User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: YARDIM ! Yeni Araç Seçimi

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slk 300 bence duruş kullanım performans ve donanım olarak hepsinde tatmin eder. Harmanlı bir slk300 düşürdüm ben olsam yada 718 öncesi cayman düşük km’li varsa yine bakılabilir.

Rs6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slk 300 bence duruş kullanım performans ve donanım olarak hepsinde tatmin eder. Harmanlı bir slk300 düşürdüm ben olsam yada 718 öncesi cayman düşük km’li varsa yine bakılabilir.
    Yakın bir arkadasim SLK 250 aldı. Onu sürdükten sonra dinamikleri cok hoşuma gitti. Elektrikli koltuk ve harmanli olan tek araç var ve ederinin bayagi üzerinde bir fiyata sahip.

Cayman kesinlikle cok içimde olan ve istediğim bir arac. 981 Cayman’i diyorsanız maalesef bütçeme uyan yok. 987’lerde var ancak yakıt ve bakım masraflarının genel olarak fazla olduğu yorumu var ancak su ana kadar sürücü yorumu almadım.

Bu iki aracın maalesef depolama alanı biraz sorun olabilir sonucta günlük kullandığım bir araba olacak. Sadece okula git gel kullanmıyorum. Kışın, Bilecik - İzmir arası yazınsa Bodrum’a yüklü valizlerle bolca gidiyorum.
    Konu Rs6 tarafından (03-09-2018 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rs6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın bir arkadasim SLK 250 aldı. Onu sürdükten sonra dinamikleri cok hoşuma gitti. Elektrikli koltuk ve harmanli olan tek araç var ve ederinin bayagi üzerinde bir fiyata sahip.

Cayman kesinlikle cok içimde olan ve istediğim bir arac. 981 Cayman’i diyorsanız maalesef bütçeme uyan yok. 987’lerde var ancak yakıt ve bakım masraflarının genel olarak fazla olduğu yorumu var ancak su ana kadar sürücü yorumu almadım.

Bu iki aracın maalesef depolama alanı biraz sorun olabilir sonucta günlük kullandığım bir araba olacak. Sadece okula git gel kullanmıyorum. Kışın, Bilecik - İzmir arası yazınsa Bodrum’a yüklü valizlerle bolca gidiyorum.
    Boy kilo olarak içine sığmak sorun değilse alınır bence. Her sene bodruma valizleri kargoluyorum bagaj çok dert değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boy kilo olarak içine sığmak sorun değilse alınır bence. Her sene bodruma valizleri kargoluyorum bagaj çok dert değil
    Biraz arabanın işlevsel olmasi da önemli benim icin bazen garajdan baska bir arabayla çıktığımda geri kalanların sığabileceği bir araba olmasi gerekiyor.

Dolayısıyla TT ve SLK’yi bir nebze de olsa silmeye başladım.

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürüş dinamikleri olarak A45 hepsinin önünde bence. Zaten SLK, 4.20, E Serisi vb. araçları AMG bir arabayla mukayese etmek oldukça saçma.
    Senin kendi içinde şunun kararını vermen lazım cabrio bir binek otomobil mi, yoksa sürüş odaklı bir yarış otomobili mi? Yarış otomobili olarak gönül isterdi ki bütçene uygun bir M araç al fakat güncel piyasa ile e60 ve e63 alabilirsin ki bunlarda yaş ve km itibariyle verimli olmayacaktır.

Yukarda Cayman lafı geçmiş ve bence gerçekten alınabilecek bir araba. Petrolheadler genellikle bu arabayı gerçek bir Porsche olarak görmez fakat arkadaşımın 1999 Boxter'ını kullandığım zaman Porsche'nin modeli ne olursa olsun gerçekten bir pist otomobili olduğuna ikna olmuştum.

Fakat hem yaş olarak hem a45 en mantıklı gibi geliyor bana. Kalan binek otomobiller için gözüne hangisi hoş geliyorsa onu al.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şartlara göre gözüken en ideal seçim Golf 7.5 R ama ilanlara nadiren düşer oda hangi fiyata düşer muamma, yok çıkmadı ;
    Sorry, you have been blocked
    Hayırlı olsun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürüş dinamikleri olarak A45 hepsinin önünde bence. Zaten SLK, 4.20, E Serisi vb. araçları AMG bir arabayla mukayese etmek oldukça saçma.
    Senin kendi içinde şunun kararını vermen lazım cabrio bir binek otomobil mi, yoksa sürüş odaklı bir yarış otomobili mi? Yarış otomobili olarak gönül isterdi ki bütçene uygun bir M araç al fakat güncel piyasa ile e60 ve e63 alabilirsin ki bunlarda yaş ve km itibariyle verimli olmayacaktır.

Yukarda Cayman lafı geçmiş ve bence gerçekten alınabilecek bir araba. Petrolheadler genellikle bu arabayı gerçek bir Porsche olarak görmez fakat arkadaşımın 1999 Boxter'ını kullandığım zaman Porsche'nin modeli ne olursa olsun gerçekten bir pist otomobili olduğuna ikna olmuştum.

Fakat hem yaş olarak hem a45 en mantıklı gibi geliyor bana. Kalan binek otomobiller için gözüne hangisi hoş geliyorsa onu al.
    Benimde büyük önceligim A45, ancak istediğim donanımlarla birlikte uygun kilometre bulduğum surece

Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şartlara göre gözüken en ideal seçim Golf 7.5 R ama ilanlara nadiren düşer oda hangi fiyata düşer muamma, yok çıkmadı ;
    Sorry, you have been blocked
    Hayırlı olsun..
    A45’lerle ayni anda Golf R ve S3’lerin ilanlarını da izliyorum.

Bu arada bir güncelleme yapayım; arabayi almam Aralık ayını bulacak, daha cok araç kiralama firması arıyorum su anda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4.20d alacağıma bi yolunu bulur 4.28 alırdım.

ama yaşın gereği a45 veya golf r gibi bi hothatch daha uygun sanki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncelleme yapma ihtiyacı duydum; uzun süre süren karar aşamasından sonra beklenmeyen etkenlerle artan bekleme süresiyle birlikte son kararı vermiş bulunmaktayım ve bir araç almış bulunmaktayım.

İki hafta sonra teslim alacağım ve detaylıca konusunu açacağım.

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütün kriterleri birleştiren bir araba olmuş resmen
    4çeker
    benzin
    cabrio
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler