User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
66 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Hızır idi Yunus idi

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eger postaciysa ben gulmuyorum
    Ciddiye alip ugrasip cevap veriyoruz bu sekilde devam ederse gercekten sorana cevap verirken tereddut ederiz ulan buda o olmasin vb tarzinda..
    Demem o ki komik falan degil..

IVU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    .nıyalkıça unub anaB ?kma mik ıcatsoP ?zunusroyitsi ım raik zanızığA .relyös inireliske ınıralıtra ,red nalaf elyöb ub leyöş abara uş nasnİ .koy dnerev pavec nügzüd urğod ayuros muğudros netaZ .miliğed şimlibezöç ama rav usunok hitaF rib daatro rıyaH ?netçekrg um royımlışalna acnızay sret ıjaseM

Yanlışım varsa düzeltin.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kusura bakmada. gılgamıs destanı gıbı yazı yazıp ardından dogru duzgun cevap veren yok demen saçma. kısa soru sor.
    sana daha evvelden a45 ın eskısının amortisorlerı yenıde guncellendı denıldı tınlamadın. bana farketmez dedın.
    gıdıp enınde sonunda a45 alıcaksın burda milleti yok yere esir almaya çalışıyosun.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmada. gılgamıs destanı gıbı yazı yazıp ardından dogru duzgun cevap veren yok demen saçma. kısa soru sor.
    sana daha evvelden a45 ın eskısının amortisorlerı yenıde guncellendı denıldı tınlamadın. bana farketmez dedın.
    gıdıp enınde sonunda a45 alıcaksın burda milleti yok yere esir almaya çalışıyosun.
    Güzel kardeşim A45 ile alakalı diğer konuda ettiğimiz sohbet için ağzımdan olumsuz bir şey duydun mu? Bildiklerini paylaşan insanlara zaten teşekkür ediyor, söylediklerini dikkate alıyorum. Makyajlı kasada önde kilit olduğu söylendi sonra başka bir arkadaş A45'in parçaları çok pahalı dedi diğer arkadaş önden çeker olarak tasarlanan araçların dört çeker sistemine döndüğünde ön taraftan kayma eğilimli olduğunu söyledi vs... Bende başka bir arkadaşın konusu üzerinden insanlara soru sormak istemediğim için kendim bir konu açmak istedim. Bunun anormal tarafı nedir? Uzun, uzun yazmamın nedeni kendimi doğru şekilde ifade etmek istiyor olmamdır. Bundan rahatsız olma nedenini anlamış değilim? Ben ne bana fark etmez yazdım nede "tınlamama" diye tabir ettiğin tavırlar içerisindeyim. Benden önce A45 alan arkadaşın mesajı ile benim cevaplarımı karıştırmış olabilirsin. Benim adıma A45 alacaksın falan yazıyorsun, yok milleti esir etme. Ben kaç yılda ilk defa konu açmışım o da aracımı değiştiriyorum diye bu şekilde konuşman saçma. Cevap vermek isteyen insan cevap verir vermek istemeyen insanın canı sağ olsun. Neden böyle bir mesaj attın anlamış değilim. Forum burası bende düşündüğüm araçlar hakkında bilgi dinmeye daha önce sahip olmuş deneyimlemiş insanlardan fikir almaya çalışmaktayım zira bu forum kurallarına aykırı veya yanlış bir tavır ise kusura bakmayın. Ben demek ki forumu yanlış anlamış ve algılamışım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı IVU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koy dnerev pavec nügzüd urğod ayuros muğudros netaZ .

Yanlışım varsa düzeltin.
    buna istinaden yazdım.

No coffee!!!

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    .nıyalkıça unub anaB ?kma mik ıcatsoP ?zunusroyitsi ım raik zanızığA .relyös inireliske ınıralıtra ,red nalaf elyöb ub leyöş abara uş nasnİ .koy dnerev pavec nügzüd urğod ayuros muğudros netaZ .miliğed şimlibezöç ama rav usunok hitaF rib daatro rıyaH ?netçekrg um royımlışalna acnızay sret ıjaseM

Yanlışım varsa düzeltin.
    Ergen misin ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buna istinaden yazdım.
    Bir yukarıdan aşağıya tek, tek cevaplara bak istersen. Sonra istinaden tekrar yazarsın.

Araçlar hakkında bilgi talep ettim. Artı yönleri neler eksi yönleri neler? Genel durumları nedir? Bilindik sorunları var mı? Vs... İlk cevap senden gelmiş ama pek iç açıcı değil sonra zaten yine pek faydalı cevaplar gelmeyince dedim herhalde ben derdimi anlatamadım bir mesaj daha yazdım. Araçlar hakkında bilgi edinmek istediğimi söyleyerek. Sonra postacı diye bir şey başladı konuda, anlamadım ama çokta üstünde durmadım. Derken yine son mesaj olarak sen çıktın karşıma bir magazin muhabiri edası ile yazdıklarımdan bir yer seçerek buna istinaden diyorsun üstelik. Güzel insan yukarıda yazdığım araçlar hakkında bilgin deneyimin varsa bunları benimle paylaş, yardımcı olmuş olursun.

Örnek vermem gerekirse;

Mini alma diye cevap atmak yerine... Mini alma çünkü... diye açıklama yaparsan öğrenmiş olurum, iyi olur. Lütfen diğer arkadaş gibi BRZ içinden geçer diye bir açıklamada yapma ama BRZ hakkında eksi artı yönlerini biliyorsan çok memnun olur, saygıyla dinlerim. BRZ zaten kullanım keyfi amacı ile tasarlanmış bir araç gidip bilmem kaç HP gücünde ki araçlar ile sidik yarıştırmakta pek mantıklı olmaz. Zira hazırlanmış bir BRZ ile piste çıkıp kendinden çok daha güçlü araçları üzdüğünü de gözlemlemek mümkün. Bunu belirtmemin sebebi de gelen yorumları okumuyorum sanma lütfen hepsini okuyorum lakin içlerinde sorduğum soruya karşı verilmiş düzgün bir cevap olmadığı için sadece okuyorum yani yazacak bir cevabım yok. Bir araç hakkında yorum yapılacaksa bu yorumu yapan arkadaşın yaptığı yorumu neye istinaden yaptığını açıklaması benim için önemli aksi halde bana göre hava kalan cümleler bunlar. Bilmem derdimi anlatabildim mi? Bu tarz olarak konuyu farklı yerlere uzatmakta istemem. Ben yukarıda ki araçlar hakkında bilgi talep ediyorum. Bilen kişiler zahmet edip açıklarsa ne ala... Açıklamazsa dediğim gibi canları sağ olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergen misin ?
    Var sayalım senin tabirin ile "ergen" im. Sen bunu yazdın çok mu büyük oldun veya akıllıca bir büyüğe yakışacak soru mu sordun? Ben anlamıyorum sabrımı mı sınıyorsunuz, şaka peşinde misiniz. Araçlar hakkında tecrübesi olan ve bunu paylaşmak isteyen kişiler lütfen cevap yazsın.

Konu: ARABALAR.
    Soru: BU ARABALARIN ARTI VE EKSİ YÖNLERİ.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Var sayalım senin tabirin ile "ergen" im. Sen bunu yazdın çok mu büyük oldun veya akıllıca bir büyüğe yakışacak soru mu sordun? Ben anlamıyorum sabrımı mı sınıyorsunuz, şaka peşinde misiniz. Araçlar hakkında tecrübesi olan ve bunu paylaşmak isteyen kişiler lütfen cevap yazsın.

Konu: ARABALAR.
    Soru: BU ARABALARIN ARTI VE EKSİ YÖNLERİ.
    Buraya ters yazı post etmen bir tek onu düşündürdü ben ne yapayım canım kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buraya ters yazı post etmen bir tek onu düşündürdü ben ne yapayım canım kardeşim
    Tamam da güzel kardeşim bak yukarıda dönen sohbete... Postacı? Fatih? Vs... Bende dün gece o cevapları görünce sarhoş falan olduklarını veya şaka yaptıklarını düşündüm. Mantıklı şeyler yazıldı da ben ters cevaplar yazmadım konu daha doğrusu ters bir cevap yazmak yerine mesajı komple ters çevirdim. Çok komik olamayabilir hak veririm bu düşünceye lakin bu ters mesajı görünce ne düşünüyorsan bende diğer mesajları görünce aynı şeyleri düşündüm. Benim derdim bak yıllar önce üye olmuşum ilk defa konu açmışım ve konu açmamın nedeni arabamı değiştireceğim için almayı düşündüğüm araçlar hakkında bilgi edinmek, ben bunun neresi nasıl ne şekilde ters algılandı onu dahil anlamış değilim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Tamam da güzel kardeşim bak yukarıda dönen sohbete... Postacı? Fatih? Vs... Bende dün gece o cevapları görünce sarhoş falan olduklarını veya şaka yaptıklarını düşündüm. Mantıklı şeyler yazıldı da ben ters cevaplar yazmadım konu daha doğrusu ters bir cevap yazmak yerine mesajı komple ters çevirdim. Çok komik olamayabilir hak veririm bu düşünceye lakin bu ters mesajı görünce ne düşünüyorsan bende diğer mesajları görünce aynı şeyleri düşündüm. Benim derdim bak yıllar önce üye olmuşum ilk defa konu açmışım ve konu açmamın nedeni arabamı değiştireceğim için almayı düşündüğüm araçlar hakkında bilgi edinmek, ben bunun neresi nasıl ne şekilde ters algılandı onu dahil anlamış değilim.
    Fatih denen arkadaşı ve mevzuları bilseydin neden öyle davrandıklarını anlardını anlardın.

Genelde farklı nicklerle senin açtığın konuya benzer konular açardı, yazım dili vs benziyor çünkü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih denen arkadaşı ve mevzuları bilseydin neden öyle davrandıklarını anlardını anlardın.

Genelde farklı nicklerle senin açtığın konuya benzer konular açardı, yazım dili vs benziyor çünkü..
    Fatih denen arkadaşın konusunu yukarıda ki yorumlardan anladım lakin benim anlamadığım kısım konunun bu yönde uzatılması ve Fatih konusundan önce gelen mesajlarda da araçlar hakkında bilgi paylaşımından uzak veya aşırı düz şekilde yorumlar yazılması. Konu açarken ne yapayım ben yazım şeklimi mi değiştireyim? Ben Fatih değilim diye başlık mı açayım? Güzel kardeşim bak forumda o kadar piste giren insan var BRZ kullanmışlar Mini'e binen bir sürü insan vardır bende dedim ki bu arkadaşlar bana yukarıda ki araçların ARTI/EKSİ yönlerini anlatır bende buna göre tercihi mi yaparım vs... Fatih Postacı bilmem ne bunlara gerek yok. Varsa böyle bir kişi ve sürekli aynı konuları açıyor ise İP bellidir tekrar üyelik açılınca forum yetkilileri müdahale etsin veya madem herkes bu arkadaştan haberdar ve yazım şekline kadar çözümlenmiş cevap verilmemesi daha uygun değil mi? Bu şekilde fikir yürüterek cevap verilince görmüş olduğun gibi yeni üyelerin konuları karışıyor bilgi alamıyor hatta can sıkıyor, bence bunlara gerek yok. Konuyu bu şekilde uzatmanın da anlamı yok.

BEN FATİH DEĞİLİM. ARAÇ DEĞİŞTİRECEĞİM İÇİN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ARAÇLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNME AMACI İLE BU KONUYU AÇMIŞ BULUYORUM. TÜM FORUM ÜYELERİNE BİLDİRİLİR.

Bak yazdım kocaman yukarıya... Artık uzatmayalım kul hakkı için gına geldi bana, hiç gerek yok. Araçlar hakkında deneyim sahibi olan kişiler araçların iyi kötü yönlerini yazarsa bende okuyup öğrenmiş olurum.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısa anlat anlatmak istediklerini.
    kısada ben kendimi ifade edemem dersen kendini ifade edebilme konusunda uzmana başvurmanı öneririm.

No coffee!!!

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih denen arkadaşın konusunu yukarıda ki yorumlardan anladım lakin benim anlamadığım kısım konunun bu yönde uzatılması ve Fatih konusundan önce gelen mesajlarda da araçlar hakkında bilgi paylaşımından uzak veya aşırı düz şekilde yorumlar yazılması. Konu açarken ne yapayım ben yazım şeklimi mi değiştireyim? Ben Fatih değilim diye başlık mı açayım? Güzel kardeşim bak forumda o kadar piste giren insan var BRZ kullanmışlar Mini'e binen bir sürü insan vardır bende dedim ki bu arkadaşlar bana yukarıda ki araçların ARTI/EKSİ yönlerini anlatır bende buna göre tercihi mi yaparım vs... Fatih Postacı bilmem ne bunlara gerek yok. Varsa böyle bir kişi ve sürekli aynı konuları açıyor ise İP bellidir tekrar üyelik açılınca forum yetkilileri müdahale etsin veya madem herkes bu arkadaştan haberdar ve yazım şekline kadar çözümlenmiş cevap verilmemesi daha uygun değil mi? Bu şekilde fikir yürüterek cevap verilince görmüş olduğun gibi yeni üyelerin konuları karışıyor bilgi alamıyor hatta can sıkıyor, bence bunlara gerek yok. Konuyu bu şekilde uzatmanın da anlamı yok.

BEN FATİH DEĞİLİM. ARAÇ DEĞİŞTİRECEĞİM İÇİN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ARAÇLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNME AMACI İLE BU KONUYU AÇMIŞ BULUYORUM. TÜM FORUM ÜYELERİNE BİLDİRİLİR.

Bak yazdım kocaman yukarıya... Artık uzatmayalım kul hakkı için gına geldi bana, hiç gerek yok. Araçlar hakkında deneyim sahibi olan kişiler araçların iyi kötü yönlerini yazarsa bende okuyup öğrenmiş olurum.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Fatih değilsin doğru Şinasi senin adın değil mi reis
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısa anlat anlatmak istediklerini.
    kısada ben kendimi ifade edemem dersen kendini ifade edebilme konusunda uzmana başvurmanı öneririm.
    Sen ruh hastası mısın? Sana ne cümlenin uzunluğundan kısalığından! Okumak işine gelmiyor ise okuma. Okuyacak kadar meraklı bir yapın var ise ve bu durumdan rahatsız oluyorsan sen bir gözük doktora. Boş boş konuşup duruyorsun. Yok makale gibi yazma. Yok kısa yaz yazacaklarını. Senin cümle hakkından mı kullanıyorum ben yazdıkları mı? Amacın ne senin? Bilende konuşuyor bilmeyende diye imza yerleştirmenin sebebi suçluluk duygusu mu? Gördüğüm kadarı ile bu ifade tam olarak uyacak şekilde yorumlar yapıyorsun çünkü. Senin uzunluk kısalık derdin başka bir nedenden kaynaklı ise ve takıntının asıl kaynağı bu ise'de artık tıp ilerledi kendini bu şekilde üzmene kırmana gerek yok. Kısa anlat anlatmak istediklerini diyorsun! Ya tam küfür edilecek insansın da küfür benim tarzım değil çünkü uzun,uzun yazdığım yazıları daha uzatarak uzunluğu boyunca kalınlık tercihi sana kalmış her harfi noktayı ayrı virgülü ayrı sana armağan ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütün gün evde açılışı evlilik programıyla yapıp diziler ile bitiren insanlar gibi cümle kuruyosun. aynı cümleleri ne kurup duruyosun olm sen . millet sana bilgi yazıyo. tatmin olmuyosun sonra tekrar farklı bir şekilde sorduğunu sanıp aynı soruları floodlayıp duruyosun.

şizofrenlik olarak arkadaş fatihe çok benziyor umarım bu sefer fatih götüne bezbol sopası sokmazlar.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heceleyerek okuduğun için mi uzun cümleler bu kadar ağrına gidiyor yoksa uzun cümlelerle mi gidenler yaktı canını tatlı insan? Senin asıl derdin ne gerçekten? Bu kadar saçmalamayı başardığına göre ya hayal gücün aşırı gelişmiş yada yaşadığın sanal alem sosyalliği soysal hayat algısını yok etmiş sende. Bilgi veriyorlar dediğin mesajları bir yazsana buraya alıntı yaparak! Levent arkadaşın diğer konuya yazdıklarını dışında. Bana bir göster bakayım kim neyin bilgisini vermiş? Bak bu senin bu konuya attığın ilk mesaj;

sen 1 araba alıp binme derdindesin.
    bi tanesini al . bu cooper olmasın
    bin baktın beğenmedin sat gitsin , diğerine geç .
    hepsine bin kararını sen ver.
    Bilgi akıyor gerçekten, inanılmaz kültürlü açıklayıcı, anlamlı ve güzel cümleler kurmuşsun. TDK umarım bu yazım sitilini atlamazda sana gerekli başarı belgesini verir. Ben bilmiyordum araba almak isteğimi söyleyerek ışık oldun hayatıma. Hepsini deneyip satıp bu uğraşın yanında edeceğim zarar marjını da sen karşılayacaksın sanırım? Kararı HASAN versin demiyoruz araçlar hakkında bilgi ediniyoruz.

Kurduğun cümleleri de adaplı kur Fatih kim onla derdiniz ne ben bilmem, ilgilenmem. Lakin şahsıma haddini aşarsan inan ki dünya küçük o kurduğum uzun, uzun cümleler içinde ki büyük A harfine üsten oturtup ağızdan sağlıklı şekilde alınamayan oksijeni hak edilen yerden alınmasını keyifle sağlarım. Yinede tabi konu bu değil ama cümle kuracaksan bunu adabı muaşeret kanunlarına uygun şekilde yapman saygı ve sevgi açısından önemli. Sosyal bir ortam burası bir sürü okuyan genç yaşlı insan var. Ağzına kirada istemene gerek yok. Yaradan sana o ağzı kendini ifade edebil diye vermiş, kullanmaya çekinme.
    Konu IVU tarafından (27-09-2018 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım Hatası.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşı kim silkecek beyler ben silkmek istemiyorum sıkıldım ergenlerden artık. kendi duymakistedikleri haricinde yazılan tüm cümleler ağırına gidiyor.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoğullu konuşarak kendini haklı gibi göstermek veya kendine bir kaç şakşakcı bulmak ise amacın, umarım istediğin gibi olur ve mutlu olursun. Zira mutluluk hormonu zeka sağlığı açısından büyük önem taşımakta. İlk mesajından son mesajına kadar tek yaptığın şey kendi inandığın doğruları tek doğru oymuş gibi saçma bir dil ile ortaya dökmek. Amacı bam başka olan bir konuyu alıp getirip kendini tatmin etmek adına sosyal bir ortam üzerinden çekiştiriyorsun. Aslında bir yanımda uğraşma belli mensup bir kişilik diyor ama işte insanız sonuçta bazen tutamıyoruz kendimizi. Allah seni ıslah etsin dostum Allah senin yanında ki insanara sabır versin. Benim sana diyecek başka cümlem yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler