User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: 207 hakkında bilgi

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur zamanla eskiyen keçe tutuşuyor, çok araba yandı, en güzeli sökmek. Debriyajı ufacık 207 1.4 hdi'ların yazılım soft yada stage 1 olursa balataya zarar vermez ancak stage 3de sıyırıyor sıfır olsa bile. Stage 2 110 hp yani dp+stage2 yazılım + cooler setupta da biraz daha erken biter
    Keçe benimde bir uçtan kopmaya başlamış. Orjinal keçe pahalı baya varmı alternatif bir malzeme sarmak için ?

Birde 110'lara çıkıyor mu downpipe+cooler ve stage 2 ile. Cooler için 207 1.6 HDI olan mı tercih ediliyor ve dik olarak mı monte ediyorsunuz ön panele ?
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keçe benimde bir uçtan kopmaya başlamış. Orjinal keçe pahalı baya varmı alternatif bir malzeme sarmak için ?

Birde 110'lara çıkıyor mu downpipe+cooler ve stage 2 ile. Cooler için 207 1.6 HDI olan mı tercih ediliyor ve dik olarak mı monte ediyorsunuz ön panele ?
    Stage 2 yazilim, downpipe ile 110 hp oluyor fakat saglikli 1-2 basmada sismemesi ve gazlamak icin cooler sart. Aynen 1.6 hdi cooleri panele direk oturuyor yeri hazir. Elimde mevcut fazladan lazim olursa ozel mesajla ulas konusalim.

Stage 3 icin hybrid turbo yada big turbo lazim. Turboyu buyultursen balatayi sifir bile taksan dayanmicak bronz yada bronz alasimli balata caktirman gerekecek. Stage 2de 1.4 basiyorsun, stage 3 icin 1.5 gececeginden dolayi aracin kendini korumaya almamasi icin emilator de taktirman gerekecek. Turboyu hybrid degil de big yaparsan enjektor de gerekir.
    Ben bunlarin hepsini tecrube ettim bana sorarsan stage 2 yazilim, cooler ve dp ile keyifli. Fazlasi hdi motor icin haram, edilen masrafin karsiligini vermiyor. Poloya gectim huzuru buldum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stage 2 yazilim, downpipe ile 110 hp oluyor fakat saglikli 1-2 basmada sismemesi ve gazlamak icin cooler sart. Aynen 1.6 hdi cooleri panele direk oturuyor yeri hazir. Elimde mevcut fazladan lazim olursa ozel mesajla ulas konusalim.

Stage 3 icin hybrid turbo yada big turbo lazim. Turboyu buyultursen balatayi sifir bile taksan dayanmicak bronz yada bronz alasimli balata caktirman gerekecek. Stage 2de 1.4 basiyorsun, stage 3 icin 1.5 gececeginden dolayi aracin kendini korumaya almamasi icin emilator de taktirman gerekecek. Turboyu hybrid degil de big yaparsan enjektor de gerekir.
    Ben bunlarin hepsini tecrube ettim bana sorarsan stage 2 yazilim, cooler ve dp ile keyifli. Fazlasi hdi motor icin haram, edilen masrafin karsiligini vermiyor. Poloya gectim huzuru buldum
    Stage 1 yazılım yaptıralı 2-3 ay oluyor. Cooler'ı yazın koymayı planlıyordum yazılım yükseltmeden artısı olur mu yoksa bu şekilde devam mı etsem mi bilemiyorum.(Güç anlamında değil daha sağlıklı kullanım için) ?

Araç 140 binde egr, dpf iptali yok.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stage 1 yazılım yaptıralı 2-3 ay oluyor. Cooler'ı yazın koymayı planlıyordum yazılım yükseltmeden artısı olur mu yoksa bu şekilde devam mı etsem mi bilemiyorum.(Güç anlamında değil daha sağlıklı kullanım için) ?

Araç 140 binde egr, dpf iptali yok.
    downpipe yoksa 60lık yaptır cooleri da koy, yazılımı güncellerler stage 2 olur. Motoru da yormaz bişey de olmaz zaten km de yok. 110 civarı olur keyifli olur. Stage 1 eh işte kötünün iyisi sayılır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İntercooler olarak C3 1.4 intercooler'ı da kullanılıyormuş. Küçük olduğu için daha uygun olduğuna dair yorumlar var. Hangisini tercih etmek lazım.

Düz boruya girmem intercoolerin borulamasi icin gittiğimde downpipe yaptırırım yaptırırsam. Muayene yeni sökme takma derdi olmaz 2 sene.

Turbo Sogutucu Radyatör(ıntercooler C3 1,4hdi 16v 02-> 275 * 147 * 64) ORIS ICI083 Fiyatı

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu güzel olmuş yararlı bilgiler var .

Bende 207 dusunuyorum satılık eşinde dostunda 207 olan var mı? dizel km si biliyorum zor ama mumkunse 170 bini geçmemiş bi araç . Boş pakette uyar. Değişensiz 2 3 parca yanlarda boya kabulum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler