User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: 18-23K Arası Araç Tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 ay kadar önce 98 model ghia donanım sedan bir mondeo aldım hiç aklımda yokken 4 kapı araç ihtiyacından dolayı, satıcı da takasa girince bir anda sahibi oldum.

2.0 lt hacimden dolayı vergi ve tüketim dert olmayacaksa (şehir işi 10-11 LT lpg, şehir dışı da 8,5 LT civarı) ciddi f/p aracı.

Yaşına göre oldukça dolu bir araba, c.control / abs / tcs / Otomatik klima / ısıtmalı ayna / vs gibi özellikleri var. Kliması gerçekten çok çok iyi,

Ben 331.000 km de aldım, bakımlı ise kmye çok takılmamak lazım. Alırken TCS ve CC'ü iyi kontrol etmeli, TCS pahalı, CC ise ayarsızlıktan çalışmama yapabiliyor.

Favorimde olan 2 ilan paylaşayım (araçlarla bir ilgim yoktur)

Ford / Mondeo / 2.0 / Ghia / MONDEO GHİA ORJİNAL DEĞİŞENSİZ KAZASIZ TEMİZ ve BAKIMLI LPG'Lİ sahibinden.comda - 692488237

Ford / Mondeo / 2.0 / GLX / Geniş aile arabası, arac lpg gormedi sahibinden.comda - 689975527
    Hocam mesajınız güzel denk geldi bende 97 Model Ghia Füme renk bi mondeo buldum 2.0 Benzin\LPG Sanrooflu sıfır motor yapılmış
    19K istiyor bu yarın büyük ihtimalle alıcağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fabia-Ibiza 1.4 tdi. 80liği makbul. Passat 1.9 tdi motorunun bir silindir kesilmiş hali. Dışarıdan biraz gürültülü çalışmak dışında bir eksisi yok. Az yakar çok kaçar ve sağlamdır. Ben Fabia'yı daha çok beğeniyorum.
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 2001 1.6 Platinum Parlament mavisi 306 Sedan aldım Değişensiz hasarsız bir araç 225.xxx km de Performans olarak beklediğimin kat kat üstünde bir araç sadece tavanında güneş yanığı var onun dışında kaporta boyası çok güzel
    Bir tek Klimayı çalıştıramadım gazı bitmiş galiba ..

Yardımcı olan arkadaşlarıma çok Teşekkür ederim resimleri Müsait olduğumda araçlar kısmına ekleyeceğim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler