User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Prado 120 - Fx 35 - Q7

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    q7 ler için sizin bütçedekilerin km uçmuş vaziyette olacak.Yüksek km dizel arabada turbo-pompa-enjektör gibi tuzlu parçaların sıkıntı yapabileceği anlamına geliyor.Bakımlı revizyonu yapılmışı bulunması gerek.
    Aslında ölü fiyattan uçuk km'li Q7 alınıp(Şanzumanı da kontrol ettirmek gerekir), baştan bu masraf yapılsa hiç yoksa 100.000 km daha götürür. Buda seçenekler arasına alınabilir bence.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar herkese değerli fikirleri için çok teşekkür ederim. Fx 35i cüssesine rağmen daha otomobilimsi kullanım şartları sunması ve lpgyi pek sevmemesine rağmen ikinci ellerin neredeyse tamamı lpg'li olması nedeniyle eledim gibi. Q7'nin biraz bakımlılarının fiyatının yüksek olması ve ucuz bir aracın süpriz maliyetler çıkarma riskinin fazlalığı ile ona da biraz uzak gibiyim. Tek seçeneğim prado kalıyor gibi. bir gözüm hala forester'larda bu arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hafif arazide Q7 hertürlü iş görür. Ben olsam geçmişi belli olan bir Q7 bakardım. Prado çok daha iyi araba ama risk almak istemezdim.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pradolar keyifli araçlardır. 7 kişi binersin hemde rahat edersin. gecmıs zamanda arkadaşımda vardı araziside şehir içide konforlu araçtı.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prado 4,0 lpg ile sorunsuz , tabii ki lpg montaj işçiliği güzel ise..
    yakıt olarak sürpriz güzel netice verir 4,0 + Lpg
    yedek parça göreceli olarak q7'ye göre daha az bulunur , satış adetleri farkı sebebiyledir

infiniti lpg ile uyumsuz , lpg olmadan da aşırı yüksek yakıt tükettirir

q7 3,0tdi pompa ve enjektör konusu ciddi baktırılmadan alınmamalı. airmatic tarafına da muhakkak bakmak lazım
    ilandaki q7'de bazı sorunlar var , ararsan satıcı anlatıyor zaten.
    100-120 bandında q7'lere ciddi baktırmadan almamak lazım , 150 bandına yanaştıkça daha alınabilir makineler geliyor

g cherokee 3,0crdi motor şanzıman mercedes
    araç sağlam , tork güzel , yazılım ile de ciddi güç geliyor ancak motor ölümsüz değil
    şanzıman nispeten sağlam diyebiliriz ama motor baktırmadan almamak lazım
    mekanik aksam sorunsuz , yedek parça olarak da fena değildir
    iç mekan birsürü donanım var ama evet görsel olarak ve plastik kalitesi olarak insanı çekmiyor
    kasa deseniz köşeli , kaba ama bana göre karakterli , özellikle arka diferansiyelin kocaman görüntüsü bana çok güzel geliyor
    yoksa aerodinami açısından otobüs gibi

bunların haricinde bu bütçelere alternatif geniş 7 koltuk ne var derseniz hyundai santafe 2,2crdi önerebilirim ama onların da motor kısmına iyi baktırmak lazım

ek olarak pathfinder 2,5tdi 7 koltuk da iyi bir makinedir ancak 250 civarı çok motor yapan var , sebebi kullanıcı titiziliği eksikliği olması muhtemel
    ama arazi yeteneği çok iyidir yedek parça sorunu da navara ile eş olması sayesinde çok azdır

100 bandında eski model ve kilometreleri 250.000 ve üzerinde olan yüksek hacimli makineler her zaman için masraf çıkarabilme ihtimalli makinelerdir
    bu bütçenin bir miktar daha üzerine daha modelli alternatifler olarak renault kadjar 1,5dci veya eski kasa xtrail 2,0dci gibi şeylere de bakılabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese değerli yorumları için çok teşekkür ederim prado da kesin karar kıldım gel gelelim aracım için gelen 2 ciddi olduğunu düşündüğüm alıcı da 10 bin pazarlık yapmaya kalkınca kendi aracımı satamadım o yüzden aracı satana kadar beklemedeyim. Lakin satar satmaz Prado bakacağım. Bugün bir arkadaşta kullandım çok beğendim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnfiniti fx35 sahibi olarak aralarındaki en büyük fark performans ve motor sesi ile aralarından ayrılıyor.fx35 performansli 0-100 7.1 sn , geniş , konforlu ve donanımlı olarak bence çok farklı bir araç tasarım olarak hâlâ güncelliğini koruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prado'da parça sıkıntısı 4.0 motor için mi geçerli. dizel parçası bulunur heralde. yürür aksam filanda mı sıkıntılı parça konusunda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler