User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: Polo, İbiza, Alfa Mito, Megane3 coupe;

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C30 aklımdaydı. Etrafımda kimsede yok. Cesaret isteyen bi araç.
    C30 kullanicisiyim, ayni zamanda aracimda satılık. Cesaretlik bir durumu yok bence. Motor ve yuruyen focus ile aynı. Listenizdeki araçlardan da daha modern bir yüzü var (faceliftlerin) donanim olarakta üzmez.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 5500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C30 kullanicisiyim, ayni zamanda aracimda satılık. Cesaretlik bir durumu yok bence. Motor ve yuruyen focus ile aynı. Listenizdeki araçlardan da daha modern bir yüzü var (faceliftlerin) donanim olarakta üzmez.
    Volvo, araçlardan anlayan yada sadece markaları bilen herkeze sorarsak ilk sahip olmak istedikleri arabadır. Ama Türkiye şartlarında çok beğenselerde x marka araba sahipleri muhtemel satıcı ve alıcı potansiyelindedir. Bunun için çoğu kişi daha kolay satışı olan araç tercih ediyor. İbiza , Polo , Megane fiyatı yüksek yazsanda araç temizse gider. Ama Volvo , Alfa gibi araçlar ya şansa gider yada çok indirimli gider.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50-65 arası genelde fiyatlar. Temizliğine ve donanımına göre fiyat değişiyor tabi

Renault / Megane / 1.5 dCi / Impressor / DEĞİŞENSİZ - DUŞUK KM - MEGANE COUPE sahibinden.comda - 715588803

bu araç değerlendirilebilir gibi duruyo fiyat olarak özellikle. Bu km de bu fiyata denk gelmez her zaman
    Evet güzel araç senin araç daha güzel maşallah. Değerlendirilebilir. Cam tavan olan modellerin tavanları açılıyormu sadece cammı ?

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet güzel araç senin araç daha güzel maşallah. Değerlendirilebilir. Cam tavan olan modellerin tavanları açılıyormu sadece cammı ?
    Teşekkür ederim, cam tavan açılmıyor sabit

kse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfa mito 1.3 jtdm sahibiyim. Oncelikle sunu belirteyim, mitolar gercekten ikinci el fiyatinin cok daha ustunde dis tasarima ve ic donanim ozelliklerine sahip dusuncesindeyim (dna surus modlari, yagmur sensoru, far sensoru, hiz sabitleyici, yokus kalkis destegi, start stop, elektronik surucu ve yolcu ayarli klima vs..) Yalnizca ic konsolda tek eksik biraz demode kalan radyo teyp kismi, onu da uygun fiyatlara uygun isiklandirma kombinasyonuna sahip navigasyon ekran takilarak halledilebiliyorsunuz ben sahsen oyle yaptim. Yaklasik iki seneyi askin bir suredir kullanmaktayim ve su ana kadar beni hicbir sekilde uzmedi ve de uzmeyecek gibi duruyor. Benim aracim 2012 model, 6 aylik vergisi 168 tl, periyodik bakimlarini cok uygun fiyatlara yaptirabiliyorum cunku yedek parca sorunu hicbir sekilde yok. Tum parcalari cok rahat bir sekilde uygun fiyatlara tedarik edebiliyorum. Aracim 95 hp ancak ozellikle "d" surus moduna aldigim zaman gidisi degisiyor siradan 95 beygirlik bir arac gibi degil hissiyati veriyor, kullaniciyi her turlu tatmin eder. Yol tutusu cok iyi, ortalama yakitim ise 5 lt civari. Bonus olarak da yolda giderken insanlarin ilgisini cekiyor diyebilirim, umarim yardimci olabilmisimdir sormak istediginiz bir soru olursa elimden geldigince yardimci olurum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mito’yu kullandım diyebilirim. Yol tutuşu oldukça iyi bir araç. Oldukça öne çıkan bir özellik. 100 ile 120 ile viraja giremicem tabiki ama güvenlik anlamında kayda değer bir artısı. 5 ltre civarı olmasıda güzelmiş. Ama Cooper S gibi çok sert bir araç. Reno coupelerde rs şase deniyordu. Onlarında denge yol tutuş konusunda iyi olduğunu biliyorum.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50-65 arası genelde fiyatlar. Temizliğine ve donanımına göre fiyat değişiyor tabi

Renault / Megane / 1.5 dCi / Impressor / DEĞİŞENSİZ - DUŞUK KM - MEGANE COUPE sahibinden.comda - 715588803

bu araç değerlendirilebilir gibi duruyo fiyat olarak özellikle. Bu km de bu fiyata denk gelmez her zaman
    maşallah dediğimiz 3 gün durmuyo, satıldı galiba ilandan kalkmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi yandan iyi bi özelliğin var demekki. Alınası araba bulmuşsun işin enteresanı o ilan daha dün yada önceki gün açılmış. Sahibinede sanada tebrikler

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan anılın aracı satılık,tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler