User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: F30 dan F10 a gecis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F30 dan F10 a gecis

Abiler suan 320 ied 49 bin km de bi aracim var satmaya niyetlendim aklimdada 520 i var acaba yasim itibariyle cok mu agir kacar , surus olayi nasildir birde motorlar farkli bildigim kadariyla 177 bg yazilimla baya guzel degerler aliniyor diye biliyorum . Suanlik butcem 200 civari aracimi degistirmek istiyorum ama f/p acisindan 3 kasadan mantikli bi 5 kasa geliyor , 0 ayarinda full 3.18 de aklimda ama 3 ten inip 3 ede binmek istemiyorum . Arka iter her tavsiyeye acigim acikcasi

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ile 5 arasında çok fark var. Şuan 200.000 civarında f10 var çok cazip seçenek.

Yazdığın gibi yazılımla güzel güçler alınıyor. Yaşına göre bir tık ağır kaçabilir ama çokta takılmamak lazım.

3 ten inip 3 e binmek yerine ufak bir farklılık yapıp 4 serisi bakabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ile 5 arasında çok fark var. Şuan 200.000 civarında f10 var çok cazip seçenek.

Yazdığın gibi yazılımla güzel güçler alınıyor. Yaşına göre bir tık ağır kaçabilir ama çokta takılmamak lazım.

3 ten inip 3 e binmek yerine ufak bir farklılık yapıp 4 serisi bakabilirsin.
    Kilometre olarak cok yuksek oluyor butceme uygun olan 4 ler , 3 ten inip 3 e binersek en mantiksizi olucak orasi kesin

cbrracingteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler suan 320 ied 49 bin km de bi aracim var satmaya niyetlendim aklimdada 520 i var acaba yasim itibariyle cok mu agir kacar , surus olayi nasildir birde motorlar farkli bildigim kadariyla 177 bg yazilimla baya guzel degerler aliniyor diye biliyorum . Suanlik butcem 200 civari aracimi degistirmek istiyorum ama f/p acisindan 3 kasadan mantikli bi 5 kasa geliyor , 0 ayarinda full 3.18 de aklimda ama 3 ten inip 3 ede binmek istemiyorum . Arka iter her tavsiyeye acigim acikcasi
    3 ile 5 tamamen farklı dünyalar daha önce 8 tane farklı farklı 3 kasaya 3 tane de farklı 4 kasaya binmiş birisi olarak söylüyorum 5 en güzeli rahat geniş konfor kalite vs tamamen farklı tavsiye ederim 5 kasayı hatta imkan varsa 5.25xd diyorum bizde 2 adet f10 var 5.20i lci ve 5.25xd lci ikiside ayrı tadı ama F30 la tamamen alakasız araç F30 kötümüdür asla bence son 5 yılın en trend aracıydı ama artık piyasada hiç iyi anılmıyor sırf o yüzden bile F10 diyorum.. yakıt olarak benzinli F10 F30 a göre biraz fazla yakar ama değer bence
    - 34 YEY 34 -

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cbrracingteam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ile 5 tamamen farklı dünyalar daha önce 8 tane farklı farklı 3 kasaya 3 tane de farklı 4 kasaya binmiş birisi olarak söylüyorum 5 en güzeli rahat geniş konfor kalite vs tamamen farklı tavsiye ederim 5 kasayı hatta imkan varsa 5.25xd diyorum bizde 2 adet f10 var 5.20i lci ve 5.25xd lci ikiside ayrı tadı ama F30 la tamamen alakasız araç F30 kötümüdür asla bence son 5 yılın en trend aracıydı ama artık piyasada hiç iyi anılmıyor sırf o yüzden bile F10 diyorum.. yakıt olarak benzinli F10 F30 a göre biraz fazla yakar ama değer bence
    Abi x drive dusunmuyorum , aslinda memnunum aracimdan ama biraz dolu bi arac istiyorum harman , nbt , koltuklar vs. suanki aracimada yapabilirim aslinda ama satarken hep zarar yazicak bana onu istemiyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler