User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: 80.000 Limit Araç Arıyorum

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nissan Pulsar 1.2 otomatik ve ya 1.5dizel manuel bulabilirsin bu rakama bence gayet mantıklı güncel bir araç. Hayırlısı olsun.
    1.5 dizel bizim fabrikada kullanan var çok memnun. 1.2 otomatik yakıt açısından üzebilir.
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: SrtGaraj282
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi
    2017 Seat Leon Fr Desire Red 1.4 TSI 150 HP W/O ACT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aspensilber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

80.000 TL param var şu an için baktığım araçlar Polo TDI, GOLF MK 6 TDI oldu. Amacım en az 3 sene (60.000 KM) başıma bela açmayacak ve az yakacak bir araç olması bu bağlamda LPG Benzin ve Dizel seçeneklerini değerlendiriyorum. Ancak araçlarda beklentim bir miktar aracın dolu olması. Bu sebeple bana önerdiğniz araçların dolu olması çok işime gelir.

Selamlar.
    80 e kadar düşünceniz varsa polo fiesta flueance hikaye bence. Kia Rio 1.4 crdi Consept Plus a mutlaka bakın. Araç sınıfının en dolusu.

Dezavantajı otomatik vites seçeneği yok. ama ciddi az yakan bir araç

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguzedr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 e kadar düşünceniz varsa polo fiesta flueance hikaye bence. Kia Rio 1.4 crdi Consept Plus a mutlaka bakın. Araç sınıfının en dolusu.

Şehir içinde o kadar da az yaktığı söylenemez B sınıfı bir arabaya göre iç hacmi oldukça büyük fakat yakıt olarak akranlarının en fazla yakanı diyebilirim.

85 bantlarında kilometresi bir tık yüksek Cerato bulunabiliyor. O paralara araç bakacak olsam ilk tercihim olurdu sanırım.

aspensilber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shirb13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam diğer arkadaşlarında belirttiği üzere araçtan ne beklediğin çok önemli. Zamanında benzer kaygılarla Hyundai i20 style pan almıştım, 25 aydır kullanıyorum allah nazarlardan saklasın bir sıkıntısı olmadı.

İ20 bence güzel araç 1998-2015 arası hiç sektirmeden full hyundai kullanmış bir ailenin çocuğu olarak hyundai iyi güzel dolu araba sağlamdı bizim kullandıklarımız hiç sorun yaşamadık açıkcası ama gözümde her arabanın olduğu gibi i20 ninde bir ederi var çok pahalı geliyor her şey piyasanın şu durumuna alışamadım bir türlü. Cevabınız için çok teşekkür ederim.
    Konu aspensilber tarafından (26-10-2019 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz daha bütçeyi kasarsanız hatasız leon 1.2 tsi aracım var , ilanı paylaşabilirim özelden
    Malesef bu rakamıda kredi çekerek tamamlayacağım diye düşündüm zaten. Umarım dilediğiniz fiyata gider aracınız .Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nissan Pulsar 1.2 otomatik ve ya 1.5dizel manuel bulabilirsin bu rakama bence gayet mantıklı güncel bir araç. Hayırlısı olsun.
    Hiç düşünmemiştim nissan hemen ilanlara ve donanımlarına bakacağım teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguzedr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hyundai Kia serisinin az yakacağına çok inanmıyorum, genel olarak ağır oluyor araçları ama yazılımla çözülmeyecek bir sıkıntı değil bence doluluğuna hiç bakmamıştım. Hemen bakıyorum, çok teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aspensilber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç düşünmemiştim nissan hemen ilanlara ve donanımlarına bakacağım teşekkür ederim.
    avrupa yollarında kiralık olarak yaklaşık 6-7 bin kilometre kullanmıştım pulasarı çok güzel araçtır tavsiye ederim ülkemizde her güzel şey gibi değeri görülmedi arka diz mesafesi muazzam hatırladığım çok kısa bir şaft tüneli olduğuydu konforlu bir araba koltuk süngerleri ve lastiklerin köfte olması aklımda kalanlar sürüş dinamiklerini test edememiştim ama hızlanması güzeldi dizeldi araç ve gerçekten çok çok az yakıyordu. piyasasına bakmadım ama eğer uzun süre kullanılacaksa piyasasının olmaması alırken fiyat kırma açısından avantaj olabilir.
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

tequila818 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şehiriçi kullanılacaksa Polo 1.4 tdi DSG gayet güzel, o fiyatlara da 100 bin KM civarında olanlar bulunuyor. İzmir şehiriçi ortala 5.0 litre, şehir dışı usturuplu kullanımda 4.0 litre gibi yakıt tüketimi oluyor. Otomobil küçük tabi, iri yapılı biri için uygun değil. Kilosuna göre 230 tork ile çok tatminkar gidişi var.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zorlanmis c sinifi alacagina yeni model dusuk km b sinifi al derim. corsa e kullaniyorum 2 senedir sorunsuz sehirici isimi gordu, SIKILDIGIM icin degistirecegim sadece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şehiriçi kullanılacaksa Polo 1.4 tdi DSG gayet güzel, o fiyatlara da 100 bin KM civarında olanlar bulunuyor. İzmir şehiriçi ortala 5.0 litre, şehir dışı usturuplu kullanımda 4.0 litre gibi yakıt tüketimi oluyor. Otomobil küçük tabi, iri yapılı biri için uygun değil. Kilosuna göre 230 tork ile çok tatminkar gidişi var.
    Abi selamlar, bende yaklaşık 4 senedir 1.6 tdı polo hastalığı var çok istedim almayı ama piyasa gelmiş 70 bine değmez diyip o paralara değecek bir araç bakmaya başladım. VW de kesinlikle dsg düşünmüyorum ayrıca pololar ne olursa olsun donanım olarak boş oluyor malesef. Ama güzel araç olduğu konusunda hemfikirim sizinle. Mesajınız için çok teşekkürler.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tequila818 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    traktör cusb cusc motor mu? ne arızası bitti ne derdi müşteriden çok kahrını servis çekti bir motorun herhangi birşeyini sökmek zülum olur mu ? bu motorda oluyordu. VW bile inanmadı bitirdi motoru erkenden.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Model olarak düşük ama 2012 e-hdi 308 sportium aldık 3 ay önce. Şanzıman hep soru işaretiydi ama anlatılan kadar kötü değil. Sürüşü çok keyifli. Direksiyon , yol tutuş ve frenler. Donanımı söylememe gerek yok sanırım aradığınız herşey var.

Benim düşüncem ise eğer dizel ya da benzinli alıp ufak tefek yükleme isteğiniz yok ise Lpgli araçlara yönelin. Çünkü biz 1.6 dizellerle ş.içi 45-50 kuruş yakarken aynı şartlarda lpgli araçla 30 kuruş yakıyor neredeyse.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler