User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2011 veya üstü Chevrolet Cruze 1.6 hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2011 veya üstü Chevrolet Cruze 1.6 hakkında

Kendi fiyat bandında f/p bazında başarılı olduğunu düşünüyorum. Temelde de Astra H ile aynıymış. Astra H bu kadar gözdeyken bu araba neden bu kadar yeriliyor anlamış değilim. Yerilmesinin haklı sebepleri var mı? Kronik arızaları neler? (LPG de sübap erimesi hariç) Konforu performansı nasıl? Bu fiyatlara başka iyi ne alınabilir? (48.000-53.000 TL) Bilenler veya tecrübe edenler bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit: 124lük modeller

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Performansı çok kötü ve çok sorunlu araçlar hatta tamirci bi tanıdığımda vardı o bile bıkıp satmıştı

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi fiyat bandında f/p bazında başarılı olduğunu düşünüyorum. Temelde de Astra H ile aynıymış. Astra H bu kadar gözdeyken bu araba neden bu kadar yeriliyor anlamış değilim. Yerilmesinin haklı sebepleri var mı? Kronik arızaları neler? (LPG de sübap erimesi hariç) Konforu performansı nasıl? Bu fiyatlara başka iyi ne alınabilir? (48.000-53.000 TL) Bilenler veya tecrübe edenler bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Sedanını hiç kullanmadım ama hb versiyonunun 1.3d ltz sini yaklaşık 30bin km kadar kullandım. Gayet seri bir araçtı. Neden tutmadığına gelirsek chevrolet ülkeden ayrıldı ve insanlar yedek parça sıkıntısı yaşayacağını düşünüyor. Aslında orta segment araçların gizli kahramanlarından. Hb olmasına rağmen 5 kişi yolculuk yapılabilen inanılmaz konforlu bir araçtı.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sedanını 6 ay kullandım uzak yolda yaptım..o paraya alacağın en rahat araç diyeyim..tam aile işi..biz binerken fiyatlar 32 40 aralığındaydı şuan 2. eller artmış ama alınmayacak araç değil..alternatif olarak da mitsubishi lancer bakabilirsiniz yine aynı yıllarda..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence dolusu (sunroof/multimedia jant vb) alınır , zaten bir çoğunun lpg/sübap meselesi yapıldı çelik sübapa geçirildi araçlar , lpgde mis gibi binilir manuelini tercih ederdim yerinizde olsam çünkü otomatiği problemli ve tamiride pahalı diye biliyorum arkadaşımız almıştı sıfır hala kullanıyolar gayet yakışıklı bir araç görüntüsü vb

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sedanını hiç kullanmadım ama hb versiyonunun 1.3d ltz sini yaklaşık 30bin km kadar kullandım. Gayet seri bir araçtı. Neden tutmadığına gelirsek chevrolet ülkeden ayrıldı ve insanlar yedek parça sıkıntısı yaşayacağını düşünüyor. Aslında orta segment araçların gizli kahramanlarından. Hb olmasına rağmen 5 kişi yolculuk yapılabilen inanılmaz konforlu bir araçtı.
    1.3 dizel cruze mu var var? Hantal kalıyor araç 1.6 motor olanlar sıfır almıştık zamanında 1.4 turbo olan model makyajlı olarak geldi ülkeye hiç deneyimleme fırsatım olmadı ama yeterli olduğu söyleniyor 2.0 dizel olann motor gerçekten güzel gidiyor tek sıkıntısı rektefiye olmuyor diye biliyorum o motor
    Samara 2109

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Performansin yerden yere vurulmasi 2011 oncesi versiyonun namindan, yoksa 124luk 1.6 atmosferik sifinifinda yerden yere vurulacak performansta degil.

Yakiti biraz yakar, supap erimesi maul, opelle ayni.

Konforu ve tipi yerinde, ic malzeme kalitesi kotu, direksiyoda soyulmalar biraz erken baslar.

Marka degerinin dusmesi ve astra kadar prim yapmamasi da chevrolet nin Turkiyeden cekilmesinden, ama yine de iyi prim yapmis su an 48-53 bandi arasina geldi ise.

Imkan varsa WTCC ve sunrooflu olani bulun, 16 jantli ls modeller cok yakisikli degil

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3 dizel cruze mu var var? Hantal kalıyor araç 1.6 motor olanlar sıfır almıştık zamanında 1.4 turbo olan model makyajlı olarak geldi ülkeye hiç deneyimleme fırsatım olmadı ama yeterli olduğu söyleniyor 2.0 dizel olann motor gerçekten güzel gidiyor tek sıkıntısı rektefiye olmuyor diye biliyorum o motor

Sabah sabah uyku sersemiyle aveo sanmışım kusura bakma kanka Çakmazsın diye bekledim ama çakmışsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde Astra H da tercih edilebilir ama Cruze daha modern ve estetik geliyor donanımı cabası

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler