemde ama beceremiyoruz. XF 2.2 Dizel kalp sen bak onlar alınır ama alınır seviyeye gelene kadar kilometreler uzay olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni 2.0 benzinliler de çok yakması ve turbo harici bi sorun yok. JLR ortak motor gaz tepkisi, konforu bozmaması için biraz geç ilk harekette atiklik bekleme.

Aşağıda ki mesaj her şeyi özetliyor aslında
    Özetleyecek olursak; 2.0 (XE), 2.7, 3.0 dizeller patates. Bazı kasa ve motorlar sorunlu gerçekten alınmaz.

Sanırım yanlış yapıyoruz. Al kanka diyip herkese gazlayıp sonra tamir için kucağa almak gerekiyor bu dönemde ama beceremiyoruz. XF 2.2 Dizel kalp sen bak onlar alınır ama alınır seviyeye gelene kadar kilometreler uzay olur.
    Helal olsun, herkes senin gibi davranmaz, dediğin gibi "al, gör ananın a nı diye"

Evoque 2.0 benzinliler tipi hoşuma gidiyo açıkçası. Yakıtı göz ardı edersek motorda önemli birşeyi yok değil mi? Turbosuda ne kadar dayanır? Birde klasik duyduğumu Rangelerin elektrik aksam muhabbeti var. O nasıldır? Çok soru sordum hakkını helal et
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Helal olsun, herkes senin gibi davranmaz, dediğin gibi "al, gör ananın a nı diye"

Evoque 2.0 benzinliler tipi hoşuma gidiyo açıkçası. Yakıtı göz ardı edersek motorda önemli birşeyi yok değil mi? Turbosuda ne kadar dayanır? Birde klasik duyduğumu Rangelerin elektrik aksam muhabbeti var. O nasıldır? Çok soru sordum hakkını helal et
    Benim arkadaşta vardı Amerika'da Evoque 0 almıştı 2.0 4 silindir turbo motorlu, 50bin milde falan araba bendeyken önce arıza yaktı, baktım mavi mavi üfürüyor kapaktan, performans düştü falan filan derken direk servise götürdüm ki meğer motoru kucağa almışız ama sebebi yaklaşık 30bin mildir yağ değişmemesi tabii. Sonra garantiden yaptırdı bi şekilde

Genel olarak çok konforsuz, bozuk yolda o yüzden keyifsiz, ama otobanda virajlı yollarda falan baya güzel gazlanan keyifli bir SUV bence. Meridian ses sistemi ve cam tavan olsun mutlaka derim onlarla keyifli.

Ufak tefek dağ bayır çamur göl girip çıkmaktan bir şey olmuyor ama off road da denedim epey

Yakıt olarak hatırlamıyorum ama galiba E46 330'la ya aynı ya bir tık fazla yakıyordu. Sen çevreyolu falan derken 12-15 arası yakarsın yine muhtemelen. Çevreyolu olmasa 15-20 arası derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim arkadaşta vardı Amerika'da Evoque 0 almıştı 2.0 4 silindir turbo motorlu, 50bin milde falan araba bendeyken önce arıza yaktı, baktım mavi mavi üfürüyor kapaktan, performans düştü falan filan derken direk servise götürdüm ki meğer motoru kucağa almışız ama sebebi yaklaşık 30bin mildir yağ değişmemesi tabii. Sonra garantiden yaptırdı bi şekilde

Genel olarak çok konforsuz, bozuk yolda o yüzden keyifsiz, ama otobanda virajlı yollarda falan baya güzel gazlanan keyifli bir SUV bence. Meridian ses sistemi ve cam tavan olsun mutlaka derim onlarla keyifli.

Ufak tefek dağ bayır çamur göl girip çıkmaktan bir şey olmuyor ama off road da denedim epey

Yakıt olarak hatırlamıyorum ama galiba E46 330'la ya aynı ya bir tık fazla yakıyordu. Sen çevreyolu falan derken 12-15 arası yakarsın yine muhtemelen. Çevreyolu olmasa 15-20 arası derim
    bakma bende ne istediğimi bilmiyorum. belki kendime/ablama. onlarında fiyatı aldı yürüdü gerçi

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakma bende ne istediğimi bilmiyorum. belki kendime/ablama. onlarında fiyatı aldı yürüdü gerçi
    Ya sen niye kasınıyosun ki simdi
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler