User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
54 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: e36 3.20i Almalı mıyım ?

mhatch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e36 3.20i Almalı mıyım ?

Selamın aleyküm,
    Hali hazırda bir aracım var 206 ancak benim içimde yatan acayip bir bmw aşkı var ve sevdiğim e36 3.20i almak istiyorum.
    Sizce ne kadara almalıyım almalı mıyım? alırsam ne kadar harcarım. Ocağıma incir ağacı diker mi ? Bu gibi sorular aklımı kurcalıyor.
    Sizlere danışmak istedim. Teşekkürler şimdiden.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aractan araca cok degiskenlik gosterebilir kimi araç kozmetik ister kimi motor yürüyen.Malesef bunu uzulerek belirtiyorum mecburen fiyatları yüksek araçlar almaya bakın neden diye sorucak olursanız ucuz bmw = incir ağacı gibi bir denge var.Kumar oynamak yerine iyi fiyata iyi araç alın bence.Favoriniz de ilanlarda gözlemlediğiniz araçlar var ise buraya link atın yardımcı oluruz
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşına bakarak cevaplıyorum , ögrenciysen eyer babanın da cüzdanı kalın ise eyer bmw ye deger
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aractan araca cok degiskenlik gosterebilir kimi araç kozmetik ister kimi motor yürüyen.Malesef bunu uzulerek belirtiyorum mecburen fiyatları yüksek araçlar almaya bakın neden diye sorucak olursanız ucuz bmw = incir ağacı gibi bir denge var.Kumar oynamak yerine iyi fiyata iyi araç alın bence.Favoriniz de ilanlarda gözlemlediğiniz araçlar var ise buraya link atın yardımcı oluruz
    Peki sizce ortalama ne kadar vermeliyim ? Ortalama şu kadar verirse iyi bir araç olur gibi bir fiyat dengesi var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşına bakarak cevaplıyorum , ögrenciysen eyer babanın da cüzdanı kalın ise eyer bmw ye deger
    Malesef değilim çalışıyorum.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mhatch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sizce ortalama ne kadar vermeliyim ? Ortalama şu kadar verirse iyi bir araç olur gibi bir fiyat dengesi var mı ?
    30 bin lirayı bir gözden çıkarın (yanlız hava parası değil cidden 30 bin liralık araca 30 lira bin tl ) Aracın renk/iç renk kombinasyonu opsiyonları ve evveliyatı belirler fiyatı.Ama dediğim gibi kafam rahat olsun marş bastığımda gidicem diyorsanız 30 lirayı bir kere hazırlayın fiyat konusu önü açık temiz bmw pek kalmadığı için (21-28-30-34-36) değerli oluyorlar.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 bin lirayı bir gözden çıkarın (yanlız hava parası değil cidden 30 bin liralık araca 30 lira bin tl ) Aracın renk/iç renk kombinasyonu opsiyonları ve evveliyatı belirler fiyatı.Ama dediğim gibi kafam rahat olsun marş bastığımda gidicem diyorsanız 30 lirayı bir kere hazırlayın fiyat konusu önü açık temiz bmw pek kalmadığı için (21-28-30-34-36) değerli oluyorlar.
    Peki gerçekten bu araçlar bu kadar sorun çıkartan araçlar mı ?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef değilim çalışıyorum.
    o zaman çokkk çalışman lazım çok
    PROSTOCK GARAGE

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gereksiz olur senin için
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman çokkk çalışman lazım çok

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz olur senin için
    O kadar sıkıntılı yani

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz para çokomel ilişkisi

Arabayı uygün fiyata alırsın ama bmw binmek sadece yakıtı koyayım gezeyimle olamıyor ne yazık ki elinden 4 kez 99 ila 2003 model arası bmw geçmiş biri olarak söylüyorum

Asgari ücret ile çalışan bir arkadaşım E46 aldı bitane evlendikten sonra takıları bozdurdu falan fıstık. Başlarda aracı kullanıyor iyi güzel hoş araba radyatör hortumu patlattı 50 liralık hortumu değiştirecem diye ucuz fiyat arıyor 40 yerden

Yaz günü kış lastiğiyle gezen bi adam böyle olup kullanamamaktansa masrafsız bildiğin bir aracı kullanmak daha iyi bence.

Ha şöyle emsalsiz bir E36 bulursun piyasası 30 liradır sen 37 lira verip çiçek gibi bitane alırsın o şekilde gir derim ancak bu arabaya..

Her ne kadar bende bmw aşığı olsamda adı gibi benimle masrafa var mısın diyen araçlar eski bile olsa bir çok sensörü özelliği bulunan araçlar( yaşından dolayı.. )
    - Bize Her Yer TRABZON

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazırda paran varsa çok temiz bir şey bulursan al. Paran yoksa, kredi çekeceksen, eşten dosttan el borcu alacaksan 206 ya binmeye devam et. Bu konunun sene-i devriyesinde işsiz kalmış / batmış olabilirsin borca girmeden alacaksan al.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masrafsız diye bir araç yok. Maalesef. Ben aldıktan sonra 8.000 civarı harcadım. Ortada gözle görünür bir tek jant lastik değişti.

Parçacılara bmw ile gidince rakamlar malesef yükseliyor. "Bu arabayı kullanıyosan paradan gaçmayacan yiğenim" diyen ... ile çok karşılaşırsın. Usta çevren yok ise işin zor. Usta arabandan parça çalar, seni parça almaya yollar değiştirdim dediği parçayı değiştirmez. Örnek luk marka kullan dersin. Fiyatı ona göre konuşursun ,onlar gider balata çaktırır. Test sürüşüne çıkar normalde sen arabanı düzgün kullanırsın, köşeyi döndükten sonra usta arabana ne zulümler eder.
    Böyle şeyleri o kadar çok duyuyoruz ki.

Bir bmw sahibi olarak e36 sedan 95-98 arası araç alıyorsan 40k-45k arası
    e36 coupe 95-98 arası araç alıyorsan 45k- 55k arası araçlara bak. Aldığın taktirde cebinde minimum 10 lirada bulunsun. Hayırlı akşamlar
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz para çokomel ilişkisi

Arabayı uygün fiyata alırsın ama bmw binmek sadece yakıtı koyayım gezeyimle olamıyor ne yazık ki elinden 4 kez 99 ila 2003 model arası bmw geçmiş biri olarak söylüyorum

Asgari ücret ile çalışan bir arkadaşım E46 aldı bitane evlendikten sonra takıları bozdurdu falan fıstık. Başlarda aracı kullanıyor iyi güzel hoş araba radyatör hortumu patlattı 50 liralık hortumu değiştirecem diye ucuz fiyat arıyor 40 yerden

Yaz günü kış lastiğiyle gezen bi adam böyle olup kullanamamaktansa masrafsız bildiğin bir aracı kullanmak daha iyi bence.

Ha şöyle emsalsiz bir E36 bulursun piyasası 30 liradır sen 37 lira verip çiçek gibi bitane alırsın o şekilde gir derim ancak bu arabaya..

Her ne kadar bende bmw aşığı olsamda adı gibi benimle masrafa var mısın diyen araçlar eski bile olsa bir çok sensörü özelliği bulunan araçlar( yaşından dolayı.. )
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masrafsız diye bir araç yok. Maalesef. Ben aldıktan sonra 8.000 civarı harcadım. Ortada gözle görünür bir tek jant lastik değişti.

Parçacılara bmw ile gidince rakamlar malesef yükseliyor. "Bu arabayı kullanıyosan paradan gaçmayacan yiğenim" diyen ... ile çok karşılaşırsın. Usta çevren yok ise işin zor. Usta arabandan parça çalar, seni parça almaya yollar değiştirdim dediği parçayı değiştirmez. Örnek luk marka kullan dersin. Fiyatı ona göre konuşursun ,onlar gider balata çaktırır. Test sürüşüne çıkar normalde sen arabanı düzgün kullanırsın, köşeyi döndükten sonra usta arabana ne zulümler eder.

e36 coupe 95-98 arası araç alıyorsan 45k- 55k arası araçlara bak. Aldığın taktirde cebinde minimum 10 lirada bulunsun. Hayırlı akşamlar

Abi öyle dediniz ki tırsmaya başladım araçtan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi öyle dediniz ki tırsmaya başladım araçtan
    Tecrübe bebeğim

Sana bu satırları yazarken station E36 ve E39 ilanlarını inceliyorum halen ama gerçeklerde böyle ne yazık ki
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tecrübe bebeğim

Sana bu satırları yazarken station E36 ve E39 ilanlarını inceliyorum halen ama gerçeklerde böyle ne yazık ki
    Kesinlikle saygı duyuyorum. Yaşanmışlıklarınız var edindiğiniz tecrübeler var. Ama hiç sorunsuzu yok mu meretin yada ne biliyim alıpta doğru dürüst yağdan mağdan başka para harcamayan. Ne biliyim abi görüyorum bazen içim gidiyor böyle hasta oluyorum döt atmasına aracın yanlamasına gerek yok araba bir döt atıyor içim gidiyor ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle saygı duyuyorum. Yaşanmışlıklarınız var edindiğiniz tecrübeler var. Ama hiç sorunsuzu yok mu meretin yada ne biliyim alıpta doğru dürüst yağdan mağdan başka para harcamayan. Ne biliyim abi görüyorum bazen içim gidiyor böyle hasta oluyorum döt atmasına aracın yanlamasına gerek yok araba bir döt atıyor içim gidiyor ya
    Ankarada yaşıyor olman Bmw bakan bir insan için kesinlikle +

Hiç sorunsuzu yok mu elbette var, ben en son edirnede amcadan bi e39 buldum 2002 sadece yazlıktan evine gidip gelmiş amca ama direklerde ve tavanda vernik yanıkları vardı kuş pisliğinden ondan dolayı güzel rakama aldım diyebilirim. Arabayı alıp sattığım sürece sadece oksijen sensörlerini yeniledim başka bir derdi olmadı

Ama ilk alınan bmw genelde hevesle alındığı için sonra yaptırırım diyip göz ardı ediyorsun, bende ilk aldığımda öyle yaptım ve yarım motor yaptırmanın bana maliyeti neredeyse zorbeyin dediği rakam olarak 8000 lirayı buldu

Memleket böyleyken efendi sorunsuz araban varken bence en azından bu araban 1 yıl daha bin dert sahibi olma derim nacizane tavsiyem

Bende senin gibiydim rüyalarıma giriyordu bmw yıllar sonra sahip oldum ama az daha bekle
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada yaşıyor olman Bmw bakan bir insan için kesinlikle +

Hiç sorunsuzu yok mu elbette var, ben en son edirnede amcadan bi e39 buldum 2002 sadece yazlıktan evine gidip gelmiş amca ama direklerde ve tavanda vernik yanıkları vardı kuş pisliğinden ondan dolayı güzel rakama aldım diyebilirim. Arabayı alıp sattığım sürece sadece oksijen sensörlerini yeniledim başka bir derdi olmadı

Ama ilk alınan bmw genelde hevesle alındığı için sonra yaptırırım diyip göz ardı ediyorsun, bende ilk aldığımda öyle yaptım ve yarım motor yaptırmanın bana maliyeti neredeyse zorbeyin dediği rakam olarak 8000 lirayı buldu

Memleket böyleyken efendi sorunsuz araban varken bence en azından bu araban 1 yıl daha bin dert sahibi olma derim nacizane tavsiyem

Bende senin gibiydim rüyalarıma giriyordu bmw yıllar sonra sahip oldum ama az daha bekle
    Abi sorma rüyalarına girmek ne demek içim gidiyor. Hislerimi anlaman gerçekten güzel birşey Şöyle bir duyumda aldım misal bmw alıpta binen insan tadını aldıktan sonra başka bir araç alınca da bu arabamı falan da dediği oluyormuş pişmanlıkta oluyormuş sattıysa. Ne kadar doğru tabi.
    Olmadı bekleyecem abi biraz daha birikim falan nasip

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kelimesi kelimesine katiliyorum. ki artik mevcut piyasada cepte 10 degil 15 tutmak lazim. tutmasak bile zink diye bulabilmek lazim.
    yan sanayi parca sevmez.
    ici acik renk ise kot pantolon sevmez.
    tup sevmez. tupte bineceksen 45 liralik arabalara bakmaya gerek yok ve oksijen sensorleri, ziklon valfi gibi parcalari her zaman yedekte bulundur.
    her ustayi sevmez.
    18 janti gectim, 17 janti bile pek sevmez.
    2lt diye cok gider sanma. stock motor tekerde 130hp alirsan op basina koy.
    apaci olmakla olmamak arasindaki cizgiyi iyi tutturman lazim.

ama butun bu olumsuz yorumlarin yaninda tabi tam bir 90lar aracidir. 90lar retrosunu dibine kadar yasatir.
    o bol tuslu konsolu
    icindeki kendine has kokusu
    donanimini istedigin gibi sekillendirebilmen

cok sey sayarim.. ozledim galiba E36 yi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler