User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 2.8 T6 272hp Volvo s80 ile ilgili ne bilirsiniz ne dersiniz?

Designer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2.8 T6 272hp Volvo s80 ile ilgili ne bilirsiniz ne dersiniz?

2.4d s60 almak için çıktığımız yolda s80lere kaydık :P 2002 model bi t6 2.8 s80 ile ilgileniyoruz. Muhtemel son sahibi oluruz şimdilik tek araç olacak ama ilerde ikinci bir araç alınca garaj aracı niyetine hafta sonları bineriz. Şimdi sormak istediğim bu modelin kronik sıkıntısı var mıdır? Motoru nasıl bilinir? Benzin ve lpg tüketimi nedir? Var mı kullanan bilgi verebilecek olan?
    Instagram : WideBodySixty

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardimciniz olsun...
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eniştem S40, S60, S80, XC60, XC70, XC90 sahibi olmuş bir kişi. Bir uzun yolda amiral gemisi diye tabir ettikleri S80'e hasta olmuştum. İkinci eli nedir ne değildir muhabbet ederken, 10 yaşını veya 150 bin kmyi geçmiş bir aracı sana aldıracağıma 8-10 kez pertten dönme bmw aldırırım daha az masraf yaparsın demişti..

xILuciferIx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatına göre sundukları çok güzel ama binilecek Otomobil değil benzin 5 lira iken 60 kuruş yakıyodu. LPG sistemi biraz pahalı galiba bir de tamirci kronik bir sorun demişti ama adını bile unuttum 4 tane varmış hatta motorda tanesine 1750 lira demişti kısacası belaya bulaşma

Designer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyice karıştı şimdi kafam. Kimisi diyo ikinci eli yoktur son sahibi olursun ama sağlam araçtır. Kimisi bulaşma diyo bilemedim şimdi. Şanzıman hariç kronik derdi yoktur dediler mesela. O zaman şöyle soralım. Satışının leş olduğunu biliyoruz , yakıtının çok olacağını da biliyoruz. İleride birde sıfır v40 alma niyetimiz var. O zaman s80 i güzel bi bakımdan geçirip boyatır keyiflik bineriz diyoruz sokar garaja saklarız diyoruz. Aracın da fiyatı 30civarı. Bu paraya bu modelde kalitede sade volvo ve jaguar var. Bmw demeyin nefret ederiz ailecek. Araç ilk sahibinden , hiç drğişen yok , km düşük. Bunlar göz önüne alınırsa alıncak araç mıdır?
    Instagram : WideBodySixty

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cidden fiyatları çok uygun kalitesi ve gidişi konforuna göre, sorunlarından dolayımı acaba?

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Designer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyice karıştı şimdi kafam. Kimisi diyo ikinci eli yoktur son sahibi olursun ama sağlam araçtır. Kimisi bulaşma diyo bilemedim şimdi. Şanzıman hariç kronik derdi yoktur dediler mesela. O zaman şöyle soralım. Satışının leş olduğunu biliyoruz , yakıtının çok olacağını da biliyoruz. İleride birde sıfır v40 alma niyetimiz var. O zaman s80 i güzel bi bakımdan geçirip boyatır keyiflik bineriz diyoruz sokar garaja saklarız diyoruz. Aracın da fiyatı 30civarı. Bu paraya bu modelde kalitede sade volvo ve jaguar var. Bmw demeyin nefret ederiz ailecek. Araç ilk sahibinden , hiç drğişen yok , km düşük. Bunlar göz önüne alınırsa alıncak araç mıdır?
    Almadan satmayı düşünenlerin olduğu güzel ülkemde güzel soru.

Satışı nüfus idaresinde yapmayı ve yakıt tüketimini kabul ettiyseniz, ki anladığım kadarıyla 2. bir araç da olacak.

Ve söylediğiniz gibi seceresi belli, km si az ve sahibi tanıdık ise ki 30 lu rakamlara 1.4 is lerin satıldığı günümüzde ben alırdım.

Zira herkesin alma etme dediği c5'i alım 18 ay kadar şıkır şıkır kullandım ve sattım. Alırken ucuza aldıktan sonra satarken ucuza satmanın bir sıkıntısı olmamalı.

Sadece sizin baktığınız motor hacminden ötürü MTV den dolayı üzebilir. Haricinde bozulsa bile yaptırana kadar 2. bir araç opsiyonu varsa ben alırdım böyle bir arabayı.

Zira işlerimi biraz düzelteyim twingo'nun yanına 1 tane rover 620Tİ almalı planlıyorum.

Volvonun tek kötü yönü otomatik olması bence.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 gündür bahsi geçen aracı kullanıyorum

Şirket aracı boyada, ikame araç kalmamış ve benimde bahçelievler - dilovası işe gidip gelmem gerektiğinden bizim müdürün emekliye ayırdığı eski makam arabası bana kaldı

İkitelliden üçüncü köprü yoluna girip, yolun sonuna dilovasına kadar oradan gidiyorum. İlk gün tapa gaz gittim lpg'de 1 lira küsür yaktı. 130 sabitleyip gittiğimde ise 66-69 kuruşlarda geziyor yakıt.

Altımdaki araç 412.000 km'de. Oldukça bakımlı ve kendince diri. Konforu koltuğu yaylanması gerçekten muazzam insana zevk veriyor, şayet yakıtı şirket karşılamasa mümkün değil binemem

Manevra kabiliyeti çok iyi değil, mahallede ve ya otoparkta park konusunda zorluk yaşatıyor

İyi yanı müthiş konforlu ve isveç çeliğinin içinde seyahat ediyor olmanız, haricinde yürütme maliyeti parça fiyatları oldukça yüksek

Bunları sorun etmiyorsanız düzgün bir araca denk gelirseniz sadece araç olacak tavsiye ederim.

Volvocularıda tebrik ederim valla 4 gündür aracı kullanıyorum volvoculardan selam almadığım bir gün yok insanın hoşuna gidiyor

Hastalık olarak benim bu arabada bildiğim 3 kez şanzuman beyni değişmiştir. 1 kez tam kapsamlı şanzuman revizyonu gördü ama beyinde hep sıkıntı oldu nedense
    - Bize Her Yer TRABZON

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Birkanın sölediği gibi aracın hastalığı şanzıman. özellikle T6 272 liklerde yüksek torktan dolayı daha sık arızalanıyor yani yapılmış olması çok önemli değil beyin ya da mekanik olarak yine arıza çıkartabilir. Daha uygun günlük kullanım için 2.0T 180'lik olanlara bakmanızı tavsiye ederim. Daha düz ve daha kolay tamiri bakımı olan bir araç.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler