User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Makyajlı w204 c180 1.6 156hp önerir misiniz?

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten öyle her şeyiyle benim gözümde son en iyi C kasa. Yakıt biraz fazla sabit hızla bile 6.2 biraz yüksek ama gülü seven dikenine katlanacak

Peki aracın konforu nasıldı amg paketler daha sert oluyor diğer paketlere göre sizi çok rahatsız ediyormuydu ? Sizin gözünüzde aracın eksi yanları neydi ? Uzun yolsa yol-lastik-rüzgar sesi normal seviyede mi ?
    Tatlı bir sertliği var ama sert demeye de dilim varmıyor, çok ideal arabaydı ya özledim şimdi Kesinlikle konforlu bile diyebilirim.

Sessizlik harikaydı, standart ses sistemi de çok güzel çalıyor. Eksi yazabileceim bi yanı gerçekten yok, benzin pahalı olmasa litre bazında arkadan itişli bir araca göre çok yakmıyor. 80-90 sabit gidince 5.5 ve altı ortalamalar mümkün.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor ve zincir sıkıntısı nedir? Nasıl sorun çıkarır maliyetleri nedir acaba?

Performans şanzımandan ötürü biraz törpülü ama bende yazılım düşünüyorum zaten bu açığı öyle kapatırım belki. Kesinlikle yazılım olacak aklımda öyle bir düşünce var bakalım nasip.

Birde amg paket ve selection arasında konfor farkı çok var mıdır ? Amgler için çok sert ve rahatsız edici diyorlar ne derece doğru ?
    Ben o tür sıkıntılar olduğuna 7 Yılda rastlamadım dersem doğru olur.

Sadece triger zinciri bolluk yapabiliyor galiba uzun yıllar sonra.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o tür sıkıntılar olduğuna 7 Yılda rastlamadım dersem doğru olur.

Sadece triger zinciri bolluk yapabiliyor galiba uzun yıllar sonra.
    peki bu w204 c180 kasa kaç yılında başladı üretime veya şöle sorayım 80-85 bandında alabilirmiyiz bu yıldızı
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu w204 c180 kasa kaç yılında başladı üretime veya şöle sorayım 80-85 bandında alabilirmiyiz bu yıldızı
    2009 olması lazım 204 kasa başlangıcı

80-85 arası tahminimce 2010 model kompresor 5 vitesli bulursun 130_140.000 km civarı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 olması lazım 204 kasa başlangıcı

80-85 arası tahminimce 2010 model kompresor 5 vitesli bulursun 130_140.000 km civarı
    7g olanlardan bulma şansımız ?

şöle bişey var ama

Mercedes - Benz / C / C 180 / BlueEfficiency AMG / Kapora alındı kredi girildi ! sahibinden.comda - 671850036
    PROSTOCK GARAGE

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi arabayı 5 kere birleştirmişler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 makyajlı 1.8 cgi motor 7 ileri olanından var bizde. Zincir sorunu yaşamıştık hatta forumda konusu da var. 1.6 motorlarda da aynı sorunu yaşayan olmuş, özetle zincir bollaşıyor ve zamanında tespit edilmezse bayağı bir masraf çıkartıyor ne yazık ki. Bizim sorunumuzda mercedes sorunun arkasında durmadı, kullanıcı hatası denildi ve sürekli yetkili servis bakımlı olmasına rağmen sembolik bir indirim haricinde hiçbir yardımları olmadı. 25k gibi bir masraf çıktı, zincir egzantrik kasnaklarını kitledi ve sonrası *****. W203 ve W204 kasaların her ikisinde de 80-100k civarında sorun yaşayanlar olmuş araştırdığımda gördüğüm ve çoğunda mercedes durumu kabullenmemiş. Alacaksanız kesinlikle kontrol ettirin, soğuk marşta dengesiz çalışma ve itici sesine benzer bir ses yapmasından teşhis edilebiliyormuş servisin iş işten geçtikten sonra verdiği bilgi

Onun haricinde keyifli bir araba, amg paket evet biraz daha sert ama kesinlikle konforsuz bir sertlik değil aksine kullanımı çok keyifli ve başarılı bir yol tutuşu var. Tüketim olarak şehir içi genelde trafikli karma kullanımda 10lt civarı yakıyor. İçi bence sınıfına göre biraz dar, ön tarafta sorun yok ama arka tarafta diz mesafesi kesinlikle yetersiz, uzun boylu birisinin arkasında hatta diz mesafesi yok Şanzımanı bir dsg değil, hatta biraz kullanım keyfini törpülüyor da diyebilirim ama şehir içi kullanımda alt devirleri canlı. Bahsettiğim sorun haricinde bir sorun ile karşılaşmadık bir masraf çıkarmadı, ama yetkili servisleri periyodik bakımları biraz pahalı diyebilirim.
    YouTube
    DR.ECU

ercuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amg alma çok sert
    .......

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 makyajlı 1.8 cgi motor 7 ileri olanından var bizde. Zincir sorunu yaşamıştık hatta forumda konusu da var. 1.6 motorlarda da aynı sorunu yaşayan olmuş, özetle zincir bollaşıyor ve zamanında tespit edilmezse bayağı bir masraf çıkartıyor ne yazık ki. Bizim sorunumuzda mercedes sorunun arkasında durmadı, kullanıcı hatası denildi ve sürekli yetkili servis bakımlı olmasına rağmen sembolik bir indirim haricinde hiçbir yardımları olmadı. 25k gibi bir masraf çıktı, zincir egzantrik kasnaklarını kitledi ve sonrası *****. W203 ve W204 kasaların her ikisinde de 80-100k civarında sorun yaşayanlar olmuş araştırdığımda gördüğüm ve çoğunda mercedes durumu kabullenmemiş. Alacaksanız kesinlikle kontrol ettirin, soğuk marşta dengesiz çalışma ve itici sesine benzer bir ses yapmasından teşhis edilebiliyormuş servisin iş işten geçtikten sonra verdiği bilgi

Onun haricinde keyifli bir araba, amg paket evet biraz daha sert ama kesinlikle konforsuz bir sertlik değil aksine kullanımı çok keyifli ve başarılı bir yol tutuşu var. Tüketim olarak şehir içi genelde trafikli karma kullanımda 10lt civarı yakıyor. İçi bence sınıfına göre biraz dar, ön tarafta sorun yok ama arka tarafta diz mesafesi kesinlikle yetersiz, uzun boylu birisinin arkasında hatta diz mesafesi yok Şanzımanı bir dsg değil, hatta biraz kullanım keyfini törpülüyor da diyebilirim ama şehir içi kullanımda alt devirleri canlı. Bahsettiğim sorun haricinde bir sorun ile karşılaşmadık bir masraf çıkarmadı, ama yetkili servisleri periyodik bakımları biraz pahalı diyebilirim.
    Bmw nin N47 kodlu dizellerdeki zincir sıkıntısıyla aynı heralde. Onlardada kronik sıkıntıydı ses yapmaya başlıyor ve müdahale edilmezse zincir kırılıp yüksek maliyetlere sebep olabiliyor.

Aslında beni düşündüren şuan tek şey yakıtı. Yaptığım mesafeler çok gerek şehir içi gerek şehir dışı ve trafiğin olduğu bölgeler buda beni korkutuyor. Bakalım gönlüm c180 den yana istediğim gibi bir araç denk getirirsem affetmiyecem aklımda kalacağına altımda kalsın

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ercuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amg alma çok sert
    Amg almazsam amg ye çeviririm muhakkak oda yüksek maliyet bu yüzden mecbur amg bakıyorum görseli çok hoşuma gidiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amg almazsam amg ye çeviririm muhakkak oda yüksek maliyet bu yüzden mecbur amg bakıyorum görseli çok hoşuma gidiyor.
    Amg al kesinlikle.

Sertlik görecelidir.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 model makyajsız kasa AMG paket vardı bende de.
    Emin ol abi, içimde kalan nadir araçlardan. Abartılacak bir sertliği yok, yol tutuşu efsane (benim kullandığım sınıflara göre)
    Ben 50k km yakın kullandım, Allah'a şükür hiç bir sıkıntı yaşamamıştım.
    Şimdiden adınıza hayırlı olsun.

NOT: Benimki makyajsız 5 vites olandı tabi. Kış aylarında şehir içi 11 12 lt buluyor
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baska bir seye yorum yapmayacagim ama yazilimla guc alinir demis, oyle yazilim yaptiririm gazlarim saplarim diye dusunmeyin.Yazilimla bir sey olmasini gectim, turboya gule gile dersiniz ilk olarak . Zaten yuruyen 1.6 156 lik gormedim ben daha

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baska bir seye yorum yapmayacagim ama yazilimla guc alinir demis, oyle yazilim yaptiririm gazlarim saplarim diye dusunmeyin.Yazilimla bir sey olmasini gectim, turboya gule gile dersiniz ilk olarak . Zaten yuruyen 1.6 156 lik gormedim ben daha
    Yazilim yapilmis sekilde uzun suredir kullanilan birsuru 1.6 turbo 156 lik gosterebilirim.. tamtersine gayet yeterli bir guc aliyor ve tamamen sorunsuz...

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazilim yapilmis sekilde uzun suredir kullanilan birsuru 1.6 turbo 156 lik gosterebilirim.. tamtersine gayet yeterli bir guc aliyor ve tamamen sorunsuz...
    Merhaba bu bir suru yazilimli aractan sure videosu gorebilir miyiz ? Yada once - sonra sure videosu var mi acaba ? Dyno’lar komik zaten, ucan kacmayan 156hplik arabayi orjinal 178 olcmusler...
    Ha yeterden kastiniz 156 dan 165 gibi bir seyse ona bir sey diyemem

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Amg alınmalı

Süspansiyon sertliği bence güzel

Makyajlı kasa eski sahibi olduğum araclardandi

Taklali pert toplamistik

Ya bu kadar mı sağlam olur

Ben o konuda hayran kaldım

Yeni kasa bana o hissiyatı vermedi

Şanzıman çok güzel

Yakıt ne cok ne az

Kesinlikle tavan olsun

Beyaz çok iyi duruyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010 dan sonra kaçta başladı bunlarda makyajlı modelleri
    PROSTOCK GARAGE

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki 1,6 122lik ile 156lık arasındaki fark nedir?

122lik için de yazılımla iyi güçler alınıyor diye gördüm, B serisi ve CLC için merak ettim; bilgi verebilir misiniz?

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu bir suru yazilimli aractan sure videosu gorebilir miyiz ? Yada once - sonra sure videosu var mi acaba ? Dyno’lar komik zaten, ucan kacmayan 156hplik arabayi orjinal 178 olcmusler...
    Ha yeterden kastiniz 156 dan 165 gibi bir seyse ona bir sey diyemem
    Sure nedir? Hangi sifir aracin pbox verisi paylasilir ureticiler tarafindan? Gokyuzunden assagiya araci atip sure aldik diye geziniyor piyasada herkes. Tum dunyada bu isin kaniti dynodur. Yaklasik 200 hp guc alabiliyorum ve bu stage 1 uygulama icin bence yeterlidir. Uzgunum insanlar araclarini pbox verilerine gore kullanmak icin satin almiyor. Chip tuningin amaci bu tarz araclrda gunluk kullanimi bir miktar daha keyiflendirip, ayni zamanda sakin bir kullanimda yakit ekonomisi saglamaktir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler