User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: C Sınıfı Sedan veya D sınıfı Araç Önerisi..

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

C Sınıfı Sedan veya D sınıfı Araç Önerisi..

Araç tavsiyesiyle ilgili birçok konu var ancak güncel olarak açmak istedim. Mevcut 2010 a3 1.4 tfsi aracımı sattım ve araç arayışındayım.

Manuel, D sınıfı veya sedan C sınıfı yakıt olarak lpg uyumlu, maksimum 40-45 bin TL civarlarına önerileriniz nelerdir?

Araçtan beklentim ekonomik yakıtlı olsun, sorunsuz olsun kronik saçma hataları olmasın gibi..

Baktığım araçlar

Passat 1.8 t ancak bu paralara B5.5 temiz bulmak çok zor

Yine passat 1.6 larda aynı şekilde

Sedan ford focus bakıyorum entresan fiyatlar istiyor araç sahipleri..

Toyota avensis bakıyorum T25 kasa 2005 model civarı, temiz düzgün bulunabiliyor ancak doğru tercihmi olur acaba..

Önerilerinizi bekliyorum..
    Barış

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astra h sedan olabilir

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu fiyat bandında o model yıllara bence T25 avensis. 2007 yılından beri T25 makyajlı olarak sıfırı mevcut. 98 yılında ise T22 olarak mevcuttu ondan buna geçtik. Gerçekten malzeme kalitesi olsun, sorunsuzluk olsun memnun kalacağınız bir araç. Donanım olarak zenginler heleki Elegant alırsanız tadından yenmez. Biraz çok yakıyorlar şehir içi 100 kmde 9.5 litreleri cok rahat görüyorsunuz. ama uzun yolda oldukça düşüyor 6,5 -7 litreler cok kolay yakalanabiliyor.
    Tüp taktıran cok ama iyi bir işcilik gerektiriyor yüksek km'lerde subaplar sıkıntı cıkartabiliyormuş ama 1,6 motorlar tüp ile uyumlu olarak geçiyor. Facebookta avensisler adına bir sayfa var, Türkiye geneli 10 bine yakın takipcisi var. takip ederseniz aradığınız özelliklerde mutlaka bir avensis bulursunuz. Sakarya ve Eskişehir'de denemek için bile görüşebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert Safa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu fiyat bandında o model yıllara bence T25 avensis. 2007 yılından beri T25 makyajlı olarak sıfırı mevcut. 98 yılında ise T22 olarak mevcuttu ondan buna geçtik. Gerçekten malzeme kalitesi olsun, sorunsuzluk olsun memnun kalacağınız bir araç. Donanım olarak zenginler heleki Elegant alırsanız tadından yenmez. Biraz çok yakıyorlar şehir içi 100 kmde 9.5 litreleri cok rahat görüyorsunuz. ama uzun yolda oldukça düşüyor 6,5 -7 litreler cok kolay yakalanabiliyor.
    Tüp taktıran cok ama iyi bir işcilik gerektiriyor yüksek km'lerde subaplar sıkıntı cıkartabiliyormuş ama 1,6 motorlar tüp ile uyumlu olarak geçiyor. Facebookta avensisler adına bir sayfa var, Türkiye geneli 10 bine yakın takipcisi var. takip ederseniz aradığınız özelliklerde mutlaka bir avensis bulursunuz. Sakarya ve Eskişehir'de denemek için bile görüşebilirsiniz.
    Elektriksel bazı sorunlardan bahsediliyor, farlarla ilgilide sorun oluyomuş sanırım. Parça fiyatları ne durumda bulunabilirlik açısından fiyat olarak vs ?
    Barış

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektriksel bazı sorunlardan bahsediliyor, farlarla ilgilide sorun oluyomuş sanırım. Parça fiyatları ne durumda bulunabilirlik açısından fiyat olarak vs ?
    Elegantlarda Xenon standart geliyor bu Xenon da far merceğini yakıyor ve farlarınız kör oluyor.
    Elektriksel olarak ne gibi sorun ? açıkcası hiç duymadım. teyp, akü vb gibi bir sorun yok Airbag fişekleri servis kapsamında ücretsiz olarak son 2 yıldır değişti sadece servis bu konuda 2005 2007 model olmasına rağmen servis bakımlı olmasada arkasında ürünün.
    Direksiyon mili de aynı sekilde geçtiğimiz senelerde serviste değişti ücretsiz olarak.

Parça fiyatlarında Audi kadar pahalı değil Ben kendim Seat kullanıyorum 2013 model iki aracımızda servis bakımlı Avensis'in servisi fiyat olarak oldukça daha uyguna cıkıyor ama buna yaş kampanyası falanda dahil tabi. Ama tabi servis dışında da cok güzel parçalar var aslında istanbulda Yetkili den ayrılma cok güzel ustalar var ama bulunduğunuz şehir bu konuda dezavantaj olur mu onu bilemem
    Olumsuzluklardan yola çıkmışken yol gürültüsü çok alıyor, 120 üzerinde 6. vitesi kesinlikle istiyor.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizel düşünürsen Laguna' yı tek geçerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 16V Laguna.lar da mantıklı. 2004.e kadar olan modeller 110 hp. 2005.ler ise 115 hp.dir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Laguna da parça bulma konusunda sıkıntı yaşarmıyız herhangi bir durumda ? Sanayi esnafı laguna,c5,407 tarzı araba görünce burun kıvırıyor çünkü uğraşmamak için.
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laguna da parça bulma konusunda sıkıntı yaşarmıyız herhangi bir durumda ? Sanayi esnafı laguna,c5,407 tarzı araba görünce burun kıvırıyor çünkü uğraşmamak için.
    Yok. Yaşamazsınız. Atıyorum bi Clio V6 gibi ekstrem bi model değil. Her yerde bulunur parçası. Renault zaten TR.deki en geniş servis ağına da sahip marka.
    Bırakın Laguna'yı, ne adı sanı duyulmamış modeller var. Onların bile sağda solda parçası çıkıyor hala.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Volvo S40 1.6'larada bakabilirsin.
    Örnek; Fiyatı biraz yüksek bütçeye göre ama belki pazarlıkla istenen rakamlara gelir. Hayırlısı olsun.
    Volvo / S40 / 1.6 / 1.6 / - KURTULUŞ OTO PLAZA - 2009 VOLVO S40 1.6 BENZİN TEMİZ sahibinden.comda - 683623181
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jaguar X-type'da düşünebilirsiniz 2.0 dizel manuel veya 2.5/2.0 benzinlilerden
    123d

BRKBRDL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vectra C düşünebilirsiniz.

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    32 liraya peugeot 407 aldım 1.6 dizel 220.000de 2006 model elektrikli koltuk modelinden

Çift bölge klima, esp, emin olmamakla beraber 8 airbag var

Yakıtı çok güzel 376 liraya doldurdum şuan yarım deponun milim aşağısında toplam 600km yol yapmışım

%80ide şehir içi, bi bugün izmite gittim geldim

Tavsiye ederim daha modelli ve düşük kmlisini
    - Bize Her Yer TRABZON

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler