User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
66 sonuçtan 58 ile 66 arası

Konu: Hızır idi Yunus idi

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı IVU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim söyle madalyanı da versinler. Birde yazı yazıp fotoğraf atmışın, bu tavrında ilk mesajın kadar yersiz. Ben sana nerede olduğunu veya ne yaptığını sormadım. Sorduğum soru açık bir şekilde neden böyle bir mesaj attığın. Bak yukarıda biz evet @ruudvan ile atıştık ama ne o ne ben şahsa yönelik bir cümle kurmadık. Sen kişisel olarak bir insanın tipine karşılık aşağılama içerikli cümleler kuruyorsun. Bu bir espri ise... Kusura bakma ama bana pek komik gelmedi. Ben 2016 yılında üye olduğum bir siteye yıllar sonra arabamı değiştireceğim için bir konu açmışım buna rağmen farklı yorumlar ile karşılaştım lakin arkadaşlar özel mesaj atarak durumun farklı bir kişiden kaynaklı olduğunu ve fotoğraf atarsam sorunun ortadan kalkacağını söyledi. Bende forum huzurunu bozmamak adına her ne kadar mantıksızca olsa da bu fotoğrafı dahi attım. Sen geldin bunun üstüne bir terör örgütünü baz alarak cümleler kurdun. Şimdi şunu bil güzel kardeşim ben balıkçılık yapıyorum ve biz artık deniz suyundan mıdır bilinmez gelende saç dökeriz bu yüzden bir çoğumuz ya şapka ya bere takar günlük hayatında, belki de iş alışkanlığıdır bu aynı zamanda. Evet çok senin değiminle " prezentabl " durmuyoruz zira mesleğimiz pek kolay değil. Yoğun çalışırız ne saçımıza ayıracak vakit buluruz nede sakalımıza bunu pek ihtiyaç olarakta görmeyiz esasında daha hür yaşamaya alışkın insanlarız. Bunların hiç biri bizim ne kültürsüz olduğumuzu nede pis olduğumu işaret eder. Bir kitap önerdiğin için sana teşekkür ederim ama bir şey önerirken art niyetli olmak yerine yapıcı olmayı tercih etmelisin. Bunun adabı doğrusu, yolu budur. Kurduğun cümle ve bu cümlenin üslup'u yanlış. Ben burada kimseye bir saygısızlık etmedim saygısızlık etme amacı ile bu foruma üye olmadım aynı zamanda biri gelsin bana saygısızlık etsin diyede bu ortamda bulunmuyorum. Anlamadığım bir konu hakkında fikir alma adına burada bulundum ve sanıyorum ki daha fazla bulunmama gerek yok.

Tüm cevap yazan iyi niyetli insanlara teşekkür ederim. Bir hatam olduysa affola.
    Biz seni Fatih(Şinasi) zannettiğimiz için böyle oldu cunku bahsedilen kişi daha önce fake profiller açmış kendisini de yazım şeklinden anlamıştık, sen de öyle yazınca seni de o zannettik. Ram's ve Autobahn Airlines A7 konularına bak anlayacaksın ne demek istediğimizi.

Ben olsam A45 alırdım, yol tutuşu gidişi falan bilmem ama sesi çok güzel.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

IVU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estağfurullah @enesy ben özür dilemeniz için bir cümle kurmadım ve inanın böyle bir beklentim yok yinede nezaketiniz adına teşekkür ederim. @Burak K. Anlıyorum lakin göründüğü gibi fotoğraf dahi atarak bu konunun uzaması yerine konunun temeline dönerek öğrenmek istediklerimi öğrenme amacı ile konuyu devam ettirmeye çalışmaktayım. Bu fotoğraftan sonra kişisel hakaret sayılabilecek aşağılama amacı ile cümleler kurması üzdü beni aslında beni en çok üzen şey forum sayfasının üstünde bulunan "saygı ve sevgiyle anıyoruz" yazısı oldu, cevapları okudukça. Ben o fotoğraf orada olduğu için bu kadar açık şekilde derdimi anlatmaya çalıştım. Belki size uzun gelmiştir ama konuşmadan ne yazık ki kendimi ifade edemiyorum. Buradan demogoji yapma niyetinde veya kendimi haklı çıkartma gibi bir amacım yok lakin ilk baştan dediğim gibi tavır bana göre çok yanlış. Bu gün XXX kişi güzel bir şirkette yöneticilik yapıyor ve toplumun belirlediği statü denen kavramda üst sırada lakin bu başka bir insanı hor görme hakkını gerçekten veriyor mu ona? Ben kendimi bildim bileli denize çıkarım bazen bunu ticari amaçlı bazen huzur amaçlı yaparım evet sıfat olarak prezentabl gözükmüyor olabilirim ama insan bir cümle kurmadan önce kurduğu cümleyi de kendi gibi bir insana kurduğunu kavramalı. Güzel okullar da güzel bir eğitim aldım buna rağmen tercih ettiğim meslek türü balıkçılık. Eğer ben bu gün balıkçılık yapmazsam ve yarın XXX kişi çitçilik yapmazsa gerçekten ne olur? Sizce neden "köylü milletin efendisidir" diye bir söz var? Burada ki efendilik bir banka hesabından çok üretim ağırlıklı, emek içerikli değil mi? Şimdi ben 28 yaşında bir insanım böyle bir ortama girdim insanlar beni tipimden dolayı işimden dolayı aşağıladı (Örnek veriyorum) sonra bende balıkçılık yapmayı bıraktım konuyu ciddiye aldım gittim Enerji Şirketi kurdum Havadan Sudan Güneşten yattığım yerden ürettiğim enerjiyi de sizlere sattım. Hangi ben size daha fazla hangi ben ülkeye daha fazla faydalı? Ben alınmam yaptığım mesleği severek yapıyorum lakin düşünmeden kurulan cümleler hiç umulmadık sonuçlara yol açabilir zira bize akıl verilmesinin nedini düşünüp konuşma yeteneği değil mi? Ben akşam attığım ağı sabah toplayıp döndüğümde beni sahilde bekleyen kedilerden daha güzel olabilir mi Kalamışın Floryanın XXX yerin ortamı? Sabah ailesine taze balık almaya gelen XXX Teyzenin güveni ve mutluluğu? Lütfen ne böyle bir ortamda nede kişisel hayatınızda insanları İşleri Tipleri gibi etkenler içinde sınırlamayın, aşağılamayın. Bu sadece kişilere değil geleceğe de zarar verebilir. Bu mesajımı da akıl vermek gibi algılamayın sakın ben sadece kişisel düşüncemi yaşadığım olaydan kaynaklı paylaşmak istedim. Yazsam yazacak çok şey var ***** bende de yazma ile alakalı sorun yok ama söylediklerinizi dikkate alarak konuyu daha fazla uzatmayacağım. Değerli yorumlarınız, düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Saygılarımla.
    Yolun bundan sonrasını katırlarla devam edeceğiz.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu çocuk kafayı yemiş.
    olm kısa yaz herkes okusun. uzun yazıyosun millet okumuyo bile.
    bana olan sevgini dile getirmişsin ama ben erkeklerden hoşlanmıyorum sana karşılık veremicem.
    r56 mini ye 20 bin harcarsı n 260 hp çiçek gibi gazlarsın.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çocuk kafayı yemiş.
    olm kısa yaz herkes okusun. uzun yazıyosun millet okumuyo bile.
    bana olan sevgini dile getirmişsin ama ben erkeklerden hoşlanmıyorum sana karşılık veremicem.
    r56 mini ye 20 bin harcarsı n 260 hp çiçek gibi gazlarsın.
    Bence daha uzun yazsın toplum olarak kitap okuma eksiğimizi kapatıyoruz.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan sona okuyorum adam ne uslübunu ne saygısını bozmadı,forum ortamı diye mizahi şekilde kimlik bile çekip attı.

Gerçekten bazen gereksiz uzatıyorsunuz sempati falan da toplamıyor.

Fatih mevzusunu da geçtik foruma yeni gelip gerçekten faydalanmak isteyenleri de soğutuyorsunuz yönetim bence ciddi el atmalı iyice donanımhaber’e dönecek yoksa

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tek sormak istediğim şey o tersten yazma olayını üşenmeden kendin mi yapıyorsun yoksa bir programı yada kısayolu falan var mı ? Mikail gardaşıma katılıyorum ergenekon destanı gibi uzun uzun yazıyor diye bir kişiyi linç etmek yersiz olur. (paragraf başlarına özen gösterirsen daha okunaklı olur, insanların gözü korkmaz en azından bunu kim okuyacak şimdi... gibi ) @IVU

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı IVU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, değerli bilgili nazik ve bir o kadar tatlı forum üyeleri.
    Hocam merhabalar, konu devaminda listeye mx5'de eklenmis ve yine konu devamindan anladigim kadariyla alip ugrasmadan piste girecek bir arac arayisindasiniz, ayni zamanda asil ilgi alaninizda otomobiller degil. Bu noktada bence Bolt-on kitler bile olsa mx5 - brz - sti gibi araclari alip yuklemek, yuklerken yasayacaginiz basit bile olsa sorunlar vs. gerekcesiyle size kulfet olarak gelecektir ayrica vakit ve nakit kaybi olarakta nitelendirebilirsiniz. Bu aracları o yüzden listeden cikarmaniz gerektigi kanaatindeyim. Cooper S - Focus RS - TypeR - Leon hakim oldugum araclar degil lakin, yine postlarinizdan anladigim kadariyla alinacak bu arac agirlikli olarak pist odakli olsada yinede temel otomobil ihtiyanizi da karsilayacak bu yuzden ic hacim - bakim - yakit - yipranma payi vs. gibi faktorlerin de onemli oldugunu dusunuyorum. Eger yerinizde olsaydim (istemediginizi diger konudan biliyorum ama) s3 veya golfR alirdim, ha olmadi a45 alirdim. Yani stok olarak pistte tatmin ederken ayni zamanda sehir icine trafige girebilecegim, gerekli olursa yol yapabilecegim, karda kistada keyifle kullanabilecegim bir model alirdim. Bunun yaninda neden a45 degilde oncelikli olarak s3 veya golfR alirdim, baslangicta stok binerim yarin obur gun belli olmaz 300bg kesmemeye baslar yuklemek isterim o zaman yapilmis/yuklenmis ornekleri ulkemizde ve forumumuzda mevcut olan, limitleri az cok bilinen motorlar/modeller oldukları icin.
    Konu EOZDAG tarafından (29-09-2018 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir. Sebep: Turkce karakter..
    123d

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okuyorum adam ne uslübunu ne saygısını bozmadı,forum ortamı diye mizahi şekilde kimlik bile çekip attı.

Gerçekten bazen gereksiz uzatıyorsunuz sempati falan da toplamıyor.

Fatih mevzusunu da geçtik foruma yeni gelip gerçekten faydalanmak isteyenleri de soğutuyorsunuz yönetim bence ciddi el atmalı iyice donanımhaber’e dönecek yoksa
    Sen DH'yi 10 sene önce görecektin peheyyy. Hele ki 170lik jetta ilk geldiğinde 170>192hp ve 270km hız muhabbeti vardı ki dillere destandır.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bu forum çok sabırlı kim okuyup cevap verdi ise elini öpmen lazım katipmisin bilader bu kadar uzun yazıyosun
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köfrezde klima açık drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanına gelip sigara yakan kaç kişi kaldı kardeşim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler