User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: Vw CC Nasıldır?

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkinci eli sorunlu diyorlar genelde ama forumlarda facebook gibi sosyal plartformlarda sürekli el değiştiriyor araç bende satmaya kalmadım satarken nasıl olacak bilmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci eli sorunlu diyorlar genelde ama forumlarda facebook gibi sosyal plartformlarda sürekli el değiştiriyor araç bende satmaya kalmadım satarken nasıl olacak bilmiyorum
    DSG den yana ses veya başka bir sıkıntı yaşadınız mı kavramayı değiştirmeyi gerekecek?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DSG den yana ses veya başka bir sıkıntı yaşadınız mı kavramayı değiştirmeyi gerekecek?
    ben degiştirmedim kavramayı hiçte sorun yaşamadım

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cc'nin ikinci eli passata göre daha yavaştır. Arteon, passat b8 ilişkisi gibi düşünün. Doğru fiyata her türlü kısa sürede satarsınız, sonuçta satılmayacak araba yoktur en nihayetinde. Kesinlikle 150hp versiyonunu tercih edin. 160'lıklarda piston kırma yaşanabiliyor ya da yetkili servisten motoru değiştirilmiş arabayı tercih edin. Yeni motor revize edilmiş olması sebebiyle sorunsuzdur. En azından ikinci kez problem yaşayan okumadım, duymadım da. Performans konusunda 2.0t, 3.0 veya hot hatch kullanıyorsanız yüz güldürmez yoksa her türlü tatmin eder.

Kavrama ise baskı-balata gibi ömürlü bir parçadır. Bu sorundan çok hassaslığı ve bilinçsiz kullanım ile alakalı bir şey. Eğer ben para verdim, dikkat etmek zorunda mıyım diye düşünceniz varsa zf ya da tam otomatik şanzımanlı bir araba bakın. Dsg için dur kalk trafiğinde kullanıyorsanız, manuel ya da sport modda kullanmanız lazım. Şanzıman olabildiğince en az şekilde yarı kavrama durumunda çalışmalı. Park ederken P konumunda kaydırma yapılmamalı. Dururken de araca kavrama durumunda bırakmamak gerekiyor. Kalanı kader kısmet.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satıp alacak araba bulamamak rezillik vallaha. En sonunda eskort işi bi Cla 200 yapıştırıp keyfime bakıcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 tdi 170 hp kullanıyorum. sınıfına göre sert bi araba amortisorlerden ses geliyo ama gidişi yol tutuşuda buna paralel olarak gayet iyi. virajda lastiğin ne kadar yetiyosa o kadar zorla aracın yuruyeninden yana bi kopma henüz gerçekleşmedi. yakıt gazlamalı şehir içi 7.5 lt. dizeldeki dsg 6 ileri ıslak kavrama olduğu için 1.4 kadar çok sorun yaşanmıyo. 2.0 tdi türkiye için ideal bi motor. aracı satıpta yerine alacak bi araba bulamıyorum gayet memnunum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paket farkları hakkında bilgi verebilecek var mıdır? Exclusive ile sportline arasında ne fark var sağlıklı bilgi bulamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde en dolusu exclusive paket oluyor fakat siparisle gelmis daha dolu sportline paketlerde mevcut benim arac exclusive paket donaim olarak en 4 koltuk isitma hareketli koltuk var standart sportline pakette koltuk isitma olmuyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde en dolusu exclusive paket oluyor fakat siparisle gelmis daha dolu sportline paketlerde mevcut benim arac exclusive paket donaim olarak en 4 koltuk isitma hareketli koltuk var standart sportline pakette koltuk isitma olmuyor

Sadece önlerde oluyor sportlne da..

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her ne kadar yaşı ilerlemiş olsa da, temiz bakılmış diri kondüsyonda örnekleri trafikte kendini hemen belli ediyor. Benim boyum 1.90 ne öne ne arkaya sığamıyorum. Çolukla çocukla binilecek bi araba degil. Genelde çocuksuz ya da max tek çocuklu ailelere uygun.
    Tango-1 never dies.

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her türlü alınır. Hele de r line olursa efsane. Leon Fr parasına Cc alınır güzelce binilir. 180 den sonra arka cam hafif ses yapar ama hiç sorun degil. 2011 c180 parasına kız gibi 2016 Cc ye binilir.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikinci eldeki fiyatlarına göre çoğu modelden daha mantıklı bir araç bence.
    Seat IBIZA FR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler