User Tag List

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Makyajl w204 c180 1.6 156hp nerir misiniz?

dulger007 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Makyajl w204 c180 1.6 156hp nerir misiniz?

Selamun aleykm

2012-2014 model W204 mercedes c180 1.6 156hp 7G-tronik aralar hakknda bilgi alabilir miyim sizden? Yakt, performans, konfor, kronik arzas gibi. Uzun vade ehir ii-d kullanlacak yllk en az 25-30 bin km yapacak. Kronik sknts var mdr genel olarak zer mi merak ediyoruz.

Edit: Forumdam taraycdam sknt var bilmiyorum noktal harflerde bir sknt var. Konu bal " Makyajl w204 c180 1.6 156hp nerir misiniz?" olarak dzeltebilir misiniz ?

alper_pug - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    28.Temmuz.2009
    Ya
    29
    ehir
    stanbul - Girne
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 model makyajl olann annem-babam ortak kullanyor. Sfr km olarak bir akrabamz almt , 50.000 km de de bizimkiler ald. uan 70 ksr binlerde. Kronik olarak bildiim termostat arzas yaanyor. 55-60k km arasnda bizde yaadk , deitirdik mecbur. Birde cam tavan biraz ses yapyor.

ehirii ortalama 8 ile 10 litre aras yakyor stanbul artlarnda. Performans olarak 156 hp gibi hissettirmiyor ama kesinlikle hantal deil. 7G-tronic anzman yava , tepkisel deil ama salam. Konfor ve sr pozisyonu ok gzel , ok keyifli kullanmas. Bir bmw kadar olmasada yanlar

w205 c180 baldzda var , bana gre w204 daha bir Mercedes.

yelik
    22.Mays.2017
    Ya
    39
    ehir
    Samsun
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7G' liler 5 otomatiklerden kesinlikle ok daha az yakyor, zincirden yana sknt yaayanlar var, arkas dar, performansl deil evet ama kesinlikle zayf bir motor hi deil.
    ahsi dncem mercedes gibi mercedes, temizini bulursam alr binerim...

PiscocuK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    07.Austos.2012
    Ya
    39
    ehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ksa sre 5 ileri compresr olan kullandm satlklardayd bugn ilan kaldrdm.kullandm aralarn arasnda en sessiz en konforlusuydu sabahlar ie direksiyon banda uyuyarak gidiyordum
    motor ilk harekette ar ama yola oturunca gidiyorsun.o gidie o yak tabi normal deil
    ksmetse pzt gn yeni sahibine teslim edeceim sizde alrsanz imdiden hayrl olsun
    lkede ykselmeyen tek ey ara KM leri

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    19.Mart.2007
    Ya
    36
    ehir
    Ktahya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Balk okey

SK10 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    11.Ekim.2017
    Ya
    20
    ehir
    stanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi arkadamda 2013 7 ileri olan var kaba hesap 10lt gibi yakyor sr pozisyonu ok gzel 316i f30 ile kafa ba yryor gibi hatrlyorum
    benim dizel ihtiyacm olmasa kesinlikle alcam bir araba olur kendisi selection plus amg +command falan olursa yemede yannda yat bide 18'diamond jantl hali mermi gerekten

207_TR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    27.Ekim.2011
    Ya
    32
    ehir
    Balkesir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun yllar satm ve binmi birisi olarak kesinlikle neririm.

Zincir vs motor sknts nadiren grlr.

Grlen sorun arka amortisrler erken gider genelde.

ok kullanlmayan tavan ses yapar.

Bakmn yap dnyay gez tarz bir motoru var. Salam ama hafif hantal.

Hantal dediime bakma 230-240 aras sabit gidersin yolu denk geldi mi.

Yazlma da msait bir motor.
    _____________Driving Performance__________________
    Tubay IIKLAR

yelik
    05.Nisan.2006
    Ya
    35
    ehir
    istanbul/ekmeky
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makyajls kalite olarak olduka iyidir, 205ten filan daha iyi..

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt alper_pug Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2012 model makyajl olann annem-babam ortak kullanyor. Sfr km olarak bir akrabamz almt , 50.000 km de de bizimkiler ald. uan 70 ksr binlerde. Kronik olarak bildiim termostat arzas yaanyor. 55-60k km arasnda bizde yaadk , deitirdik mecbur. Birde cam tavan biraz ses yapyor.

ehirii ortalama 8 ile 10 litre aras yakyor stanbul artlarnda. Performans olarak 156 hp gibi hissettirmiyor ama kesinlikle hantal deil. 7G-tronic anzman yava , tepkisel deil ama salam. Konfor ve sr pozisyonu ok gzel , ok keyifli kullanmas. Bir bmw kadar olmasada yanlar

w205 c180 baldzda var , bana gre w204 daha bir Mercedes.
    Bilgi iin teekkrler, bendede e92 vard sattm imdi ara aray iindeyim w204 makyajllar nedense ok ok houma gidiyor denemek iistiyorum akcas uan bi aray iindeyim bakalm nolacak. Bencede w204 makyajl w205 den daha oturakl duruyor anzman iinde evet bmwden sonra bence en iyisi 7g-tronik, u dsgler korkutuyor stok aralarda ka tane anzman krm arkadam kalktada hemen 1 den 2 ye atyor falan garip oranl ama hz ok gzel dsgninde. Bakalm artk nasip

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt serhadocak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    7G' liler 5 otomatiklerden kesinlikle ok daha az yakyor, zincirden yana sknt yaayanlar var, arkas dar, performansl deil evet ama kesinlikle zayf bir motor hi deil.
    ahsi dncem mercedes gibi mercedes, temizini bulursam alr binerim...
    Kesinlikle 7 ileri olacak zaten 5 ileri u saatten sonra hayatta almam ahsi fikrim. Yakt olarak evremde kime sorsam aman aman dedi hi kullancsna denk gelmedim kullancsndan dinlemeyi grmeyi ok istiyorum. 50K km alt gzel makul bir ey denk getirirsem inaallah almay dnyorum.

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt PiscocuK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ksa sre 5 ileri compresr olan kullandm satlklardayd bugn ilan kaldrdm.kullandm aralarn arasnda en sessiz en konforlusuydu sabahlar ie direksiyon banda uyuyarak gidiyordum
    motor ilk harekette ar ama yola oturunca gidiyorsun.o gidie o yak tabi normal deil
    ksmetse pzt gn yeni sahibine teslim edeceim sizde alrsanz imdiden hayrl olsun
    ok teekkrler ok istiyorum makyajl bi w204 fakat yakt olarak aman bulama diyorlar. Birde amg paket Trkiye yollar iin pek uygun deil sert kalyor selection tercih et diyorlar dnceleriniz nedir sizin?

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt FaBeRgE Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Balk okey
    Teekkrler

Son 2 konumda'da u yaz karakterleriyle ilgili sknt yayorum, taraycdan dolay m yoksa forumsal bir sknt m ? Google chorme kullancsym bu arada.

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt SK10 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bi arkadamda 2013 7 ileri olan var kaba hesap 10lt gibi yakyor sr pozisyonu ok gzel 316i f30 ile kafa ba yryor gibi hatrlyorum
    benim dizel ihtiyacm olmasa kesinlikle alcam bir araba olur kendisi selection plus amg +command falan olursa yemede yannda yat bide 18'diamond jantl hali mermi gerekten
    Kesinlikle aklmdaki kombinasyon, diamond jantna bende hastaym gerekten ok yaktn dnyorum Ama kesinlikle beyaz ara istemiyorum ya siyah ya gri ve tonlar. Amg paket iin ok sert selection paket daha uygun diyorlar konfor olarak, aslnda iki aracda kullanma ansm olsa ok iyi olacakta bakalm artk nasip Birde istediim gibi standart bi amg 125-130 aras oluyor sizin sylediiniz kombin 140 bin civarna kyor gzlemlediim kadaryla.

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt 207_TR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uzun yllar satm ve binmi birisi olarak kesinlikle neririm.

Zincir vs motor sknts nadiren grlr.

Grlen sorun arka amortisrler erken gider genelde.

ok kullanlmayan tavan ses yapar.

Bakmn yap dnyay gez tarz bir motoru var. Salam ama hafif hantal.

Hantal dediime bakma 230-240 aras sabit gidersin yolu denk geldi mi.

Yazlma da msait bir motor.
    Motor ve zincir sknts nedir? Nasl sorun karr maliyetleri nedir acaba?

Performans anzmandan tr biraz trpl ama bende yazlm dnyorum zaten bu a yle kapatrm belki. Kesinlikle yazlm olacak aklmda yle bir dnce var bakalm nasip.

Birde amg paket ve selection arasnda konfor fark ok var mdr ? Amgler iin ok sert ve rahatsz edici diyorlar ne derece doru ?

PiscocuK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    07.Austos.2012
    Ya
    39
    ehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt dulger007 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok teekkrler ok istiyorum makyajl bi w204 fakat yakt olarak aman bulama diyorlar. Birde amg paket Trkiye yollar iin pek uygun deil sert kalyor selection tercih et diyorlar dnceleriniz nedir sizin?
    Ben cok yanlis yonlendiririm 1000 km kadar kullandim. Typerdan cok yakiyor. Yaktigi kadar gitmiyor. Typerdan indikten sonra gayet yumusak ve sessiz sabahlari ise giderken direksiyonda uyuyarak gidiyorum. Ama yeni mercedeslere gore cla a b vs baya baya mercedes yani. Yeni cla da var bence okadar kaliteli degil
    lkede ykselmeyen tek ey ara KM leri

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt PiscocuK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben cok yanlis yonlendiririm 1000 km kadar kullandim. Typerdan cok yakiyor. Yaktigi kadar gitmiyor. Typerdan indikten sonra gayet yumusak ve sessiz sabahlari ise giderken direksiyonda uyuyarak gidiyorum. Ama yeni mercedeslere gore cla a b vs baya baya mercedes yani. Yeni cla da var bence okadar kaliteli degil
    Anladm, sizin ara komressrd ondan dolay yakt yleydi galiba makyajl 1.6 larda eer yleyse vay halimize Cla ok sert trim sesi ok fazla benim bugne kadar baktm grdm cla larda ama farkl bir havas var tabi

TarikS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik
    13.Nisan.2006
    ehir
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bi 3 ay kullandm 2013 AMG, 50 binde boyasz, beyaz, cam tavanl falan standart C180 AMG'ye max 125 verin.

Ben trafiehi girmezdim ortalamam 7.4 hep. 110-120 sabit bursa git gel 6.2yakard haftasonlar. Tam kark gnlkte 10 yakard

W211 nasl son gerek E ise W204 makyajl da son C serisi. kaliteli, yakkl, imaj da ok iyi, az yakyor, ok gitmez ama zmez de imdi hakkn yemeyeyim o kadar eek deil

Ben yine olsa alrm

yelik
    05.Temmuz.2014
    ehir
    Trkiye/Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alnt TarikS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben bi 3 ay kullandm 2013 AMG, 50 binde boyasz, beyaz, cam tavanl falan standart C180 AMG'ye max 125 verin.

Ben trafiehi girmezdim ortalamam 7.4 hep. 110-120 sabit bursa git gel 6.2yakard haftasonlar. Tam kark gnlkte 10 yakard

W211 nasl son gerek E ise W204 makyajl da son C serisi. kaliteli, yakkl, imaj da ok iyi, az yakyor, ok gitmez ama zmez de imdi hakkn yemeyeyim o kadar eek deil

Ben yine olsa alrm
    Gerekten yle her eyiyle benim gzmde son en iyi C kasa. Yakt biraz fazla sabit hzla bile 6.2 biraz yksek ama gl seven dikenine katlanacak

Peki aracn konforu nasld amg paketler daha sert oluyor dier paketlere gre sizi ok rahatsz ediyormuydu ? Sizin gznzde aracn eksi yanlar neydi ? Uzun yolsa yol-lastik-rzgar sesi normal seviyede mi ?

yelik
    25.Aralk.2005
    Ya
    35
    ehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babamda amg coupe vard.
    Sertti ama rahatsz etmiyordu.
    Yakt sanki bir miktar fazla yakyordu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)

Bu Konu iin Etiketler