User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
69 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 20000 bütçeye pistte çıkmalık araç

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20.000 TL lere istersen motoru 2.8 yapılmış m20 motorlu bir sürü e30 bulabilirsin. Bu araçlar genelde sahibinde.com da değil facebook taki sayfalarında satılıyor. Yani güzel atmosferik 200+ bir arkadan iterin olur. İçinide komple boşaltır hafifletirsin
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW / 3 Serisi / 325Ci / Acil acil Proje değişikliği nedeni ile satılık. 93 modeldir... sahibinden.comda - 630905792

pist için önden çeken araba ne demek ya.
    önden çeken araba ile çocuk okula bırakılır,markete gidilir vs vs vs..
    al linktekini, topla bin.
    hatta yerinde olsam çokta toplamazdım..
    vader koltuklar ilanda yazdığı gibi 8 etmesede 5e elini öpene satarsın
    O kadar hot-hatch yalan yani

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar hot-hatch yalan yani
    kasa tipleri ile derdim yok ben FF arabaya gıcığım
    médiocrité partout

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğerlerini bilmem ama crx e motor yapıldıgı yazılmış eyer ki motor toplanırken yatak boşlukları iyi verilmediyse ve orijinal yamada yag pompası ile değiştirilmediyse eyer sıkmaya başladıgında ilk tur bitmeden sıkıntı çıkartır bu d16a9 nalet bi motor açıldı mı bida ayar tutmuyo saglıklı olmuyo ,ne hikmetse japon un havası mı kaçıyo ne seninde bu olayları çok iyi bildiğine eminim
    onun için b16a2 swaplayıp piste çıkarsa bence daha zevkli olur
    dip not tabii yürüyen ve lastik çok önemli
    Konu 16EC813 tarafından (02-01-2019 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.
    PROSTOCK GARAGE

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Simulatör odası yap kendine. Xbox one, playseat güzel de bir ses sistemi. 10k olmadna işin içinden çkarsın sonrasında tüm pistler arabalar senin. Çatara patara gazla. Aksi halde realde piste çıkmanın düşük ya da orta gelirli insan için pahalı bir hobiden öte gitmeyeceğini düşünüyorum. En azından benim açımdan öyle şimdilik.
    Instagram: mutusgarage

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saxo, megane f7r, clio rs, 106, olabilir fakat bütçe 45-50ye çıkarırsanız ds3 1.6thp veya mito 1.4t olabilir

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simulatör odası yap kendine. Xbox one, playseat güzel de bir ses sistemi. 10k olmadna işin içinden çkarsın sonrasında tüm pistler arabalar senin. Çatara patara gazla. Aksi halde realde piste çıkmanın düşük ya da orta gelirli insan için pahalı bir hobiden öte gitmeyeceğini düşünüyorum. En azından benim açımdan öyle şimdilik.
    Eskiden o şekilde düşünürdüm bende. Ama yaş belli bir sınırı geçince en azından bende öyle oldu oyun eski anlamını yitiriyor.
    En kral simülasyon, koltuk direksiyon seti vs yi 10 k bir araçla limitte viraj kasmayı değişmem kesinlikle.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğerlerini bilmem ama crx e motor yapıldıgı yazılmış eyer ki motor toplanırken yatak boşlukları iyi verilmediyse ve orijinal yamada yag pompası ile değiştirilmediyse eyer sıkmaya başladıgında ilk tur bitmeden sıkıntı çıkartır bu d16a9 nalet bi motor açıldı mı bida ayar tutmuyo saglıklı olmuyo ,ne hikmetse japon un havası mı kaçıyo ne seninde bu olayları çok iyi bildiğine eminim
    onun için b16a2 swaplayıp piste çıkarsa bence daha zevkli olur
    dip not tabii yürüyen ve lastik çok önemli
    Crx konusunda az çok bende tecrübeliyim abi bu butçede limitlerde kullanilacak araçların hepsinde mutlaka problemler olacak ben olabilecek araçlar olarak o araçlari ekledim

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden o şekilde düşünürdüm bende. Ama yaş belli bir sınırı geçince en azından bende öyle oldu oyun eski anlamını yitiriyor.
    En kral simülasyon, koltuk direksiyon seti vs yi 10 k bir araçla limitte viraj kasmayı değişmem kesinlikle.
    Mukayese etmedim ki sadece daha az yorar diye mantığım çerçevesinde yorum yaptım. TAbiki karar sizin.
    Instagram: mutusgarage

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de tampon delme çıktı.Her yatırımı yaptın,bir saksağan kaldı.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gokart yaptır kendine. Racing motorun makinasını bağladım mı bak sen =)
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Palio 1.6 al filtre egsoz lastik fren yap devam et.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belirttiğiniz bütçede aklıma sadece clio 1.8RSi geldi ancak Sierra önerilmiş, bence değerlendirilebilir ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Roll cage de yaptır bence.

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 liraya araç bedeli dahil değilse bir ihtimal olabilir.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günlük kullandığınız ayrı bir aracınız var mı ? Var ise tamamen fikir yürütmek açısından yazıyorum;
    Sınırlı bir bütçeyi 2 araca dağıtmak yerine, gerektiğinde idare edebileceğiniz bir yakıt tüketimi ile günlük binebildiğiniz; hafta sonu ise piste farklı bir jant lastik seti ile çıkıp tadını alabileceğiniz güncel araçlardan bakmak düşünülemez mi ?

Yani bu düşünce 2 araç yerine bir adet Polo tdi alıp güzel bir coil ve pistlik jant lastik ile iki amaca da hizmet etmesini sağlamak olabilir mi ? Yani bilmiyorum bahsi geçen pist aracı adayları ciddi bir yatırım yapmadıktan sonra İstanbul Park'ta 2.50 altına zor inerler gibi geliyor.
    Elbette her şey süre değil ancak yazılımlı güzel lastiği olan bir Polo tdi kadar gidemeyen pist aracı ne kadar keyif verir ?

Yani bu düşünce ister dizel araçla olsun (günlük kullanım ihtiyacına göre), ister turbo benzinli güncel bir araç olup Revo select tarzı 2 ayrı harita ile gezilebilecek bir ayar yapılsa günlükte safe-ekonomi şeklinde , piste çıkarken yazılım ve tekerleri değişip çıkılmaz mı ?

Bu düşünce makul değilse Golf 3 1.9 dizeller falan biraz yüklenip içi sökülüp seçenek olabilir belki diğer seçeneklere ek olarak.
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük kullandığınız ayrı bir aracınız var mı ? Var ise tamamen fikir yürütmek açısından yazıyorum;
    Sınırlı bir bütçeyi 2 araca dağıtmak yerine, gerektiğinde idare edebileceğiniz bir yakıt tüketimi ile günlük binebildiğiniz; hafta sonu ise piste farklı bir jant lastik seti ile çıkıp tadını alabileceğiniz güncel araçlardan bakmak düşünülemez mi ?

Yani bu düşünce 2 araç yerine bir adet Polo tdi alıp güzel bir coil ve pistlik jant lastik ile iki amaca da hizmet etmesini sağlamak olabilir mi ? Yani bilmiyorum bahsi geçen pist aracı adayları ciddi bir yatırım yapmadıktan sonra İstanbul Park'ta 2.50 altına zor inerler gibi geliyor.
    Elbette her şey süre değil ancak yazılımlı güzel lastiği olan bir Polo tdi kadar gidemeyen pist aracı ne kadar keyif verir ?

Yani bu düşünce ister dizel araçla olsun (günlük kullanım ihtiyacına göre), ister turbo benzinli güncel bir araç olup Revo select tarzı 2 ayrı harita ile gezilebilecek bir ayar yapılsa günlükte safe-ekonomi şeklinde , piste çıkarken yazılım ve tekerleri değişip çıkılmaz mı ?

Bu düşünce makul değilse Golf 3 1.9 dizeller falan biraz yüklenip içi sökülüp seçenek olabilir belki diğer seçeneklere ek olarak.
    Şuan A3 8V 1,2 tfsi stronic kullanıyorum. 206 GTİ sonrası uzunda ağır kaldı. Fakat şehiriçi için çok atak hatta stronic ve turbo sağolsun şehiriçi kullanımı ve atikliği bence 206dan iyi.

Tek araç düşünmek istemiyorum. Zira eşim ve çocuğumla bindiğim bir araç. Sanayidir odur budur uzun süre alıkoyamam onu.
    Bunlar haricinde bir şirket aracım var. Fakat o %100 bende kalmıyor. %80 diyebilirim. Bu sene %100 olma ihtimali var. Bu ihtimal olursa tek araca yoğunlaşabilirim belki.

Fakat Aile aracını modifiye etmek yerine düşük bütçeli bir araç ile aklıma ne gelirse takılmak daha aklıma yattı.

Bu arada amacım süre değil ilk etapta. Sadece eğlence.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler