User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arasý

Konu: Amarok almak ?

Yaþ
    45
    Þehir
    muðla
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Amarok almak ?

arkadaþlar 80-max 90 bin tl bandýnda otomatik amarok alýrken hangi modelini tercih etmeliyim ve alýrken nelerine dikkat etmeliyim?

b.arica - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canyon modelini tercih edin, arkalar makaslýdýr onlarý kontrol ettirin. 80 90 bine canyon bulunabilir mi þuan bilmiyorum tabi.

yilmazcatalbas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33
    Þehir
    adapaza-R
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canyon tercih ederseniz daha iyi olur. Otomatik olacaksa dsg, manuel olacaksa baský mutlaka kontrol edilmeli ikisininde masrafý aðýr oluyor. Onun dýþýnda aracýn duruþuna bakýn ön süspansiyon problemi kroniktir. Vergi durumu önemliyse almadan önce mtv miktarýna da bir göz atýn derim.
    Techturkey dediðin 12, bilemedin 16. sayfada adamý bulur, 500.000 yerine 1m alýr, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Uzaklaþtýrýlmýþ Kullanýcý
    Yaþ
    32
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Canyon tercih ederseniz daha iyi olur. Otomatik olacaksa dsg, manuel olacaksa baský mutlaka kontrol edilmeli ikisininde masrafý aðýr oluyor. Onun dýþýnda aracýn duruþuna bakýn ön süspansiyon problemi kroniktir. Vergi durumu önemliyse almadan önce mtv miktarýna da bir göz atýn derim.
    Amarok'ta DSG þanzýman yok ki ? Ön süspansiyon problemi nedir açýklayabilir misiniz ?

Yaþ
    33
    Þehir
    adapaza-R
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Nightfish Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amarok'ta DSG þanzýman yok ki ? Ön süspansiyon problemi nedir açýklayabilir misiniz ?
    DSG yok derken ? Aracýn yol tutuþundan þikayetimiz vardý servise gittiðimizde ön sol yayýn yumuþadýðýný ve 1,5 cm daha alçak olduðunu, deðiþmesi gerektiðini, kronik bir sorun olduðunu söylediler ücretsiz deðiþim yapýldý.
    Techturkey dediðin 12, bilemedin 16. sayfada adamý bulur, 500.000 yerine 1m alýr, konuya giren herkesi ihya ederdi...

r3dkit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    ANKARA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dsg yok derken ?
    Find what you love and let it kill you

Yaþ
    32
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DSG yok derken ? Aracýn yol tutuþundan þikayetimiz vardý servise gittiðimizde ön sol yayýn yumuþadýðýný ve 1,5 cm daha alçak olduðunu, deðiþmesi gerektiðini, kronik bir sorun olduðunu söylediler ücretsiz deðiþim yapýldý.
    DSG yok derken Amarok'da DSG þanzýman kullanýlmadýðýný söylüyorum.

2 yýldýr Amarok'um var, 2016 model biTDI 180 hp 4 çeker. Serviste kronik olarak deðiþenlerin uzunca bir listesini yapabilirim ancak amortisör hiç duymadým, ilginç geldi.

Yaþ
    32
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý r3dkit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dsg yok derken ?
    Bir yukarýda yazdýðým gibi, Amarok'taki otomatik þanzýman DSG deðil anlamýna geliyor.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39
    Þehir
    New York
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir yukarýda yazdýðým gibi, Amarok'taki otomatik þanzýman DSG deðil anlamýna geliyor.
    Boyle her konuda sivri sivri tavirlar takinip millete ustten bakip kendince ayar vermeye calismasan da , desen ki arkadaslar dsg olarak biliniyor ama ZF8 sanziman var vsvs diye aciklama yapsan , hala yok yukarda yazdim , yok DSG degil , biliyorsan dogrusunu anlat herkes ogrensin , ha anlatmayacaksan , banane diyorsan da bu sekilde yazma , benden sana tavsiye .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Yaþ
    32
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý M_PROJECT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boyle her konuda sivri sivri tavirlar takinip millete ustten bakip kendince ayar vermeye calismasan da , desen ki arkadaslar dsg olarak biliniyor ama ZF8 sanziman var vsvs diye aciklama yapsan , hala yok yukarda yazdim , yok DSG degil , biliyorsan dogrusunu anlat herkes ogrensin , ha anlatmayacaksan , banane diyorsan da bu sekilde yazma , benden sana tavsiye .
    Birine ayar vermeye çalýþtýðým yok. Nereye, ne þekilde, ne yazacaðýmý da sana soracak deðilim. Tavsiyelerini kendine sakla lütfen.

Yaþ
    39
    Þehir
    New York
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birine ayar vermeye çalýþtýðým yok. Nereye, ne þekilde, ne yazacaðýmý da sana soracak deðilim. Tavsiyelerini kendine sakla lütfen.
    Peki .

PUMA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Bursa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki çok güzel yazmýþsýnýz arkadaþýda güzelce tehtid etmiþsiniz. Öteki arkadaþlar neden dsg yok ? derken yazmak yerine dsg yokmu hangi þanzýman kullanýlýyor acaba yazamazlar mý onlarýda bi uyarýp onlarada tavsiye verirmisiniz ?

Yaþ
    39
    Þehir
    New York
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý PUMA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki çok güzel yazmýþsýnýz arkadaþýda güzelce tehtid etmiþsiniz. Öteki arkadaþlar neden dsg yok ? derken yazmak yerine dsg yokmu hangi þanzýman kullanýlýyor acaba yazamazlar mý onlarýda bi uyarýp onlarada tavsiye verirmisiniz ?
    Ben kimseyi tehdit etmedim , sen yazdigimdan tehdit algiliyosan birsey yazmama gerekyok.

Otekilerin dsg oldugunu sandigindan bu ihtimali akillarina getiremedigini anlamaniz lazim. Ben sadece tavsiyede bulundum , karsiliginda bekledigim cevabi da aldim. Diger arkadaslara bir tavsiyem olsaydi yazardim, size de tavsiyem yazilanlari iyi okumaniz keza tavsiye/tehdit ayirimini yapmak icin ic sesle degilde biraz duyacak sekilde okursaniz anlarsiniz.

Yaþ
    33
    Þehir
    adapaza-R
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi öncelikle şunu yazayım tüm kronik sorunlar bunlardır gibi bir iddiam olmadı, tecrübemi başıma geleni ve nasıl çözüldüğünü yazdım. Niyetim bildiğim kadarıyla yardımcı olmak ukalalık yapmak değil, kullandığım araç manuel vitesti ve baskı balata volan için hatrı sayılır bir miktar ödendi.
    Evet baktım şanzıman ZF8 yanlış biliyormuşum doğrusunu öğrenmiş oldum. Ego tatmini yaşamaksa niyetin en iyi sen biliyorsun sen harikasın muhteşemsin de senden istenen şey yardımcı olman ukala olman değil. Madem daha çok kronik sayılabilen arıza yaşadın yaz bilgi sahibi olsun soran arkadaş. Biz de okur nasipleniriz. Yok olayın, amacın o değilse yaptığın ukalalık veya atar yada her neyse inan umrumda bile değil sana bol şans.

PUMA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Bursa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kimseyi tehdit etmedim , sen yazdigimdan tehdit algiliyosan birsey yazmama gerekyok.

Otekilerin dsg oldugunu sandigindan bu ihtimali akillarina getiremedigini anlamaniz lazim. Ben sadece tavsiyede bulundum , karsiliginda bekledigim cevabi da aldim. Diger arkadaslara bir tavsiyem olsaydi yazardim, size de tavsiyem yazilanlari iyi okumaniz keza tavsiye/tehdit ayirimini yapmak icin ic sesle degilde biraz duyacak sekilde okursaniz anlarsiniz.
    Duyacak þekilde tekrardan okudum acaba benim düþüncem mi yanlýþ diye düþündüm ama banane diyorsanda bu þekilde yazma , benden sana tavsiye .biraz tehtid vari ve üslup yanlýþý oldugunu tekrardan anladým teþekkürler

fthdrn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Fikirtepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden geriliyorsunuz ki nightfish art niyetli konuþmamýþ bence. Klavye bu cümlenin sonuna "" koymayýnca sert yapýyorsun sanýlýyor.

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    -
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dsg yokki demekten atar saldiri gider vs. ne anladiysaniz Türkçe hocanizi sorgulayin birdaha bence
    1881 - 193

Yaþ
    32
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi öncelikle şunu yazayım tüm kronik sorunlar bunlardır gibi bir iddiam olmadı, tecrübemi başıma geleni ve nasıl çözüldüğünü yazdım. Niyetim bildiğim kadarıyla yardımcı olmak ukalalık yapmak değil, kullandığım araç manuel vitesti ve baskı balata volan için hatrı sayılır bir miktar ödendi.
    Evet baktım şanzıman ZF8 yanlış biliyormuşum doğrusunu öğrenmiş oldum. Ego tatmini yaşamaksa niyetin en iyi sen biliyorsun sen harikasın muhteşemsin de senden istenen şey yardımcı olman ukala olman değil. Madem daha çok kronik sayılabilen arıza yaşadın yaz bilgi sahibi olsun soran arkadaş. Biz de okur nasipleniriz. Yok olayın, amacın o değilse yaptığın ukalalık veya atar yada her neyse inan umrumda bile değil sana bol şans.
    Kendin de sahip olduðun araç hakkýnda birine bilgi veriyorsun, hem de yanlýþ bilgi veriyorsun. Amarokta DSG þanzýman yok ki diyip soru iþareti koyuyorum ki acaba bi açar aracýn kullaným kýlavuzunu ya da en basitinden interneti açar bakar mýsýn diye, ukala bir þekilde DSG Yok Derken ? diye cevap veriyorsun sonra burada ukala olan, ego tatmini yapan ben mi oluyorum ?
    Araçta ZF8 yerine senin yazdýðýn gibi DSG þanzýman olsaydý buraya atacaðýn bir sonraki mesaj yüksek ihtimalle 'bir halt bilmeden yazmayýn' olacaktý.
    Araþtýrmadan, bilmeden, sorgulamadan yanlýþ yorum yapýyorsun. Mesajýmýn sonuna soru iþareti koyuyorum ki bir aç bak þu interneti diye, bakmadan yine yorum yapýyorsun ve sonrasýnda bildiðin yanlýþ çýkýnca da madur edebiyatý yapýyorsun ve ben sonuçta ben egoluyum ve atar yapmýþ çýkýyorum. Ne diyeyim ki ?

wolrath - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Þehir
    ÝST
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ama dogru. dsg yok ki
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler