User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Civic 1.5 turbo hb sport +

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanBasel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    executive hb icin mi aldiniz bu fiyati?
    Civic hb benzinlide dizel versiyon gibi paket secimi yok. Sport ve sport+ olarak 2 paket mevcut.
    142.000 sanirim Sport+ icin almistir. Zira sport versiyonun liste fiyati 139.000

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CanBasel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    executive hb için mi aldınız bu fiyatı?
    Hayır civic hb sport+ İçin
    Scorpion TypeR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakıt ortalaması cidden bu şekildemi ben 1.5 dci kullanıyorum 7 den aşağı inmiyor şehir içi.Eğer 6-7 civarında yakıyorsa boşuna dizele bağlı kalıyorum.

modify34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi fiyat almışsınız indirimden önce 163 filandı. Bu arada çorlu bayiye sport+ test aracı geldi ama hazırlıycaz dediler plaka filan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sedana göre dezavantajları bagaj hacmi ve yalıtımı diyebiliriz.

RS'e göre ise donanım fazlalığı ve ani manevralarda çevikliği var. Hb kullanıcıları için fiyat/performans aracı diyebilirim.

Manuel vitesten geçiyorsanız CVT şanzımana alışmanız biraz zaman alabilir. Gücüne göre gitmiyormuş hissi yaşanmasının sebebi CVT'de güç kesintisi olmadığı için aracın elektrikli tren gibi lineer şekilde hızlanması nedeniyle oluyor. Test ve rolling videolarını incelerseniz gayette gidiyor.

Bilen bilmeyen yazdığı için ek bilgi olsun diye yazıyorum. Dipgaz yaptığınızda motoru sabit devirde tutmuyor vites atma efekti olarak arada motor devrini düşürüp yükseltiyor.

CanBasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dizel hb executive için fiyat almıştım bende 169 bin tl dediler son. 159 a vermişler geçtiğimiz ay bitmiş.. Dizel exec ile rs sport+ arasında 27 bin tl fiyat varsa benzinli daha mantıklı gibi ah bir de şanzıman ZF olsaydı
    Can BAŞEL Elek-Elektronik Müh.
    0 rh +

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu aracı biz de birkaç haftadır inceliyoruz. fiyatına ve sunduğu özelliklere göre dsg den bıkmış insanlar için güzel bir seçenek olarak değerlendirdik. fakat yurtdışı forumlarda ciddi bir sorundan bahsediliyor.

crv ve civiclerde kullanılan 1.5 turbo motorun yağa benzin karıştırdığından bahsediliyor. bu nedenle motor kıranlar mevcut yurtdışında.

2019 modellerde bazı revizyonlar yapılmış. fakat 2017-2018 modellerde az da olsa bu tip sorunlar görülüyormuş. tr de bu konu pek konuşulmuyor sanırım. sorun yaşayan ya da sevristen bilgi alan var mı acaba bu konu hakkında ?
    honda da çalışan bir tanıdık veya üye vs. varsa bilgi alabilirsek süper olur. bilgisi olan yazabilirse seviniriz.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşımda var çok gaddar araba kullanır ne yakıyo umrunda olmaz bakımlarını aksatmaz ama sürekli şehirdışına gidiyor sürekli dip gaz en son 40 küsür bindeydi şuan 50 küsürdür tahmin ediyorum onun arabasına bişrşey olmuyorsa kolay kolay kimseninkine olmaz bence birazda şans işi tabi

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aracı biz de birkaç haftadır inceliyoruz. fiyatına ve sunduğu özelliklere göre dsg den bıkmış insanlar için güzel bir seçenek olarak değerlendirdik. fakat yurtdışı forumlarda ciddi bir sorundan bahsediliyor.

crv ve civiclerde kullanılan 1.5 turbo motorun yağa benzin karıştırdığından bahsediliyor. bu nedenle motor kıranlar mevcut yurtdışında.

2019 modellerde bazı revizyonlar yapılmış. fakat 2017-2018 modellerde az da olsa bu tip sorunlar görülüyormuş. tr de bu konu pek konuşulmuyor sanırım. sorun yaşayan ya da sevristen bilgi alan var mı acaba bu konu hakkında ?
    honda da çalışan bir tanıdık veya üye vs. varsa bilgi alabilirsek süper olur. bilgisi olan yazabilirse seviniriz.

Valla modifiye edip çatır çatır gazlıyor insanlar her haftasonu ben daha kırana denk gelmedim.
    Instagram: mutusgarage

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlgili haberi de yazayim okumak isteyen cikabilir.

Honda Warranty Extended for CR-Vs and Civics With Turbo Engines

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler