User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: hangi kiralık araç?

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu iki seçenek arasında kalsam ben sıfır egea yı tercih ederim .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün akşam egea 1.3 test ettim demo aracına bindim, açıkcası umarım yanlış anlaşılmam ama kesinlikle bir çok sebebten ötürü bana göre değilmiş.

1) araç ciddi anlamda tepkisiz, motor çok uğraş istiyor ve sürücüyü çok çok yoruyor
    2) araç anlamsız şekilde arada bir silkeliyordu ,uzun süren devam eden bir durum değildi ama belirgin bir silkeleme ve çok gıcık verici
    3) araç evet daha konforlu ama hatrı sayılır derecede hissiz, yol ile olan iletişim çok çok zayıf
    4) yol tutuşu iyi diyenler olmuş , bence stabilmi evet stabil yani hız kazanınca çizgisini aman aman bozmadı otobanda ama kesinlikle viraj kabiliyeti,kıvraklığı yok

bindiğim araç henüz 800kmde olduğundanmı bilmem ama otobanda 140kmh yaptım öyle aman aman düz giderken güvensizlik,titreme hissetmedim fakat gerçekten hissiz bir araç ve bu olayını hiç sevmedim.

5)1.3 hep az yakan araç mantığula yaklaştım ama her iki aracıda (benim araçta meslekdaşım) sayacını sıfırlayarak birebir aynı koşullarda arka arkaya giderek gerek şehir içinde gerek otobandada clio hemen hemen %10 daha az yaktı.

clionun 65binde olmasa direk devam diyecemde üzerine 65-75bin daha binince ne olur durum şüphesindeyim

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfırından beri sen biniyorsan cliona sıkıntı olacağını sanmam ani

Ben bir önceki şirket aracım olan megane 3 dizel otomatiği sıfırndan alıp 172.000de teslim ettim

Yolumun çoğu uzun yol, büyük çoğunluk yüksek süratte seyir ettim motor anlamında hiç bi sorun yaşamadım

Bi kaç kez şanzuman için program atıldı ya da güncelleme yapıldı başka bişe yok

Clioya devam derim abi
    - Bize Her Yer TRABZON

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler