User Tag List

Sonuçlar: Sizin Seçiminiz Ne Olurdu ?

Katılımcı sayısı
57. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • E46 3.30Ci Manuel

25 43.86%
  • Scirocco 1.4 Tsi 160 Manuel

32 56.14%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: 75 Bin TL' ye Kadar Coupe Araç Tavsiyesi ?

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Scirocco nun imaji da s2000 gibi olmaya basladi piyasada. Arkadasimda var kullandim. Araba hizli ama birşeyler eksik gibi. Bi hissiyatsizlik var ya da bana hitap etmedi sevemedim. Cidden temiz cakala dusmemis bi e46 coupe nin tarzi bence daha etkileyici. Hele ki rwd seven biri icin. Bu yasta hayalinin pesinden gitmeyeceksin de 50 yasindan sonra mi alican coupe bmw yi 75 lira cikiyorsa ufak tefek arizalara da gogus gerilir illa ki. Takma kafana yapis bmw ye
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Mr.Tasbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mercedes benz clk w209 kasa sizi tatmin edebilir diye düşünüyorum.

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/otom...paz_mavi_.html
    hazır forumdan da satılanı varken
    hayallere dokunmak güzeldir.
    Şuan ki aracım Mk2 kasa Leon FR olan aracımı satmış olsaydım forumda ilanı olan bu E46 yı alacaktım. Konu ilk okuduğumda bende bu aracı size tavsiye edecektim lakin siz manuel düşünüyormuşsun. Benim seçimimde 46 olurdu sanki. Nedenini bilmiyorum belki de şimdiye kadar bindiğim 7 araçtan 2 si 1,4 TSI olduğu için birde 3,0 in tadına bakmak istememden kaynaklanıyordur
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scirocco nun imaji da s2000 gibi olmaya basladi piyasada. Arkadasimda var kullandim. Araba hizli ama birşeyler eksik gibi. Bi hissiyatsizlik var ya da bana hitap etmedi sevemedim. Cidden temiz cakala dusmemis bi e46 coupe nin tarzi bence daha etkileyici. Hele ki rwd seven biri icin. Bu yasta hayalinin pesinden gitmeyeceksin de 50 yasindan sonra mi alican coupe bmw yi 75 lira cikiyorsa ufak tefek arizalara da gogus gerilir illa ki. Takma kafana yapis bmw ye
    Aynı benim gibi dusunmussunuz, makina gidiyor eyvallahta keyif veriyor mu kullanırken zevk veriyor mu yüzün gülüyor mu bunlar düsünduruyor beni.Cakala dusmemis 3.30 coupe zannetmiyorum emekli amcada olsun maas cekmeye gitsin gelsin yada sagdan sagdan gitsin 75 lira cikiyor cikmasina ama 15i kredi olucak. Ve benim cebime aylik fazla bir para kalmayacak 3.0 a nasıl binicez. Hadi bindim masraf cikmasi durumunda 6 ay yatar herhalde.
    Konu LowLife16 tarafından (04-11-2018 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Tasbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mercedes benz clk w209 kasa sizi tatmin edebilir diye düşünüyorum.
    Mercedesin tasarımı bana hitap etmiyor. Ama güzel arac clk w209

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mümin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan ki aracım Mk2 kasa Leon FR olan aracımı satmış olsaydım forumda ilanı olan bu E46 yı alacaktım. Konu ilk okuduğumda bende bu aracı size tavsiye edecektim lakin siz manuel düşünüyormuşsun. Benim seçimimde 46 olurdu sanki. Nedenini bilmiyorum belki de şimdiye kadar bindiğim 7 araçtan 2 si 1,4 TSI olduğu için birde 3,0 in tadına bakmak istememden kaynaklanıyordur
    Peki neden satmak istiyorsunuz. Surekli 1.4Tsi a binmissiniz
    Gercekten keyif vermedimi isteklerinizi karsilamadi mi yada Dsg miydi arac manuel degilmiydi. Merak ediyorum.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LowLife16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı benim gibi dusunmussunuz, makina gidiyor eyvallahta keyif veriyor mu kullanırken zevk veriyor mu yüzün gülüyor mu bunlar düsünduruyor beni.Cakala dusmemis 3.30 coupe zannetmiyorum emekli amcada olsun maas cekmeye gitsin gelsin yada sagdan sagdan gitsin 75 lira cikiyor cikmasina ama 15i kredi olucak. Ve benim cebime aylik fazla bir para kalmayacak 3.0 a nasıl binicez. Hadi bindim masraf cikmasi durumunda 6 ay yatar herhalde.
    Bu şartlar altında 15 yaşında 3.0 motorlu bir almana binmek yorar, çok şanslı olsanız dahi gün gelir çok üzer.

W209 CLK200K daha çok tavsiye ederim ikisi hakkında da bilgi ve tecrübe sahibi biri olarak. Temizini bulmak da kolay. Şu an piyasada 2006-2007 model olup 80'den ilana çıkanlara bakmayın bekleyin daha iyileri 70-75 arasına "satıcısından" ilana çıkıyor mutlaka

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rx8 de bakabilirsin bence hem daha yeni. Kesinlikle daha gosterisli ve rwd.
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şartlar altında 15 yaşında 3.0 motorlu bir almana binmek yorar, çok şanslı olsanız dahi gün gelir çok üzer.

W209 CLK200K daha çok tavsiye ederim ikisi hakkında da bilgi ve tecrübe sahibi biri olarak. Temizini bulmak da kolay. Şu an piyasada 2006-2007 model olup 80'den ilana çıkanlara bakmayın bekleyin daha iyileri 70-75 arasına "satıcısından" ilana çıkıyor mutlaka
    Arac alındiği gibi orjinal halde binilmeyecek. Ornegin Bi 3.30 ci ye supersprint koyulur ama bi mersoya gitmez. Bindigim araclarin sagiyla soluyla oynamadan rahat edemiyoruz. Rahat batiyo Coil egzoz vb..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rx8 de bakabilirsin bence hem daha yeni. Kesinlikle daha gosterisli ve rwd.
    Dusunmedim degil ama walkel mi dusman basina.

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki neden satmak istiyorsunuz. Surekli 1.4Tsi a binmissiniz
    Gercekten keyif vermedimi isteklerinizi karsilamadi mi yada Dsg miydi arac manuel degilmiydi. Merak ediyorum.
    Hayır ben sadece FR paketine bindim ve mk2 kasa FR larda dsg yok manuel hepsi. Satma nedenim kesinlikle memnun olmadığım için değil (ki öyle olsan ikinci kez almazdım zaten) keyfli bir araç. Ben yapabilecem bir çok şeyi yaptım araca ve artık değişiklik istiyorum sebebi sadece bu Ama satıldığı zaman eminim yine aynı kasanın oynanmamış olanını bulursam onuda alırım
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu iki aracı kullananların tecrübelerine ihtiyacım var özellikle 3.30 kullananların. Yakıt arıza yedek parca vb.. Konu Güncel.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler