User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Polo, İbiza, Alfa Mito, Megane3 coupe;

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Polo, İbiza, Alfa Mito, Megane3 coupe;

Merhabalar,
    Adım Necati. İstanbul da ikamet ediyorum.
    Öncelikle foruma üye olalı oldukça uzun süre oldu ama hiç dahil olamadım. Gerek tecrübelerinizi okurken arada kaybolmalarım, gerek her yıl yenilenen mekanik ve teknolojik araçların gelişimi. Çok fazla araç sahibi oldum. Ama hepsi ihtiyaçtan ayağımızı yerden kessin diye. Çok şükür sanayi veya tamir uğraşmadım. Hepsi modelli ve servis bakımlıydı. Şimdi beğenerek ve keyif alabileceğim bir araç almak istiyorum. 65000 Tl’ye kadar bana ne önerebilirsiniz? Yalnızca eşim ve ben kullanıyoruz tek kapı olabilir. Otomatik şart değil. Coupe araçlar çok hoşuma gidiyor. Özellikle Megane coupe hem Renault oluşu hem de 1.5 dci motoruyla çok çekici geliyor. Fikriniz ve önerebileceğiniz araçlar var ise talibim. Birde bu aylarda fiyatlar normalden çok fazla yüksek bir süre beklemelimiyim. En azından bayramdan sonra gibi.

Teşekkürler, keyifli forumlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şu an megane coupe kullanıyorum polo ibizaya göre üst segment olması ve yakıtının gerçekten ekonomik olması VS tipi diğerlerine göre gayet güzel ufak kronikleri var onlar da halledilmeyecek şeyler değil tavsiye ederim

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amaç :
    sadece görsel ise mito,

hem görsel hem ekonomi ise megane,

yürüsün ise (bence yakışıklı da) bocanegra

polo sevmiyorum o yüzden onu koyacak bir yer bulamadım.

Scirocco ve volvo c30 listeye eklenebilir, coupe olarak.

İçlerinde en yakışıklısı rocco bence.

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat performans olarak ilk tercihim Mito olurdu, ekonomik olun diyosanız Megane tercih edilebilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul içinde kırmızı değil sarıda bile geçsen amcamlar hemen yazıyor malesef. Herkez bi arantı içinde. Onun için pek hızlı olmak değilde binerken keyif alalım ve sorun çıkartmasın. Megane 3 lerin grubuna üyeyim. Kullanıcılar devamlı bildirim ekranından arıza paylaşıyor. Megane’den korkum bu yönde sadece.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu an megane coupe kullanıyorum polo ibizaya göre üst segment olması ve yakıtının gerçekten ekonomik olması VS tipi diğerlerine göre gayet güzel ufak kronikleri var onlar da halledilmeyecek şeyler değil tavsiye ederim
    Kullanım anında ses izolasyonu vs.iyimi. Kullanım ve bakım maliyetleri nasıldır birde?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanım anında ses izolasyonu vs.iyimi. Kullanım ve bakım maliyetleri nasıldır birde?
    Ufak gıcırtılar var emniyet kemeri tokasından özellikle, kapı menteşelerinde tak tuk etme sorunu ve arka far buğu yapma gibi kronik sıkıntıları var onun haricinde yürütme VS bakım maliyetleri klasik reno triger bakımı VS yapılı olduğu sürece rutin bakım harici sıkıntısı yok benim aracım soft yazılımlı şehir içi dışı karışık 4.6 4.7gösteriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bir ortalama yakıt tüketimi. Aracınızın model ve paket nedir? Birde ithal Megane çok konuşuluyor. Bu nedir?

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    C30 aklımdaydı. Etrafımda kimsede yok. Cesaret isteyen bi araç.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 yıl 2014 model benzinli ibiza kullandım sıfır almıştım. Hiç sorun yaşamadım. Oldukça memnun kaldım. Tavsiye ederim.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel bir ortalama yakıt tüketimi. Aracınızın model ve paket nedir? Birde ithal Megane çok konuşuluyor. Bu nedir?
    İthal megane hb araçlarda oluyor bildiğim kadarıyla. Yerli üretim coupe hiç duymadım ben.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mitodaki düşündüğünüz motor seçenekleri nedir ?

birazcık açarsanız yardımcı olurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amaç :
    sadece görsel ise mito,

hem görsel hem ekonomi ise megane,

yürüsün ise (bence yakışıklı da) bocanegra

polo sevmiyorum o yüzden onu koyacak bir yer bulamadım.

Scirocco ve volvo c30 listeye eklenebilir, coupe olarak.

İçlerinde en yakışıklısı rocco bence.
    mito 1.3 jtd meganeden ekonomik
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köfrezde klima açık drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanına gelip sigara yakan kaç kişi kaldı kardeşim

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kasım ayının başında megane coupe aldım. Hemen hemen 9 aydır kullanıyorum, toplamda 13 bin km şehir içi ve şehir dışı karışık olarak yol yaptım. Bakım dışında hiçbir masrafım olmadı. Hiçbir yeri bozulmadı, hiçbir arıza almadım çok şükür.

Ayrıca 2 sene önce falan peugeot 207 aldım, facebook gruplarında bir dünya arıza yazıldı. Ben yine herhangi bir arıza yaşamadım.

Demem o ki, düzgün ve temiz bir araç alırsanız herhangi bir masraf çıkaracağını sanmıyorum. Fransız araçlarındaki ön yargıyı kırın artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mitodaki düşündüğünüz motor seçenekleri nedir ?

birazcık açarsanız yardımcı olurum.
    Kendimi hiç şartlandırmadım ne marka bazında, ne motor, nede yakıt. Hiçbirine sahip olmadığım için bilmiyorum. Ben 1.3 derim siz 1.6 daha iyi dersiniz ona göre kriterlerimi oluşturup gidip, sürerek denerim. Herkez kendi aracını iyi der. Ama bence bu forumun amacı bilgi paylaşımı olduğu için her öneriye pozitif bakıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayının başında megane coupe aldım. Hemen hemen 9 aydır kullanıyorum, toplamda 13 bin km şehir içi ve şehir dışı karışık olarak yol yaptım. Bakım dışında hiçbir masrafım olmadı. Hiçbir yeri bozulmadı, hiçbir arıza almadım çok şükür.

Ayrıca 2 sene önce falan peugeot 207 aldım, facebook gruplarında bir dünya arıza yazıldı. Ben yine herhangi bir arıza yaşamadım.

Demem o ki, düzgün ve temiz bir araç alırsanız herhangi bir masraf çıkaracağını sanmıyorum. Fransız araçlarındaki ön yargıyı kırın artık

Kesinlikle haklısınız. Aldıktan sonra kullanımda çok önemli etken elbette. Benim son araçlarımdan olan Renault Twingo marka aracımı gören herkes, uzun yol için pek iyi bakmasada; bakımları ve kullanımı herşeyini özenle yaptığım için hiç korkum yoktu benim. Bu sebeple satmak yerine babama verdim Kapıda yatsın ama ihtiyaç olduğunda tek marş binmesi için. Yanlış anlaşılmasın Fransız diye olumlu olumsuz bakmıyorum araçlara. Benim aradığım; arabayı yıkarken keyif alim, cebime çok dokunmasın, sorunsuz olması. Megane3 coupe favorilerimde mevcut. Hatta 1 araç vardı İst. Maltepe’de. Aracı son güne kadar takip ettim 63000 Tl’den inmedi ve süresi doldu satılmadı. Ben alacak olsam onu alırdım. 63000 çokmu bu araç için peki?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muzurasd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mito 1.3 jtd meganeden ekonomik
    Mito qv sciroccodan hızlı
    06 SS 0006

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle haklısınız. Aldıktan sonra kullanımda çok önemli etken elbette. Benim son araçlarımdan olan Renault Twingo marka aracımı gören herkes, uzun yol için pek iyi bakmasada; bakımları ve kullanımı herşeyini özenle yaptığım için hiç korkum yoktu benim. Bu sebeple satmak yerine babama verdim Kapıda yatsın ama ihtiyaç olduğunda tek marş binmesi için. Yanlış anlaşılmasın Fransız diye olumlu olumsuz bakmıyorum araçlara. Benim aradığım; arabayı yıkarken keyif alim, cebime çok dokunmasın, sorunsuz olması. Megane3 coupe favorilerimde mevcut. Hatta 1 araç vardı İst. Maltepe’de. Aracı son güne kadar takip ettim 63000 Tl’den inmedi ve süresi doldu satılmadı. Ben alacak olsam onu alırdım. 63000 çokmu bu araç için peki?
    50-65 arası genelde fiyatlar. Temizliğine ve donanımına göre fiyat değişiyor tabi

Renault / Megane / 1.5 dCi / Impressor / DEĞİŞENSİZ - DUŞUK KM - MEGANE COUPE sahibinden.comda - 715588803

bu araç değerlendirilebilir gibi duruyo fiyat olarak özellikle. Bu km de bu fiyata denk gelmez her zaman

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler