User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Araç kararsızlığı içi yardım

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Araç kararsızlığı içi yardım

Arkadaşlar merhaba
    Araç arayışımıza ikinci bebeğimizden dolayı audi s5 bmw 6 hepsinden vazgeçip 4 kapı otomatik bir araç almaya karar verdik. Eşiminde kullanabileceği benim ufak tefek sanayi havası solumama sanayi koşturmalarına sebep olabilecek zevkli bir araç almak istiyorum. Bu zamana kadar hep tek kapı araçlar kullandım bütün 4 kapılar çirkin geliyor �� Kriterlerimiz sene 5-10 bin km yol yapıyoruz benzinli 4 kapı otomatik bastığımızda birazda olsa gidecek bir araç düşünüyoruz bütçemiz max. 120 bin TL

Audi a5 2.0tfsi quattro sportback
    Alfa Giulietta Qv 1.8 tbi 1 tane vardı
    Honda Civic 1.5 turbo
    Mini Contryman 1.6s all4
    Vw Golf GTİ ama pek fazla yok şuan satılıkta fiyatıda biraz yüksek kalıyor

Leon ve golf 1.4 tsi olanları ne kadar tatmin eder ne kadar yüklenebiliriz kestiremiyorum öneriniz ne olur
    Konu brs852 tarafından (15-08-2019 Saat 08:06 ) değiştirilmiştir.

emoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 TFSİ A5 sahibi biri olarak uzak durun, yağ yakma problemi çok can sıkıyor bilginiz olsun illa alıcam derseniz çok iyi baktırın motoruna.
    R.E.S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emoro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 TFSİ A5 sahibi biri olarak uzak durun, yağ yakma problemi çok can sıkıyor bilginiz olsun illa alıcam derseniz çok iyi baktırın motoruna.
    Valla hanımda kullanacağı için bu tip yağ kontrolleri devamlı işin içinde olsun istemiyorum açıkcası

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emoro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı brs852 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hanımda kullanacağı için bu tip yağ kontrolleri devamlı işin içinde olsun istemiyorum açıkcası
    Eğer 1000-2000 km lerde yağ eksiltiyorsa hemen müdahele etmek gerek. Tahmini 10-12 bin harcanır şuan. ben 35.000 km önce yaptırdım şimdi bakımdan bakıma yağ değiştiriyorum. Eksiltme de hiç yok

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı fiyat bandında benzer sebeplerle aynı aramaları yapıyorum. 147 manuel olmasından dolayı zorluyor. İkinci araç saçma olacağından tek araç arayışındayım. Otomatik - güvenilir - yavaş olmayan ve tipi hoşuma giden tüm araçlara bakıyorum. Listede tucson tgdi da var, e90 320d de n20 motorlu x1 de focus dizel otomatik st line da. Ama gerçekten güçlü ve keyifli bir araç almadan tatmin olmayacağımı da biliyorum. O yüzden sadece bakınıyorum. Takipteyim.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba
    Araç arayışımıza ikinci bebeğimizden dolayı audi s5 bmw 6 hepsinden vazgeçip 4 kapı otomatik bir araç almaya karar verdik. Eşiminde kullanabileceği benim ufak tefek sanayi havası solumama sanayi koşturmalarına sebep olabilecek zevkli bir araç almak istiyorum. Bu zamana kadar hep tek kapı araçlar kullandım bütün 4 kapılar çirkin geliyor �� Kriterlerimiz sene 5-10 bin km yol yapıyoruz benzinli 4 kapı otomatik bastığımızda birazda olsa gidecek bir araç düşünüyoruz bütçemiz max. 120 bin TL

Audi a5 2.0tfsi quattro sportback
    Alfa Giulietta Qv 1.8 tbi 1 tane vardı
    Honda Civic 1.5 turbo
    Mini Contryman 1.6s all4
    Vw Golf GTİ ama pek fazla yok şuan satılıkta fiyatıda biraz yüksek kalıyor

Leon ve golf 1.4 tsi olanları ne kadar tatmin eder ne kadar yüklenebiliriz kestiremiyorum öneriniz ne olur
    2012 Mini Cooper Countryman 1.6 S 107.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 714778663

SINIFININ EN DOLUSU CHİLİ PAKETTİR

düşünürseniz yardımcı olurum
    PROSTOCK GARAGE

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sizle aynı durumda 2014 senesinde seat leon aldım. 1.6 dizel otomatik cok memnunum büyük turbo vs düşük maliyetlerde 200hplere yaklaşıyor. aklının kenarında olsun.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı fiyat bandında benzer sebeplerle aynı aramaları yapıyorum. 147 manuel olmasından dolayı zorluyor. İkinci araç saçma olacağından tek araç arayışındayım. Otomatik - güvenilir - yavaş olmayan ve tipi hoşuma giden tüm araçlara bakıyorum. Listede tucson tgdi da var, e90 320d de n20 motorlu x1 de focus dizel otomatik st line da. Ama gerçekten güçlü ve keyifli bir araç almadan tatmin olmayacağımı da biliyorum. O yüzden sadece bakınıyorum. Takipteyim.
    Aynen benimde tek istediğim tek beklentim güçlü ve keyifli bir arqç ��
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 Mini Cooper Countryman 1.6 S 107.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 714778663

SINIFININ EN DOLUSU CHİLİ PAKETTİR

düşünürseniz yardımcı olurum
    Dün ilana denk gelmiştim özel mesaj atıyorum
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sizle aynı durumda 2014 senesinde seat leon aldım. 1.6 dizel otomatik cok memnunum büyük turbo vs düşük maliyetlerde 200hplere yaklaşıyor. aklının kenarında olsun.
    Yılda 5 bin km yol yapıyorum birde dumanlı dizel olmak istemiyorum ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dp dv filtre belki intercooler methanol yazılım ile hangisi daha zevkli hale gelir ?

Leon Golf 190da kalır diyorlar
    Giulietta 170lik ile Civic rs ne olur bunları kestiremiyorum
    Countryman 245-250 arası 4 çeker oluşuyla zevkli bir şey çıkabilir ortaya

Yine iyice kafam karıştı ya

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A5 te sıkıntı var ise Golf GTI ile digerlerini ayni kefeye koymamakta yarar var baska dunyadalar
    Std olarak zaten yavas degil modifiyeye acikligini yazmaya gerek yok sanirim
    Temiz guzel bi GTI bulunabilirse digerleri hakkinda yorum yapmanin hic bi luzmu yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A5 te sıkıntı var ise Golf GTI ile digerlerini ayni kefeye koymamakta yarar var baska dunyadalar
    Std olarak zaten yavas degil modifiyeye acikligini yazmaya gerek yok sanirim
    Temiz guzel bi GTI bulunabilirse digerleri hakkinda yorum yapmanin hic bi luzmu yok.
    Temizlerinin fiyatları malesef bütçemi aşıyor yoksa ilk tercihim kendisi

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soyle dusunmekte yarar var digerlerini 220 hp civari yapmak icin ne kadar harcanir ? Ne kadar emek harcanir ? Ne kadar verimli olur ? Ne kadar saglikli olur ?
    O sebeple butcenin biraz yukari cikma imkani varsa zorlanabilir
    Fikir sadece..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soyle dusunmekte yarar var digerlerini 220 hp civari yapmak icin ne kadar harcanir ? Ne kadar emek harcanir ? Ne kadar verimli olur ? Ne kadar saglikli olur ?
    O sebeple butcenin biraz yukari cikma imkani varsa zorlanabilir
    Fikir sadece..
    Bütçeyi çok fazla zorlayamıyorum malesef ama ilanlarda siyah olan gti 115 bin dedi telefonda biraz daha düşer ama temizliği konusunda bilgim yok göstermek lazım

320Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    140-150 beygirlik golf alıp yazılım dp yapmak en mantıklısı gibi görünüyor. Hem siz rahatlıklıkla kurcalayabilirsiniz hemde eşiniz günlük olarak rahatlıkla kullanabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 320Si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    140-150 beygirlik golf alıp yazılım dp yapmak en mantıklısı gibi görünüyor. Hem siz rahatlıklıkla kurcalayabilirsiniz hemde eşiniz günlük olarak rahatlıkla kullanabilir.
    180-190 beygirde kalıyor gerisi boşa para harcanır deniyor leon gol giulietta honda civic countryman falan bunlara ciddi mesai harcıyorum valla 😂

320Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    180-190 beygirde kalıyor gerisi boşa para harcanır deniyor leon gol giulietta honda civic countryman falan bunlara ciddi mesai harcıyorum valla ��
    Ortalama 200 bg civarı olur , üstünede çıkabilirsiniz ama değer mi tartışılır . Golfün aftermarket parçası çok isterseniz yürüyene para harcarsanız isterseniz görünüşe sıkıldığınızdada elden çıkartması diğerlerine göre daha kolay olur .
    Countryman ın çok yaktığını duymuştum , n kodlu motor vardı yüklemeye önü açık fakat motorun kronik sıkıntısı çok .
    Civic alınabilir fakat şanzıman yüzünden önünün çok açık olduğunu düşünmüyorum

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    180-190 beygirde kalıyor gerisi boşa para harcanır deniyor leon gol giulietta honda civic countryman falan bunlara ciddi mesai harcıyorum valla ��
    Country suspansiyon olarak sert. Cocukla zor olabilir. 4 ceker oldugu icinde gucukada gitmiyor.
    Giuliettanin motorunnda onu diger motorlar kadar acik degil

Yerinizde olsa civic’e yonelirdim. Sanayiye de sadece keyfi ve modifiye icin girmis olurdum. Yazilim sonrasi fena gitmiyor, yeni model, ici genis. Esinizde kullanacagi icin yolda kalma yada problem cikarma ihtimali hepsinden daha az. Kalitesi dusuktur, cvt tat vermez gibi konular tabiki sizin takdirinizde.

Leon golfte mantikli, 190-200 hp de cok yavana atilacak gucler degil ozellikle dsg sanziman kombinasyonuyla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 320Si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalama 200 bg civarı olur , üstünede çıkabilirsiniz ama değer mi tartışılır . Golfün aftermarket parçası çok isterseniz yürüyene para harcarsanız isterseniz görünüşe sıkıldığınızdada elden çıkartması diğerlerine göre daha kolay olur .
    Countryman ın çok yaktığını duymuştum , n kodlu motor vardı yüklemeye önü açık fakat motorun kronik sıkıntısı çok .
    Civic alınabilir fakat şanzıman yüzünden önünün çok açık olduğunu düşünmüyorum
    Countryman after parçalarıda biraz fiyatları yüksek kalıyor leona coil aldığın paraya ona yay alıyorsun falan leonla golfü aynı kefeye koyuyorum ama golfün biraz daha dediğiniz givi görsel modifikasyonu geliştirilebilir
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Country suspansiyon olarak sert. Cocukla zor olabilir. 4 ceker oldugu icinde gucukada gitmiyor.
    Giuliettanin motorunnda onu diger motorlar kadar acik degil

Yerinizde olsa civic’e yonelirdim. Sanayiye de sadece keyfi ve modifiye icin girmis olurdum. Yazilim sonrasi fena gitmiyor, yeni model, ici genis. Esinizde kullanacagi icin yolda kalma yada problem cikarma ihtimali hepsinden daha az. Kalitesi dusuktur, cvt tat vermez gibi konular tabiki sizin takdirinizde.

Leon golfte mantikli, 190-200 hp de cok yavana atilacak gucler degil ozellikle dsg sanziman kombinasyonuyla
    Giuliettaları hiç bilmiyorum çok şık geliyor ama içi makyajlanmış fiat countryman eğer gittiği kadar yakıcaksa değer sorun yok civiclerin herkes şanzımanından dem vuruyor dün yıkamaya girdim 150 act leonlu biri vardı civice sapladım ettim gitmyor araba diye arkadaşına anlatıyordu leon golf şuan için mantıklı gibi biraz daha

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda polo gti ile deneyen bir civic rs vardi. 2-3 boy gerisinde kaliyor. Stock leon’un rs e soyle sapladim gectim yapma ihtimali yok bence

Country gittiginden fazla yakiyor o da aklinda olsun. Sehir ici normal kullanimda 11-12 litre altina dusmedigini okudum bir cok kez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler