User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: 30 ile 35 Bin tl Arası Araçlar, Tavsiyeler

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mondeo m2 sana istediğin konforu fazlasıyla sunar. Temizini bulursan çok memnun kalırsın.

Mondeo mk3 şuan kullandığım aracım gayet memnunum, mk2 ye göre bir tık sert, ama size yol tutuş olarak geri dönüyor. Kliması 2 aracında çok başarılıydı.

Laguna bakılır güzel araçtır. B sınıfı bir model C - D sınıfı bir sedan'ın konforunu sağlamaz. Colt'a da bindim zamanında kesnlikle konfor arayan adamın arabası değil.

Ustası dahil bana dizelinden uzak dur demişti bilginize. 1-2 tane de sıkıntı yaşayan adam biliyorum dizel colt ile.

Lancer colt a göre güzeldir kesinlikle.

Bir tık daha çıkarsanız Citoren c5 bakın, konforun vücut bulmuş halidir, zira hydractive süspansiyon ile size hiçbir klasik süspansiyonlu aracın sunamayacağı konforu sunar.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane 3 nasil 6o bine var
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

jojo59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mondeo m2 sana istediğin konforu fazlasıyla sunar. Temizini bulursan çok memnun kalırsın.

Mondeo mk3 şuan kullandığım aracım gayet memnunum, mk2 ye göre bir tık sert, ama size yol tutuş olarak geri dönüyor. Kliması 2 aracında çok başarılıydı.

Laguna bakılır güzel araçtır. B sınıfı bir model C - D sınıfı bir sedan'ın konforunu sağlamaz. Colt'a da bindim zamanında kesnlikle konfor arayan adamın arabası değil.

Ustası dahil bana dizelinden uzak dur demişti bilginize. 1-2 tane de sıkıntı yaşayan adam biliyorum dizel colt ile.

Lancer colt a göre güzeldir kesinlikle.

Bir tık daha çıkarsanız Citoren c5 bakın, konforun vücut bulmuş halidir, zira hydractive süspansiyon ile size hiçbir klasik süspansiyonlu aracın sunamayacağı konforu sunar.

1.9 laguna iyimidir acaba, ya da hangi motor seçeneğini tercih etmeliyim.Fiyatım net 35 K hali hazırda 2-3 bişi de eklemeler için ayırdım hocam, Teşekkürler bu arada yorum için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jojo59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.9 laguna iyimidir acaba, ya da hangi motor seçeneğini tercih etmeliyim.Fiyatım net 35 K hali hazırda 2-3 bişi de eklemeler için ayırdım hocam, Teşekkürler bu arada yorum için
    Ben şahsi olarak eski bir araç alacaksam dizel almama konusunda biraz takıntılıyım. Dizelin masrafı ağır oluyor ve yakıt fiyatlarından ötürü çok büyük bir avantajı da kalmadı açıkçası.

1.9D ile ilgili hatırımda kalan alınmaması yönünde, ben 1.6 16v olan k4m makinalı bir laguna öneririm alınacaksa. Benzinli bir aracın motorunda çıkacak arıza çok daha ekonomik olarak çözülecektir.

Şunlara bakabilirsin bence, (araçları tanımıyorum)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...63721389/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71521488/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70483654/detay

jojo59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şahsi olarak eski bir araç alacaksam dizel almama konusunda biraz takıntılıyım. Dizelin masrafı ağır oluyor ve yakıt fiyatlarından ötürü çok büyük bir avantajı da kalmadı açıkçası.

1.9D ile ilgili hatırımda kalan alınmaması yönünde, ben 1.6 16v olan k4m makinalı bir laguna öneririm alınacaksa. Benzinli bir aracın motorunda çıkacak arıza çok daha ekonomik olarak çözülecektir.

Şunlara bakabilirsin bence, (araçları tanımıyorum)

Renault / Laguna / 1.6 / Privilege / Kara simsek sahibinden.comda - 763721389

Renault / Laguna / 1.6 / Privilege / Sahibinden 2004 LAGUNA 2 LPG'li konuşan paket(arızayı soyler) sahibinden.comda - 771521488

Renault / Laguna / 1.6 / Privilege / AR OTOMOTİV'DEN 2004 RENAULT LAGUNA 1.6i 16V LPG' Lİ SUNROOF' LU sahibinden.comda - 770483654
    Vazgeçmek en iyi sanırım dizelden, aracımı sattım acilinden bi araba almam gerekiyor ama bilgim hiç yok açıkçası bu attıklarınızdan hangisi en alınası olabilir?
    Ve ya başka ilanlar var mı gözünüze çarpan trakya civarında hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mitsubishi lancer 2004-2007 arası

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta 2010 206 sedan 1.4hdi aldım 90000kmde.

Yag
    Yag filtresi
    Polen
    Hava
    Enjektor katkisi
    Sag salincak
    Sol salincak
    Alt sanziman kulagi
    Sol aski rotu
    Sag aksi rotu

Bunları değiştirdim ve inanılmaz konforlu bir şekilde kullanıyorum, araca binenler şaşırıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler